Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na pewno z datą. Po samplach określę czy zielony czy czarny.

Ponieważ wyjeżdżam teraz i przez 2 tygodnie będę miał problem z dostępem do netu to jeżeli można to prosiłbym o nr 37,a ew. w drugim wyborze 68.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny robi robote takze wskazowkami, ktore swietnie sie wyrozniaja. Nie ma tego efektu przy brazowej tarczy gdyz obramowania wskaowek tez sa brazowe. Powiem szczerze, ze tez mam teraz dylemat - zapisalem sie na dwa brazowe ale czarna tarcza kusi :) Chyba najlepiej byloby zobaczyc sample i wtedy podejmowac ostateczne decyzje co do kolory tarczy tak zeby niekt nie byl rozczarowany fianlnym efektem

Jak brązowy będzie mniej więcej zbliżony do tego co poniżej zamieściłem + jeszcze miedziane wskazówki i miedziana koronka to brąz też będzie robił robotę:)...

post-57089-0-02126800-1426852113_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam podobne obawy,czy brązowa tarcza i miedziane wskazówki nie będą się "zlewały" i tworzyły mało czytelny zestaw.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam podobne obawy,czy brązowa tarcza i miedziane wskazówki nie będą się "zlewały" i tworzyły mało czytelny zestaw.

 

Zobacz sobie w googlach Pam 390. Chyba da radę. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zestawienie kolorystyczne najbardziej mi odpowiada, wszystko zależy od tego jak w realu będzie wyglądała tarcza i wskazówki. Póki nie będzie próbek trudno wyrokować.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Szkoda, ze jest tylko jeden render brazowego, ktory budzi najwiecej watpliwosci. Kilka ujec na pewno by pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze jest tylko jeden render brazowego, ktory budzi najwiecej watpliwosci. Kilka ujec na pewno by pomoglo.

 

będą jeszcze rendery porównawcze wszystkich wersji. Przypominam, że każde ujęcie to kilka godzin pracy komputera ( przeliczanie - renderowanie ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Render wydaje mi się nie za wiele pomoże, bo musimy się liczyć z różnicami pomiędzy nim, a próbną tarczą, którą wykona Heniek.   


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta racja...ale o ile zielony i czarny przybliża i w miarę oddaje założone kolory to brązowy wg mnie nijak tego nie ooddaje...dla mnie to brąz pomieszany ze zgniłą zielenią...być może jestem daltonistą..nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znow tylko render vs to co bedzie a nikt nie bierze poprawki na wyświetlanie kolorów na monitorze. Całe szczęście że z czarnym nie ma takich problemów... a może czarny jest zbyt mało czarny...;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mamy mieć szansę na jakieś porównanie zbiorcze to dobrze byłoby je zrobić na jakimś neutralnym wspólnym tle. Np. Szarym albo białym. Rendery są super ale jeżeli chodzi o wybór koloru tarczy to pomocne byłoby ujęcie z góry i neutralne, gładkie tło, z równomiernym, miękkim "oświetleniem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do powłoki. Czasem pobierając/zdając giwerę zwracałem uwagę na ,,brzydkie" otarcia czarnej powłoki, wynikające z normalnego użytkowania. Te funkiel nówki młodszych o 10 lat kolegów wyglądają jakby całe były z plastiku i bez ryski.

 

Teraz już wiem, że się myliłem :-) jak wrócę z urlopu za nieco ponad tydzień to dodam fotkę z tymi wspaniałymi przetarciami.

Tak jak obiecałem, fotkę strzeliłem specjalnie dla  Was :-)

post-70090-0-81655900-1426893067.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trollu ma rację, który z nas ma monitor do fotografii. Wszyscy mają ledy pewnie. Kiedyś kupiłem buty na halę czerwone, okazały się pomarańczowo różowe. Wszyscy się śmieją do dziś. Teraz jak oglądam to do sprawdzenia podpinam plazmę i mam w miarę naturalne kolory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłem ostatnie kilka dni w temacie, czarny render daje do myślenia i wg mnie może być najbliższy temu co będzie na samplach. 

Fajny zegarek będzie.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ta firma wykorzystuje wiele symboli i znaków, nie wiem, być może mają prawa. Na pewno symbol Polski Walczącej jest zastrzeżony i to od dość niedawna. Prawo w tym względzie jest jednak skomplikowane a ja nie mam czasu na rozwikływanie czy coś można czy nie można i w jakim stopniu można a w jakim już nie można. Koszulka super. To nasz wspólny projekt, jeśli ktoś z Was chce mi pomóc i się dowiedzieć konkretnie to z korzyścią dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta firma wykorzystuje wiele symboli i znaków, nie wiem, być może mają prawa. Na pewno symbol Polski Walczącej jest zastrzeżony i to od dość niedawna. Prawo w tym względzie jest jednak skomplikowane a ja nie mam czasu na rozwikływanie czy coś można czy nie można i w jakim stopniu można a w jakim już nie można. Koszulka super. To nasz wspólny projekt, jeśli ktoś z Was chce mi pomóc i się dowiedzieć konkretnie to z korzyścią dla wszystkich.

Herb Śląską Wrocław jest zastrzeżony większość koszulek ma delikatnie pozmieniane krzywizny lub coś odłożone coś zabrane ogólne wrażenie jest takie że każdy kto patrzy widzi herb śląska modyfikacji natomiast nie widzi

Zapewne podobnie jest z tym visem na koszulce

spytam sie w tym tygodniu papugi zeby potwierdził lub nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, mam wycenę VIS-a , powinniśmy się zamknąć już z przesyłką w 980zł. Kalkulowane dla max przelicznika 4zł za dolara.

Jak będzie większy to neistety pęknie 1000zł.

980zł to cena dla forumowiczów. Dla ludzi z zagranicy planowana jest wyższa o 200-300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to kiedy już można wpłacać zaliczki. Ja już mogę całość zapłacić tylko niech już bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle kiedy można się spodziewać zakończenia projektu? 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle kiedy można się spodziewać zakończenia projektu? 

 

pozdrawiam

 

A kiedy można spodziewać się zakończenia konfliktu na Ukrainie ? :-)

Trudne pytanie, bo za dużo przed nami min. Ale do końca roku powinno się udać. Jak nie będzie komplikacji to może nawet po wakacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzeba to jakoś unormować wszystko i ujednolicić bo zwariujemy z oznaczeniami zegarków. Za dużo wersji będzie.

Proponuję aby zielone i brązowe były bez daty a czarne z datą ( będzie najmniej widoczna w tej wersji ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, rozsądna propozycja, jestem za.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł. Do tych dwóch wersji data już kompletnie nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.