Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Niegłupio Marcin piszesz.

Co prawda ja najbliżej byłem wersji brązowej z datą, ale wciąż miałem wątpliwości czy wersja bez daty nie będzie taka bardziej "szlachetna" i czysta.

Jak będzie brązowy tylko bez daty, to skończą się moje wątpliwości czy brać z datą czy bez :lol:

A może, aby lepiej się chowały, to do parki bym dobrał czarnego i wtedy miałbym też VIS-a z datą :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Dobrze, mam wycenę VIS-a , powinniśmy się zamknąć już z przesyłką w 980zł. Kalkulowane dla max przelicznika 4zł za dolara.

Jak będzie większy to neistety pęknie 1000zł.

980zł to cena dla forumowiczów. Dla ludzi z zagranicy planowana jest wyższa o 200-300zł.

Czy forumowicze zza granicy to forumowicze czy ludzie zza granicy?   :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiele osób chciało z datą, a w czarnym data nawet pasuje, czego nie można powiedzieć o dwóch pozostałych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jedna z wersji powinna być z datą, ponieważ było na nią sporo chętnych, a przy czarnej tarczy wygląda najlepiej.


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Marcin napisał:

"Dla ludzi z zagranicy planowana jest wyższa o 200-300zł."

Czyli dla ludzi, a przecież na forum nie ma ludzi jesteśmy tylko MY.  :D


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł rozsądny, też go popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem czarnego bez daty ale jakoś przeżyję to okienko, tylko skoro data ma być tylko w czarnym bo jej tam prawie nie widać to jaki jest jej sens? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem czarnego bez daty ale jakoś przeżyję to okienko, tylko skoro data ma być tylko w czarnym bo jej tam prawie nie widać to jaki jest jej sens? :P

Taki że niektórzy nie wyobrażają sobie zegarka bez daty i dla nich bedzie ta wersja.

Może nazwiemy ją Date Orthodox :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem czarnego bez daty ale jakoś przeżyję to okienko, tylko skoro data ma być tylko w czarnym bo jej tam prawie nie widać to jaki jest jej sens? :P

Nie chodzi tu o to że daty nie widać, tylko o to że nie zaburza "czystości" tarczy, ponieważ jest na czarnym tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzeba to jakoś unormować wszystko i ujednolicić bo zwariujemy z oznaczeniami zegarków. Za dużo wersji będzie.

Proponuję aby zielone i brązowe były bez daty a czarne z datą ( będzie najmniej widoczna w tej wersji ).

 

To bardzo dobry pomysł jest - jestem jak najbardziej za... 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy można spodziewać się zakończenia konfliktu na Ukrainie ? :-)

Trudne pytanie, bo za dużo przed nami min. Ale do końca roku powinno się udać. Jak nie będzie komplikacji to może nawet po wakacjach.

 

Ja tak nieśmiało zasugeruję aby przyjąć OFICJALNE zakończenie projektu na koniec stycznia 2016... wiadomo może być różnie a jak sobie przypomnę "AKCJĘ CHRONO" w wigilię i teksty w stylu - "jak nie dojdzie przed świętami to ja rezygnuję bo to prezent miał być" to...

 

Jak przyjmiemy że koniec stycznia 2016 to nie będzie gadania że prezent, święta, nowy rok i dzień placka drożdżowego - a wiadomo jak się uda wcześniej to się uda...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzeba to jakoś unormować wszystko i ujednolicić bo zwariujemy z oznaczeniami zegarków. Za dużo wersji będzie.

Proponuję aby zielone i brązowe były bez daty a czarne z datą ( będzie najmniej widoczna w tej wersji ).

Grilliant idea!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zegarek będzie bez daty to prawdopodobnie zrezygnuję. Ostateczną decyzje podejmę po samplach, ale na razie chciałbym brązowy z datą. Czarny mi się nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zegarek będzie bez daty to prawdopodobnie zrezygnuję. Ostateczną decyzje podejmę po samplach, ale na razie chciałbym brązowy z datą. Czarny mi się nie widzi.

trudno, jeśli dla kogoś data jest ważniejsza niż koncept to faktycznie nie jest to zegarek dla niego. Trzeba sobie to otwarcie powiedzieć.

Ja datę mam w telefonie, nawet dokładniejszą bo z dniem tygodnia. A zegarek to dla mnie dzieło sztuki w którym cel uświęca środki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem brązowy z datą i jeśli będzie bez daty to... wezmę bez daty, lub zmienię kolor na czarny :)


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę tak samo, wszyscy tak czekali z niecierpliwością A teraz zaczynają wybrzydzać. Trzeba brać bo drugiego takiego nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic na siłę, ale jakiś kompromis trzeba wypracować, bo ileż tych wersji realnie może być? Trzy i to wszystko, po indywidualne rozwiązania trzeba się udać do Pawła Jankowskiego, ale cena trochę inna ;) .


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę tak samo, wszyscy tak czekali z niecierpliwością A teraz zaczynają wybrzydzać. Trzeba brać bo drugiego takiego nie będzie.

 

Oj bedzie i to niejeden ... na bazarku - patrz doswiadczenia z chrono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Ja na szczescie nie mam tego dylematu. Data w tym zegarku jest wrecz nieporzadana - ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinni się wypowiedzieć ci, którzy deklarowali zakup zegarka z datą. Było prawie 60 chętnych, a to już robi różnicę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chcę z datą ale akurat czarną wersję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chce czarny z datą, ale jak będzie mus bez daty to też wezmę.

Porostu jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem 3 kolory z datą i wolałbym, ale jeśli będą bez daty też wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.