Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Można zrobić numerację 1-150 dla każdego koloru ale bez rozróżnienia z datą/ bez daty i wtedy :

-przydzielić numerki losowo

-zrobić zapisy dopiero wtedy jak będzie wiadomo jakie numery są z jakimi tarczami

Ta druga opcja będzie wymagała znacznie więcej pracy.

 

Pewnie QV bierze te ewentualności pod uwagę więc poczekajmy ten tydzień czy nawet dłużej bo przecież święta niedługo i będą inne zajęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo klucz: CIERPLIWOŚĆ :)

Najlepsze rozwiązanie wypracuje się nieco później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolory i tak się pewnie pozmieniają po samplach bo wtedy będzie wiadomo czy zielony jest zielony itd. Limitacja musi być bo "Bóg stworzył lans i widział, że było dobre..." :P 

Do kiedy można zmieniać kolory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż przestaniesz się wstydzic...:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działamy w konspiracji obecnie, ale bardzo intensywnie. Mam nadzieję, pokazać Wam rezulataty już niedługo.

Piszę to aby uspokoić tych co myślą, że nic nie robimy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy dzisiejszy wpis powinien być potwierdzony jutro :D.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działamy w konspiracji obecnie, ale bardzo intensywnie. Mam nadzieję, pokazać Wam rezulataty już niedługo.

Piszę to aby uspokoić tych co myślą, że nic nie robimy :-)

Prima Aprilis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w konspiracji nigdy nic nie wiadomo :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie prościej byłoby limitować całą serię  niezależnie od koloru? Zgodnie z kolejością  zapisów. Rozumiem, że przy limitacji np. 50 szt. numer ma znaczenie, ale przy kilkuset sztukach to chyba już nie bardzo. Po co tworzyć sztuczny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całą seria i tak ma ograniczoną ilość, numery limitacji mają nawiązywać do numeru seryjnego wybitego na każdym pistolecie. można by wybijać sam nr zegarka jak to jest chyba w Nav-B stenka ale problem nie znika - do każdego nr musiałaby być przypisana konkretna tarcza, no chyba że lecieć z tematem i robić po 150szt każdego koloru i po 75szt z datą/bez w wersji kolorystycznej. Np.1-75 czarny z datą, 76-150 czarny bez daty itd, tylko wtedy odpada zabawa z "swoim numerem", jak ktoś chce nr100 z datą to jest zgrzyt ;)

tak czy inaczej zawsze coś komuś będzie przeszkadzać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak:

 

VIS_z_logo.jpg

 

Tarcza moim zdaniem powinna pozostać w takiej formie jak była. Nic już z nią nie róbmy, bo znowu zaczyna się temat kolejnych zbędnych grzybów w barszczu.

A co do dekla, to jestem za tym aby na tej ebonotowej wkładce pojawił się jakiś "grawer". Ten przez swoją niesymetryczność zakłóca trochę ład. Wiem, że w kształcie nawiązuje do oryginału, jednak tamten był na elemencie w kształcie czterościanu nieregularnego i wyglądał dobrze. W przypadku koła coś tu nie gra. Ale jestem za, aby coś w tym miejscu jeszcze wykombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza chyba tak, dekiel zdecydowanie tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza, kolor, napis VIS - Tak. Dekiel, piękne logo, napis "nierdzewna oksydowana" - bez sensu. Ale ogólnie - Tak. Zegarek - właśnie taki chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza moim zdaniem powinna pozostać w takiej formie jak była. Nic już z nią nie róbmy, bo znowu zaczyna się temat kolejnych zbędnych grzybów w barszczu.

A co do dekla, to jestem za tym aby na tej ebonotowej wkładce pojawił się jakiś "grawer". Ten przez swoją niesymetryczność zakłóca trochę ład. Wiem, że w kształcie nawiązuje do oryginału, jednak tamten był na elemencie w kształcie czterościanu nieregularnego i wyglądał dobrze. W przypadku koła coś tu nie gra. Ale jestem za, aby coś w tym miejscu jeszcze wykombinować.

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza moim zdaniem powinna pozostać w takiej formie jak była. Nic już z nią nie róbmy, bo znowu zaczyna się temat kolejnych zbędnych grzybów w barszczu.

A co do dekla, to jestem za tym aby na tej ebonotowej wkładce pojawił się jakiś "grawer". Ten przez swoją niesymetryczność zakłóca trochę ład. Wiem, że w kształcie nawiązuje do oryginału, jednak tamten był na elemencie w kształcie czterościanu nieregularnego i wyglądał dobrze. W przypadku koła coś tu nie gra. Ale jestem za, aby coś w tym miejscu jeszcze wykombinować.

+1

Tarcza miała już zostać w spokoju. Nic nie kombinujmy z nią.


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Zostawmy tarcze tak jak byla. Dekiel OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek bedzie dodawany jako gratis do visa? Bo z zegarka robi sie mala reklama broni.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak:

 

VIS_z_logo.jpg

 

 

Mnie się podoba wszystko... poza datownikiem... ;)

 

 

 

Zegarek bedzie dodawany jako gratis do visa? Bo z zegarka robi sie mala reklama broni.

 

A to nie miał być czasem zegarek nawiązujący do pistoletu? :rolleyes:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mial byc hold oddany visowi a nie reklamowka wiec po co trojkaciki , koleczka na tarczy :) wg mnie psuja jej wyglad a "stara" tarcza jest idealna. Pamietajmy ze lepsze jest wrogiem dobrego :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie to tutaj tarcza mi się nie podoba. Wcześniejsza zdecydowanie lepsza. Natomiast dekiel tutaj bardzo fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za nowym deklem, ale pozostawmy starą wersję tarczy - no i... ...bez daty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się ten wariant podoba, jest ciekawszy, ale...niech zwycięża większość.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.