Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

są wreszcie zdjęcia sampli tarcz. Kolory wyszły nawet fajnie :-) , tarcze wyszły trochę jak zmęczone zyciem ( efekt nie zamierzony przez Henia ) ale nawet mi się to podoba, bo takie wycmokane tarcze nie bardzo by pasowały do tego zegarka. Fotki wrzucę wam później bo teraz mam dużo pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarcze zielone i czarna są z zielonkawą dobrze świecąca lumą. tarcza brązowa jest z luma kremową, no świeci gorzej jak każda barwiona luma. generalnie dla każdego coś dobrego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje, to tarcze mogłyby właśnie wyglądać na stare - może miejscami wypłowiałe. Czekam z niecierpliwością na zdjęcia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje, to tarcze mogłyby właśnie wyglądać na stare - może miejscami wypłowiałe. Czekam z niecierpliwością na zdjęcia!

 

ha! tak własnie wyglądają! chodź wiesz...jak to ze zdjęciami Heńkowymi. Dowiem się jak przyjadą te sampel i sam zrobię zdjecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i na taki tekst czekałem :D  "zmęczone tarcze" jak najbardziej na plus, będą dobrze komponować się z kopertami. Czekam na foty :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie daj żyć, wklejaj te zdjęcia. Nie ma co podgrzewać atmosfery, bo i tak każdy jest przegrzany temperaturowo. :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, w zielonych ( 2 odcienie - wybierzemy finalny niedługo ) i czarnej tarczy masa luminescencyjna klasyczna zielonkawa. Jak widać już na zdjęciach zaczęła świecić. W brązowej pewnie też świeci ale słabiej , luma postarzana lekko kremowa. Tarcze wymagają lekkich korekt, ale myślę, że wyszły bardzo fajnie, ciekawe czy efekt wypłowienia jest tylko na zdjęciach czy też w realu, nie miałbym nic przeciwko, bardzo to pasuje do koncepcji zegarka. Zdjęcia każdej tarczy w oświetleniu sztucznym oraz zewnętrznym.

 

IMG_2353.jpg

IMG_2354.jpg

IMG_2355.jpg

IMG_2356.jpg

IMG_2357.jpg

IMG_2358.jpg

IMG_2359.jpg

IMG_2361.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdym zdjęciu, ta sama tarcza wygląda inaczej ;). Rodzaj światła zmienia dużo. Dylemat czy brązowa czy zielona pozostał, ale rzeczywiście tarczy wyszły przyzwoicie. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie wygląda, że na plus. :)

Ocena kolorów na podstawie tych zdjęć nie ma najmniejszego sensu.

 

Co się stało z napisem MADE IN POLAND?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdym zdjęciu, ta sama tarcza wygląda inaczej ;). Rodzaj światła zmienia dużo. Dylemat czy brązowa czy zielona pozostał, ale rzeczywiście tarczy wyszły przyzwoicie. 

 

Ja tam dylematów nie mam - brązowa tarcza to jedyna właściwa opcja :) ale tak mam tylko dlatego że zegarków z zielonym akcentem mam kilka z z brązowym... tylko jeden  ;) 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Zastrzeżeń brak! :)

 

Brązowa robi robotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu ujrzałem to na co tak długo czekałem :D  dla mnie bomba lepiej niż na renderach , 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brązowa jest super czarna również i jest ponowny dylemat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co się stało z napisem MADE IN POLAND?

 

Dobre pytanie... (EDIT: dopiero teraz zauwazyłem, że już na wcześniejszych renderach nie było :P )

 

A tarcze dla mnie super! Bardzo dobrze to wygląda z niejednolitą zielenią...

 

EDIT 2: mi się bardziej podoba zielony z ciemnymi oznaczeniami. Super tarcza, można montować! :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brązowy, który wybrałem najmniej mi się teraz podoba. Zielona wydaje mi się najładniejsza, ale czarna też ma swój urok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas widziałem ten projekt z zieloną tarczą i przyznam, że zaskoczyło mnie tak słabe zainteresowanie zieloną wersją w ankiecie...

 

Tabacco - spoko, ale zdecydowanie nie do tego konkretnego projektu

Czarna/Stealth - jeszcze, jeszcze, ale czarna tarcza? kolejna? Nuuuudy. :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne jest to co robi światło z tarczami na zdjęciach cztery i pięć. Dlatego rozumiem dylematy kolegów i nie mogę się już doczekać zdjęć Marcina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza spoko indeksy są fajne. Ja na chwilę obecną zostaję przy czarnym, ale już nie mogę się doczekać finału.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonane jest logo VC i napis VIS1935.0 ? Luma czy zwykła farba wypukła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonane jest logo VC i napis VIS1935.0 ? Luma czy zwykła farba wypukła ?

 

A poco niby miałyby te napisy świecić ? Zwykła farba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poco niby miałyby te napisy świecić ? Zwykła farba.

 

No to kopertę i tarczę mamy "prawie" załatwioną - jak wygląda sprawa z mechanizmami, deklami i wskazówkami??? Bo się ściemniać zaczyna... :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

To będzie piękny zegarek :)

 

Brąz i tabako w dziennym świetle fajowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.