Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Brąz i tabako w dziennym świetle fajowe ;)

:) to jest czwarta tarcza ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zamówienia dodatkowych tarcz (w innym kolorze) do zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zniknęło Made in Poland skoro i tak na górze jest logo VC.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie był napis Made In Poland ? Na szybko przeleciałem wizualizacje i znalazłem, że na deklu było zaprojektowane w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz racje, coś mi się pomyliło, ale fajnie by było gdyby taki napis był na dole tarczy, nieprawdaż.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz racje, coś mi się pomyliło, ale fajnie by było gdyby taki napis był na dole tarczy, nieprawdaż.

Ale ile, byłoby w tym prawdy?


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie są rendery z Made in Poland.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, na pierwszej stronie jest Made in Poland.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tarcze świetne! :)

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech będzie zaprojektowane w Polsce. Ja rozumiem promowanie marki, ale to już 3 grzyby w barszcz: logo VC i pełna nazwa na tarczy, logo VC na deklu :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie są rendery z Made in Poland.

To było już tak dawno, że zapomniałem o tych renderach B) .

 

Faktycznie trochę za dużo tego VC, można faktycznie wrócić do napisu "Made in Poland" lub "Designed In Poland".

 

Ponawiam pytanie:

Czy można domówić sobie tarcze w innym kolorze dodatkowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wcześniejszych renderach na dekielku nie było loga Vis zamiast VC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rendery każdy widział, wcześniejsze, późniejsze, były dyskusje co jest ok a co nie dlatego ten temat ma 136 stron. Co do loga "VIS" to też temat długo wałkowany, byli zwolennicy, przeciwnicy a w końcu wszystko zweryfikowało życie. Polecam oprócz oglądania obrazków zacząć czytać posty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda zieleń oliwkowa- prawdziwy wojskowy odcień :)


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brąz i zielona super.

Made in Poland musi wrocic; logo vc jest juz przeciez na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza dawno uzgodniona. uzasadnienie czemu nazwa marki na tarczy musi sie znaleźć także było. Nie widzę sensu dyskusji na tym etapie nad takimi elementami. Terminy zostaly ustalone i nie można non stop czegoś zmieniać bo w takim wypadku będziemy kolejny rok czekali na wyprodukowanie.

Zmienić się może jedynie napis z zaprojektowano w polsce na made in poland, z racji, że składane będą w Polsce.

Kolory także się nie zmienią, będzie brąz, czarny i prawdopodobnie ten ciemniejszy khaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna tarcza bardzo ładna, jestem za!


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się czepiają napisu na dole tarczy heh. Sam tarcze świetne, do mnie przemawia czarna i brązowa. Ciekaw jestem jak będzie wyglądać wszystko razem (a najbardziej gotowa koperta z powłoką).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu dyskusji na tym etapie nad takimi elementami. Terminy zostaly ustalone i nie można non stop czegoś zmieniać [...]

Kolory także się nie zmienią, będzie brąz, czarny i prawdopodobnie ten ciemniejszy khaki.

 

No i taka postawa mi się podoba - "twardym trza być a nie mientkim" 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza dawno uzgodniona. uzasadnienie czemu nazwa marki na tarczy musi sie znaleźć także było. Nie widzę sensu dyskusji na tym etapie nad takimi elementami. Terminy zostaly ustalone i nie można non stop czegoś zmieniać bo w takim wypadku będziemy kolejny rok czekali na wyprodukowanie.

Zmienić się może jedynie napis z zaprojektowano w polsce na made in poland, z racji, że składane będą w Polsce.

Kolory także się nie zmienią, będzie brąz, czarny i prawdopodobnie ten ciemniejszy khaki.

 

Czy dobrze rozumiem? Zmiana miałaby dotyczyć zapisów na deklu z "Zaprojektowano w Polsce" na "Made in Poland"? Po co? Całość zapisów jest po polsku - może niech tak zostanie? Myślę, że kolegom chodziło raczej o to, że zwyczajowo u dołu tarczy spotyka się zapis o kraju produkcji czy geograficznego pochodzenia. Jednak czy jest sens temat dłużej przeciągać dla frazesu, bo przecież to nie będzie prawda? Mnie dla dobrego samopoczucia wystarczą zapisy z dekla, co istotne dla naszej dumy, po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem? Zmiana miałaby dotyczyć zapisów na deklu z "Zaprojektowano w Polsce" na "Made in Poland"? Po co? Całość zapisów jest po polsku - może niech tak zostanie? Myślę, że kolegom chodziło raczej o to, że zwyczajowo u dołu tarczy spotyka się zapis o kraju produkcji czy geograficznego pochodzenia. Jednak czy jest sens temat dłużej przeciągać dla frazesu, bo przecież to nie będzie prawda? Mnie dla dobrego samopoczucia wystarczą zapisy z dekla, co istotne dla naszej dumy, po polsku.

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Międzynarodowe, ale super banalne (przepraszam!). Myślę, że dla obcokrajowców może być dodatkowym smaczkiem to, że stali się szczęśliwymi posiadaczami zegarka dedykowanego na wewnętrzny, krajowy rynek. A Google Translate błyskawicznie umożliwi każdemu zidentyfikowanie oznaczeń na deklu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.