Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Całość 22, ale mi też obojętne i pewnie też pasek sobie zrobię osobno. Każda opcja która nie przedłuży projektu.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można zapytać o opcje długą dla gruborękich ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały 22 mm

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat odżył :)

 

W kwestii paska wszyskto mi jedno, chcę go już mieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 cały pewnie Marcin zapodał temat żebyśmy nie marudzili że cisza w wątku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22-22mm 

 

Przyłączam się do pytania o sample tarcz i ostateczny wybór kolorów - kiedy?  :D

 

Edycja

Paski tez chciałbym w wersji jak najdłuższej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można zapytać o opcje długą dla gruborękich ?

To ważne: potrzebuję 75mm (bez klamerki) i 130mm- z dziurkami. Parę osób będzie też zainteresowanych takimi rozmiarami :)


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ważne: potrzebuję 75mm (bez klamerki) i 130mm- z dziurkami. Parę osób będzie też zainteresowanych takimi rozmiarami :)

Prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się stworzyć uniwersalnego paska który będzie idealny dla nadgarstków 15,5cm i 21cm. A dwóch wymiarów nie będziemy robić ze względu na to, że kosztuje to krocie...i dla tak małej partii zegarków byłoby absurdalnym szaleństwem ( no chyba że byśmy produkowali zegarki za min 3000zl ) Dla każdej zmiany proporcji paska potrzeba nowej opłaty tzw "tooling cost" oprzyrządowania która jest bardzo wysoka. Pasek będzie więc uśredniony...większość ludzi będzie z niego zadowolona ale ludziom z ponadnormatywnymi nadgarstkami pozostanie uszycie sobie czegoś na wymiar u naszych strap-makerów.

 

Co do sampli to zostały już wysłane, powinny być 9tego u nas.

 

Poza tym wytyczając jakies wymiary paska, ciekawe czy bierzecie pod uwagę lug to lug zegarka. Każdy zegarek ma inne wymiary i projektując pasek je także należy brać pod uwagę. Przy większym zegarku pasek powinien być krótszy. Nie mam informacji statystycznych jakie nadgarstki posiada przeciętny zaliczkodawca VIS-a. Zbieranie takich danych mogło by urazić uczucia kolegów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ważne: potrzebuję 75mm (bez klamerki) i 130mm- z dziurkami. Parę osób będzie też zainteresowanych takimi rozmiarami :)

 

Biorąc pod uwagę wielkość VISa, to zaproponowałeś bardzo długi pasek. Użytkownicy z nadgarstkami 17cm i mniej zawijać go będą aż na kopertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę wielkość VISa, to zaproponowałeś bardzo długi pasek. Użytkownicy z nadgarstkami 17cm i mniej zawijać go będą aż na kopertę.

Ja mam 15,5 w nadgarstku. Pasek w żółtym chrono był dla mnie za długi

 

Wysłane z mojego Optimus G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ważne: potrzebuję 75mm (bez klamerki) i 130mm- z dziurkami. Parę osób będzie też zainteresowanych takimi rozmiarami :)

 

Ejjj no ale to już takie "letkie" przegięcie :D... to może jeszcze podajcie gdzie się maja dziurki zaczynać a gdzie kończyć... takie wymagania to raczej "wypada" mieć jak się szyje pasek na zamówienie a nie przy "seryjnym" budżetowym projekcie...  ;)   


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie długości paska to jasne że nadgarstki 15,5 i 21,5 nie są standardowe.

O ile jednak w pierwszym przypadku mozna sobie pasek skrócić o tyle w drugim sie nie wydłuży.

Mam 21 cm w nadgarstku i rozumiem kolegę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadgarstek słuszny


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

"Słuszną linię ma nasza władza..." ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie długości paska to jasne że nadgarstki 15,5 i 21,5 nie są standardowe.

O ile jednak w pierwszym przypadku mozna sobie pasek skrócić o tyle w drugim sie nie wydłuży.

Mam 21 cm w nadgarstku i rozumiem kolegę :)

 

Pasek skrócić ?? No wszystko można ale to zwykle więcej roboty niż budowa paska od podstaw ;-)

Canvas który zamawiamy będzie zbudowany z kilku warstw rożnych materiałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie: :)

Paski "niepasujące' zostawić do ewentualnej odsprzedaży ( nowy nie noszony) a dokupić , zamówić dla siebie wedlug życzenia.....czas jest :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.