Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Długość paska taka, żeby mi nie wisiało na 15.5 cm 

:lol:

 

"Standart" poprosimy.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klamra może być... co do długości to najrozsądniej standardowa długość...  no bo jak inaczej???  czyli dla mnie za krótki


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy radę Piotr ;)

51+120+75

 

 

"Nima" szans Marku... u mnie będzie albo za krótki albo na styk na ostatnia dziurkę - weź pod uwagę że dziurki w pasku się zaczynają jakieś 3,5 - 4 cm od końca paska - zwykle jak zamawiam u chłopaków to 135/80 i jest git... Jedyne fabryczne standardowe paski które mi pasują to paski od g-shocków bo mi trzy dziurki wolne rezerwy zostają zima a dwie latem ;)

 

Edit: ale to żaden problem bo pasek do tego sikora to ja już mam tylko klamerka potrzebna pod kolor ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nima" szans Marku... u mnie będzie albo za krótki albo na styk na ostatnia dziurkę - weź pod uwagę że dziurki w pasku się zaczynają jakieś 3,5 - 4 cm od końca paska - zwykle jak zamawiam u chłopaków to 135/80 i jest git... Jedyne fabryczne standardowe paski które mi pasują to paski od g-shocków bo mi trzy dziurki wolne rezerwy zostają zima a dwie latem ;)

 

Edit: ale to żaden problem bo pasek do tego sikora to ja już mam tylko klamerka potrzebna pod kolor ;)

Ile chcesz plusików? :)

Ja też chcę dłuższy niż standard ale szat darł nie będę jak będzie standard + 1 cm  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak ktoś z Kolegów dowiedzie, że przeciętny nadgarstek osób zapisanych na VISa odbiega od przeciętnego nadgarstka w całej populacji, to będzie to podstawa do dyskusji nad niestandardowym rozmiarem paska. W innym wypadku to... gadamy sobie. ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80/120 pasuje na 99% społeczeństwa wszystkich for zegarkowych :)


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard, nie da się wszystkich zadowolić, a przy standardzie najwięcej z nas będzie najbliżej ideału.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem pamięta ktoś czy pasek 22 na całej szerokości?


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem pamięta ktoś czy pasek 22 na całej szerokości?

 

Z tego co widać na wizualizacji to raczej tak - poza tym to pasek z materiału ma być wiec nie bardzo widzę zwężenie...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już kiedyś wspominałem o dłuższym... :)


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też bym chciał mieć coś dłuższego  ;) ale boję się podnosić temat, jak już raz był, to "niedokarmieni" spacyfikowali go raz dwa. W sumie duży jestem, nie tak łatwo mnie przepchać, wiec może jakieś 125 ? coprawda i tak noszenie go na ostatniej dziurce pewnie będzie irytować, bo zregóły wysuwa się ze szlufki, ale chociaż parę dni w oryginalnym poszpanował bym na mieście :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard. Długość 120/75 jest jak najbardziej spoko. Choć pewnie w większości przypadków zegarynki dość szybko powędrują na paseczki specjalnie, indywidualnie dobierane a oryginały pójdą do pudełka aby jak najdłużej pozostały w stanie idealnym. Klamerka klasyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało dwa miesiące do końca roku, a do prezentów choinkowych jeszcze bliżej. Jakie szanse na sukces przed świętami?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało dwa miesiące do końca roku, a do prezentów choinkowych jeszcze bliżej. Jakie szanse na sukces przed świętami?

 

No właśnie, jakie ? ktoś wie ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało dwa miesiące do końca roku, a do prezentów choinkowych jeszcze bliżej. Jakie szanse na sukces przed świętami?

A byłeś Stasiu grzeczny że na prezenty liczysz? :lol: -bo jak nie to tylko pasek dostaniesz :P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo paskiem :D

 

A tak na serio miło by było dostać ten zegarek pod choinkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.