Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że napisałeś, że to nie jest "fajnal" koperty - błyszczy się jak psu jajca i nie ma przetarć. Bardzo liczę na matową kopertę... :ph34r:

 

Dekiel przekocur! :wub:

 

To jest to szkiełko z wewnętrznym AR? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że napisałeś, że to nie jest "fajnal" koperty - błyszczy się jak psu jajca i nie ma przetarć. Bardzo liczę na matową kopertę... :ph34r:

 

Dekiel przekocur! :wub:

 

To jest to szkiełko z wewnętrznym AR? :unsure:

 

Szkielko nie jest docelowe i jest bez AR. Do sampla nikt nie robi pojedynczego szkla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekiel świetny; koperta - połysk to nie dla niej; nie wiem czy to oświetlenie, ale tarcza jakby przybladawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wychodzi że to będzie mały zegarek, dzięki tym krótkim uszom... wygląda na to że solidnego skórzanego paska też raczej się nie założy bo miejsca "przy parciaku" za wiele nie zostaje - a skóra będzie grubsza...

 

Można jeszcze prosić o fotkę "boku" od strony koronki???


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Dekielek klasa, tarcza ok, koperta ma potencjał. Jak dla mnie trochę koronka się za bardzo świeci, ale nie wszystkim da się dogodzić i mam nadzieję, że trochę z czasem ściemnieje. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo fajnie ale faktycznie ta koronka trochę za bardzo się świeci. Uszy chyba mogły by być nieco dłuższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Super. Dekielek klasa, tarcza ok, koperta ma potencjał. Jak dla mnie trochę koronka się za bardzo świeci, ale nie wszystkim da się dogodzić i mam nadzieję, że trochę z czasem ściemnieje.

 

Oczywiście, że zmatowieje, ściemnieje i to szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie git. Krótkie uszy jak dla mnie na +

Koronka to juz tak ostaecznie bedzie wygadac? Troche chyba za bardzo sie swieci i wydawalo mi sie, ze ma byc bardziej perforowana niz gladka.

Dekiel fajnie, tylko pytanie o napisy. Jak to jest naniesione? Czy nie bedzie czasami szybko sie wycierac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dekiel fajnie, tylko pytanie o napisy. Jak to jest naniesione? Czy nie bedzie czasami szybko sie wycierac?

 

To grawer jest i to wydaje się głębszy niż a Atlantic'ach z lat 60-tych a tamten widać po 50-ciu latach  ;) 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw popatrzyłem i złapałem się za głowę ale zacząłem czytać i mi trochę ulżyło koperta w połysku powiedział bym ze wygląda dość mocno tandetnie koronką tez bardziej złota niż miedź za to dekiel zapowiada się ekstra od sample do finalnego produktu jeszcze trochę drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka ma chyba korelować z wskazówkami, zatem skoro ich nie widzimy to trudno ocenić czy to dobrze, że błyszczy, czy nie. Choć na pierwszy wizus ten blask też mi odrobinę przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chyba jeszcze poczekac,bo jak na razie to tylko dekiel fajny a reszta to kwestia wyobraźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekiel super, koperta też, ale koronka zupełnie nie gra. Takie bling bling zdecydowanie nie pasuje do powycieranej koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kopertę pomijam, w połysku wygląda jak nie powiem co ale mat zrobi efekt  :P

dekiel - poza ułożeniem karbowania na co można przymknąć oko, wyszedł świetnie. Są zegarki z ładnymi deklami, są z brzydszymi ale żaden nie ma takiego jak VIS :P

o pasek bym się nie bał, jeżeli będzie lądować skóra to na 99% handmejdowa czyli będzie możliwość dogadania grubości skóry wokół teleskopu. Dla mnie krótsze uszy to plus, lepiej będzie się układał a w większości zegarków problem z luką między paskiem a kopertą to walka z załataniem dziury, tutaj nie będzie takich problemów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Molet na bezelu też pewnie będzie wyraźniejszy jak dostanie przetartą powłokę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie można realnie kupić ten sikor?

Z wielka ochotą to zrobię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie można realnie kupić ten sikor?

Z wielka ochotą to zrobię :)

Dostaniesz darmo podczas mobilizacji.

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no te moletowanie wyszło delikatniej niż się spodziewałem, ale liczę efekt w ręce może być zupełnie inny, zastanawia mnie też, czy tak jasna koronka z wskazówkami nie będą właściwym przełamaniem przy pościeranej matowej kopercie ?

 

za to przy takim deklu boję się, że mogę wyjść z domu z zegarkiem zapiętym tył na przód ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

za to przy takim deklu boję się, że mogę wyjść z domu z zegarkiem zapiętym tył na przód ;)

 

Spod klawiatury mi to wyjąłeś. Poprzestanę jednak na zapięciu zegarka tył na przód w rotomacie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekiel super, koperta też, ale koronka zupełnie nie gra. Takie bling bling zdecydowanie nie pasuje do powycieranej koperty.

 

Nie znacie się i tyle...

 

bullet-1024x768.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.