Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W zakamarkach pozostał jeszcze zbędny połysk ale efekt na zdjęciach wygląda całkiem dobrze.


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie się i tyle...

 

bullet-1024x768.jpg

 

No tylko że naboje są tak oczojebliwie błyszczące tylko przez chwilę - potem matowieją... ;)

Oczywiście nie znaczy to ze taka błyszcząca koronka mi przeszkadza...

 

Dzięki za zdjęcie koperty "z boku" - bałem się że może tu wystąpić "efekt Batorego" - czyli wizualnie mały, ale wysoki zegarek - ale widzę że będzie O.K.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zakamarkach pozostał jeszcze zbędny połysk ale efekt na zdjęciach wygląda całkiem dobrze.

 

jak naoliwisz pistolet to właśnie tak to wygląda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Podoba mi się cholernie ta koperta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ostatnich fotach wygląda to naprawdę dobrze tego chcę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie: czad!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do koronki to trzeba się po prostu przyzwyczaić, na pierwszy rzut oka też wydała mi się dziwna ale mi hasło "koronka przypominająca pocisk" właśnie kojarzyła się z nowymi błyszczącymi nabojami a nie z takimi "trochę" starszymi :lol:

55b01e79f0fca_p.jpg?1441886548

 

koperta na ostatnich fotach a ta blink-blink to dwa różne światy, niby mała różnica a jednak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zobaczyć jak wygląda tarcza w połączeniu z poprawioną kopertą. Niestety, ale pierwsze zdjęcie "błyszczącego" zegarka zrobiło na mnie bardzo negatywne wrażenie.

Moim zdaniem trzeba się jeszcze pozbyć nabłyszczania z tych miejsc gdzie ono pozostało.

 

Dekielek za to genialny, oby pozostała część zegarka była w stanie mu dorównać.

 

Jeśli chodzi o koronkę to wyobrażałem sobie że będzie ona bardziej... jakby pokryta patyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rendery każdy widział, tam też jest high-połysk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV

Koperta z tymi przetarciami wygląda świetnie. Pełen sukces.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka się świeci, a jak będzie wyglądać jak trochę się powyciera? Jakieś przewidywania? 

Moletowanie trochę delikatne, ale po przetarciach dużo lepiej. 

Chcę już całość! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że projekt nabrał tempa. Mam wątpliwości tylko co do tej świecącej koronki, Natomiast reszta jest super, dekiel wymiata, krótkie uszy dla mnie na plus. Czekam na całość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ona się chyba spatynuje z czasem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ona się chyba spatynuje z czasem?

 

To powłoka jakaś jest a nie mosiądz, czy brąz - tak że raczej taka błyszcząca zostanie...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

To miedź z tego co wynika z jednego z poprzednich postów QV - #3152. To znaczy, że po krótkim czasie zmatowieje i ściemnieje. Popatrzcie sobie na rurki miedziane od centralnego ogrzewania. Nowe - błyszczące a w krótkim czasie ciemniejsze i matowe. Chyba, że dodatkowo koronka była jeszcze polakierowana ale w to wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka się nie powyciera.......

 

 

 Nowe - błyszczące a w krótkim czasie ciemniejsze i matowe. Chyba, że dodatkowo koronka była jeszcze polakierowana ale w to wątpię. 

:)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miedź z tego co wynika z jednego z poprzednich postów QV - #3152. To znaczy, że po krótkim czasie zmatowieje i ściemnieje. Popatrzcie sobie na rurki miedziane od centralnego ogrzewania. Nowe - błyszczące a w krótkim czasie ciemniejsze i matowe. Chyba, że dodatkowo koronka była jeszcze polakierowana ale w to wątpię.

 

Masz rację mea culpa - wychodzi na to ze koronki są miedziowane - czyli z czasem zrobią się zielone chyba że ktoś będzie przy nich "gmerał" non stop.... ale to też znaczy że łapy nam będą się brudzić... :D no i że się będzie ta powłoka wycierać przy gmeraniu...

 

 

Marku coś Ty z nickiem zrobił???? :blink:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku coś Ty z nickiem zrobił???? :blink:

zbiera moc na przybycie zieleniejącej koronki Jedi :lol:

 

ja też pamiętam o miedziowaniu, zobaczymy jak będzie. Co do zielenienia to raczej można zapomnieć, chyba że ktoś położy VISa na parapecie za oknem na rok czy dwa ;)  miedź lekko zciemnieje i zmatowieje i a tym raczej się skończy

jak ktoś chce dowód to niech wydłubie kable ze ściany w kilku/kilkunastoletnim budynku. Zielone dachy na kościołach to dłuuugie lata utleniania się miedzi i wpływ warunków atmosferycznych, no chyba że blacha jest wcześniej sztucznie patynowana ale chyba w VISie tego nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jak ktoś chce dowód to niech wydłubie kable ze ściany w kilku/kilkunastoletnim budynku. Zielone dachy na kościołach to dłuuugie lata utleniania się miedzi i wpływ warunków atmosferycznych, no chyba że blacha jest wcześniej sztucznie patynowana ale chyba w VISie tego nie będzie ;)

 

Jasne że w trzy dni nie zzielenieje, ale przykład z kablami nie jest najlepszy bo miedziane kable są z reguły w izolacji która zabezpiecza je przed dostępem powietrza (tlenu) - nie mówię o tynku który też dostęp powietrza ogranicza... Jeśli zegarek będzie używany na co dzień to pewnie koronka będzie się stykać ze skórą nadgarstka - jak skóra to i pot... Mam Maraneza z brązową koronką i jej kolor od strony nadgarstka jest ciemniejszy niż od góry, no i w upalne dni nie nosze tego zegarka bo po kilku minutach mam brudną łapę  ;) Tak że to raczej "zimowy zegar" będzie...  :D 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.