Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę mnie zapisać do grupy ZACHWYCONYCH! A przy okazji: jak w chwili obecnej wygląda realny termin ukończenia projektu? Tak mniej/więcej - z dokładnością do 1 m-ca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wagą zegarka zmieścimy się w jednym funcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Żeby się nie powtarzać, zacytuję siebie samego ;)

 

... Oj... będzie się działo! Ten zegar to będzie wydarzenie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy przemyślałeś już sposób wyboru - otrzymania danego numeru limitacji?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że się dzieje.

Z ciekawości - jak ostatecznie będzie wyglądała kwestia numeracji?

Z renderów wynika, że przyjęto rozwiązanie najprostsze: xxx/300 niezależnie od koloru tarczy i ujawnionej komplikacji (jestem za, bez brzęczenia o konkretny numer). Ale może plany są zupełnie inne, może ma być po 300 sztuk w sześciu dostępnych konfiguracjach czyli razem 1800...

 

Wspaniały zegar. Od czasu wyrenderowania sceny z pistoletem mam go na pulpicie (dzięki, Sirius). Lśniąca koronka mnie zaskoczyła, ale w zestawieniu z prawdziwą kopertą jest naprawdę bombowa.

 

Niemniej - co z tą limitacją? Wszystkie trzy i pół tysiąca sztuk będą miały na przemian numery 1/300 i 2/300, czy może jednak każdy z nas będzie mógł się poczuć posiadaczem (i uczestnikiem powstawania) czegoś unikalnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego oprócz menażki pasowałby jakiś transporter opancerzony z demobilu - po sztuce dla każdego ;) . Robi wrażenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie 3,500 tysiąca? ;)

 

 

"Mam pytanie, czy przemyślałeś już sposób wyboru - otrzymania danego numeru limitacji?"

 

Jak łopata chwyci....będzie sprawiedliwie :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie 3,500 tysiąca? ;)

 

 

Jak to jakie??? Marcin Ci nie mówił że leci z seryjną produkcją bo zamówień ma dużo?? oprócz wersji "forumowych" będzie jeszcze różowa, fuksjowa i amarantowa tarcza... i krótka limitacja 500 sztuk z oczojebliwie-żółtą tarczą dla zakonu Braci Bigamistów Bosych z klasztoru w Szarym Jarze :D 

 

 

 

"Mam pytanie, czy przemyślałeś już sposób wyboru - otrzymania danego numeru limitacji?"

 

Jak łopata chwyci....będzie sprawiedliwie :)

 

 Sierotka ma losować przecież ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 Sierotka ma losować przecież ;)

Może jakaś transmisja na żywo na youtube ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale twardziel jest genialnie powłoka bomba nawet już koronka mi pasuje na fotach robi super wrażenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaprojektuję sobie do niego bransoletę w kształcie gąsienicy od TKSa. Będzie jak ulał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetarcie koperty wyszło doskonale, jeżeli powtarzalność (nie identyczna oczywiście) przetarcia bedzie ok to jestesmy chyba blisko finału :)

Dobra robota QV i zespół :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegar będzie :) w połaczeniu z koperta koronka wyglada nieźle bo przez chwilę zwatpiłem w nia :) nie mogę się już doczekać :) (przepraszam za brak "ał" ale nie mam :/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ponad 100 godzin jesteśmy bez żadnego nowego zdjęcia naszego "epickiego sikora". Uważam, ze to nieludzkie traktowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ponad 100 godzin jesteśmy bez żadnego nowego zdjęcia naszego "epickiego sikora". Uważam, ze to nieludzkie traktowanie...

Uśmiałem się i popieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko przez to, że akcja "VIS" wchodzi w ostatni etap planu. Wszelkie działania zostały zakonspirowane, zarządzono ciszę w eterze. bez odbioru..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten render z pistoletem jest genialny. Chętnie bym zrobił z niego wzór okładki do mojej powieści. Nawet tematycznie trochę by pasował :-)


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepoprawna tarcza ( poprawiona ma być na dniach ) założona i werk z białym dyskiem daty ( nie podnoście lamentu!, takie werki są zamówione do wersji bez daty ), prezentacja wskazówek po prostu.

 

IMG_3324.jpg

IMG_3325.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Wskazowki wyszly dobrze , mysle, ze sekundowa bez lumy tez wygladalaby ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.