Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wskazówki zdecydowanie polerowane.


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

50/50 opinie. więc zostaje polerowane. Dziekuje za wyrażenie opinii. Zgadzam się, że szczotkowane wskazówki są mniej efektowne. Przy matowej tarczy i kopercie kontrast się przyda.

Uff... no to się cieszę, bo na ile jestem w stanie to sobie wyobrazić, to szczotkowanie w tym przypadku nie byłoby dobrą opcją. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wskazówki poszerzysz?

 

Ale po co poszerzać? Przecież się z tego łopaty zrobią - przyjrzyjcie się dokładnie, wskazówka minutowa mieści się dokładnie "na powierzchni" jednej minuty, jak będzie szersza to będzie to lipnie wyglądać - w/g mnie dobrze jest tak jak jest nie ma co psuć...

 

IMG_3324.jpg

 

Jeśli coś zmieniać to jedynie kolor sekundnika, bo taki "złoty" to jakoś tak... się zlewa... ale upierał się nie będę :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to taki trochę wojak , więc nie wszystko musi pasować jak w garniturowcu, zobaczymy co Henio zaproponuje i o ile szersze będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć zmiana sekundy to nie jest zły pomysł aby dać w innym kolorze np czarnym  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja w sekundniku nic bym nie zmieniał poza kleksem z lumy, bez którego chyba byłoby lepiej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wybór jest, jak dla mnie, ok - szersze wskazówki są zbędnie nadmiarowe, obciążające i tak "przysadzistą" sylwetkę zegarka; winny być polerowane, a co za tym idzie koronka też (miedziowana i tak zmatowieje); luma na końcówce sekundnika robi wrażenie. Dla mnie całkowicie w porządku.

 

@QV - powiedz mi wreszcie, proszę, jak ma wyglądać numerowanie, bo żre mnie to bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beda numerowane koperty do 350szt. 001/350...itd , zdecydowalismy zwiekszyc limitacje ze wzgledu na duze zainteresowanie ale i tez 350 wyglada lepiej bo kojarzy sie z rokiem 1935 :-)

tarcze takze beda numerowane i dekle ale juz wedlug innego wzorca ( modelowego) , w zaleznosci od koloru bedzie to VIS1935.0 , .1 lub .2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beda numerowane koperty do 350szt. 001/350...itd , zdecydowalismy zwiekszyc limitacje ze wzgledu na duze zainteresowanie ale i tez 350 wyglada lepiej bo kojarzy sie z rokiem 1935 :-)

tarcze takze beda numerowane i dekle ale juz wedlug innego wzorca ( modelowego) , w zaleznosci od koloru bedzie to VIS1935.0 , .1 lub .2

 

Rastamaniana ma chyba na myśli kwestię dobierania przez kupującego konkretnego numeru zegarka, a nie kwestię klucza numerowania zegarków... :) 

Mnie tam co prawda wszystko jedno jaki numer będzie "wyklepany" na moim zegarku ale wiem że dla niektórych ma to znaczenie...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PVD Gold


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje że wskazówka minutowa jest ciut za długa? IMO powinna dochodzić do indeksów ale ich nie zasłaniać. Chyba że to tylko perspektywa zdjęcia.

 

Wypalcowane na ekranie telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, całkiem przyzwoicie. Cieszy, że idzie w dobrym kierunku. Nie ma co zwalniać. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

numeracja chyba niejednemu spędza sen z powiek  :lol:  mi by pasował taki numer jak 35/350 :ph34r: ale jaki by nie był, będzie ok ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jestem za poszerzeniem wskazowek. Teraz sa nieproporcjonalnie cienkie w porownaniu z masywna koperta i duzymi indeksami.

 

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Henio zrobil wizualizacje z nieco szerszymi wskazowkami. Trzeba miec swiadomosc ze wskazowki sa katalogowe, wiec nie mozna sobie ich dowolnie zmieniac, tzn mozna zmieniac ich wykonczenie, kolor lumy itd, ale samej formy czy dlugosci nie. Zrobienie ich na zamowienie wiazaloby sie z kolejna podwyzka na zegarki.

Tak proste wskazowki nie wymagają produkcji na zamowienie, pod ten mechanizm calkiem szeroki jest wybór katalogowy. Pod formmeistera musielismy zrobic na zamowienie ( nie bylo takich jakie sobie wymyslilismy w katalogach ;-) ..sczegolnie pod ten dosc zadki werk jaki tam użylismy ) wiec szarpnęło po kieszeni nieźle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym zostawił tak jak jest choć szczotkowanie mogło by dodać jeszcze trochę charakteru jeśli wskazówki będą szczotkowanie to koronką tez musi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróccice uwagę:

w wersji nowej godzinowa różni się szerokoscią od minutowej o 0,2mm, w obecnych tylko o 0,1mm. Moim zdaniem większa różnica jest porządana i czyni odczyt godziny czytelniejszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie długość tych nowych. Włażą na indeksy. :(

BTW, a które były na zdjęciach? Bo też minutowa zakrywała indeksy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie długość tych nowych. Włażą na indeksy. :(

Właśnie długości mi się nie zgadzają w porównaniu do ostatnich zdjęć. Te obecne juz zachodzą na indeksy a w materiale od Henia są krótsze. No chyba, że ja coś pomieszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wyglądają jak nie nachodzą..


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.