Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo jak to wpłynie na ostateczny termin? Jest jakaś szansa na dostanie VISa do końca lutego?

 

Można zapomnieć. Marzec. Koperty ponoć są gotowe. Czekamy na te nowe wskazówki - to one niestety zajmują zawsze najwięcej czasu.

Co do paczki z samplami - znalazłem wyjście, Może uda się jutro albo w Pn, ją mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było na Wielkanoc zakończyć projekt.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jeszcze trzeba będzie chyba polować na jakieś obniżki kursu ojro... :unsure: Bo cena naszych wyczekanych wyczesanych jak na razie idzie w przeciwnym kierunku niż cena ropy...  :mellow:  O ile to będzie (obniżki) jeszcze u nas w ogóle możliwe ..... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z prognoz, raczej chyba nie ma szans przez najbliższe miesiące by kursy dolara czy euro spadł. Na stu, czy trochę więcej dolarów nie za wiele przepłacimy. :(


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można było jedynie kupić ojra/dulary jak były tańsze żeby mieć znany kurs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można było jedynie kupić ojra/dulary jak były tańsze żeby mieć znany kurs.

 

Nostradamus, Jakby ktos wiedzial ze wysoki kurs bedzie jeszcze wyzszy i bedzie nadal rósł to bylby najbogatszym czlowiekiem na ziemi.

W tej chwili tez jest dylemat kupowac czy nie, wydaje sie ze kurst osiagnal juz ekstremum, ale przy 3,9 tez tak sie wydawalo, przy 4,0 tez tak sie wydawalo....

Nie ma mądrych. Oczywiscie żałuję, że nie kupilem dolarow za 200tys złotych jak byl dolar po 3,2zl, ale co z tego ? na Polskiej walucie odbywa się spekulacja w tej chwili i badanie kiedy z interwencją wejdzie rząd..jak zainterweniuje to akcja udana i bankierzy którzy grają na to osłabienie zarobią miliardy.

Ta sama sytuacja byla w zdaje sie 2009r, wtedy rząd Tuska musial interweniowac bo byl koniec roku i grozila Polsce niewypłacalnosc bo mamy dlugi w EURO.

Trzeba liczyc na to, że w koncu bankierom znudzi się sztuczne obniżanie wartosci zlotego jak przez jakis czas zobacza ze nie panikujemy tak jak by chcieli.

Polska gospodarka na tle Europy i swiata ma się bardzo dobrze, i raczej ten kurs powinien isc w dokladnie w przeciwną stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak sytuacja? Udało się odebrać paczkę z cła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV w przerwie między rosołem a drugim daniem ma odebrać paczkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była pomidorowa i znów tydzień czekania (na rosół)

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No paczka z samplami powinna być u mnie za godzinę. Ponoć dwie rewizje były a jeden z celników zostawił kartkę, że chce kupić taki zegarek :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

QV, poważnie tak było z tą kartka? Jeśli tak, to nic dziwnego, że tyle trzymali. Napatrzeć się panowie celnicy nie mogli. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, on to by chciał, ale jako łapówkę pewnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, chyba złożony jest niebieski, a tarcze szara i biała osobno. Ale porobię zdjęcia niebieskiego i potem założę tarcze białą oraz szarą i porobimy zdjęcia. Jeśli oczywiście znowu jakichś baboli na tarczy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No paczka z samplami powinna być u mnie za godzinę. Ponoć dwie rewizje były a jeden z celników zostawił kartkę, że chce kupić taki zegarek :lol: :lol:

To na wieczór trzeba kupic dobre piwko/albo coś innego/,i czekac na zdjęcia :) .

Jak nie będzie fotek to przyda się na mecz :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie przyjmuję do wiadomości, że może dzisiaj nie być zdjęć. Siedzę i naciskam F5 co 5 sekund... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie zdjec bo jade na mecz, tzn ogladac pilke reczna., jutro wrzuce. VIS miazga, w formmeisterze - biala tarcza rozwalila system, niebieska jesniejsza jest ok, szara- cos mi odcien nie pasi.

ale zegarki oba zalozylem na andgarstek. badam werki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie będzie zdjęć? Mam nadzieje ze tylko się droczysz i budujesz napięcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale nie mogę powiedzieć. Przypomina mi to kogoś. :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.