Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O kur.......cze :)

Pancerny killer

Będzie hicior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest naprawdę znakomicie Marcin! Brawo chłopaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin jeśli wskazówki bedą trochę grubsze to super, lepiej wypełnią tarczę. Po za ty chyba wymyślę jakiś powód do wizyty we Wro żeby go na żywo zobaczyć :)

 

Jedyne nad czym bym się zastanowił to czy logo VC nie powinno być odrobinę niżej, ale to trzeba na żywo ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bomba  :lol:

logo VC wg mnie jest w dobrym miejscu, gdyby poszło niżej to trzeba by podnieść napis VIS1935 i byłoby dziwnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperty są scierane w fabryce czy u Was?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też pogratuluję efektu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę a ja zrezygnowałem. Trzeba na nowo brać. Super.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Piękny finisz obu projektów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super... zresztą to było wiadome od początku :D 

 

Ale jak mi ktoś powie że tarcza z oknem daty jest fajna to od kłamców zwyzywam i klapsa zasadzę że się oranżadą z pierwszej komunii odbije - no chyba że ktoś nie był... Datownik temu zegarkowi ni huhu nie pasuje...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hehe, w moim telefonie czarna tarcza jest... wyraźnie granatowa. :D

To tak przy okazji dyskusji nt. kolorów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

No i super... zresztą to było wiadome od początku :D 

 

Ale jak mi ktoś powie że tarcza z oknem daty jest fajna to od kłamców zwyzywam i klapsa zasadzę

Klapsa w jaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin wybacz ale to wszystko staje się mało czytelne ,i choc siedzę na forum długo to się gubię.

Uważam,że jest to źle prowadzone,zarówno Vis jak i Bauhaus.

Gdzieś na jednej ze 195 stron widziałem zdjęcia projektu  wcześniejszego białego Bauhausa,który był świetny,ten dzisiejszy mnie rozwalił na nie.

Z Visem też to wszystko staje się mało czytelne /178 stron/.

Wrzucasz nowe sample i potem to ginie po kilku stronach komentarzy,znowu następne i ginie.

Jak w tym może połapac się nowy użytkownik?

W pierwszym poście nie ma nic,a tam powinny byc cały czas na bieżąco aktualne sample i status pomysłu.

Najlepiej załóż da każdego projektu zamknięty temat,gdzie tylko Ty możesz pisac, z odnośnikiem w stopce,wrzucac nowe aktualne foty a komentarz w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
398

no trudno...

 

Ale jak mi ktoś powie że tarcza z oknem daty jest fajna to od kłamców zwyzywam i klapsa zasadzę że się oranżadą z pierwszej komunii odbije - no chyba że ktoś nie był... Datownik temu zegarkowi ni huhu nie pasuje...

tarcza z oknem daty nie jest ani trochę fajna, podobnie jak świnia smaczna nie jest :P

 

vis z datownikiem jest śliczny (bez tez)

i pole daty w niczym nie przeszkadza

 

sama tarcza, sie zgadzam, lekko ponura :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dlatego generalnie są to projekty dla aktywnych forumowiczów którzy śledzą tematy odnośnie projektów na które się zapisali. Aż tak wiele informacji nie ma. Przestoje sięgają miesiąca czasem nawet więcej więc spokojnie można to śledzić. A jak ktoś tak z doskoku...Pierwsze strony są nadal aktualne!, to że wrzucam fotki sampli nic nie zmienia - one sa dla tych którzy się interesują.

Zawsze można coś poprawić tylko trzeba mieć na to czas a ja siedzę przykuty do komputera czasem od 8mej do 2-giej w nocy a i to nie zdążę zrobić tego co było zaplanowane na dany dzień.

Niestety muszę nadawać priorytet ważności pewnym sprawom - najważniejsze jest pchanie projektów do przodu tak aby opóźnienia były jak najmniejsze, problemów które sa po drodze jest multum ale "premy"

Marketing i porządkowanie treści spadają na dalszy plan.

Chętnie bym to wszystko komuś oddał a sam zajął się jedynie koordynowaniem produkcji i designem - bo to sprawia mi najwięcej przyjemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin wybacz ale to wszystko staje się mało czytelne ,i choc siedzę na forum długo to się gubię.

Uważam,że jest to źle prowadzone,zarówno Vis jak i Bauhaus.

(...)

 

Jak w tym może połapac się nowy użytkownik?

W pierwszym poście nie ma nic,a tam powinny byc cały czas na bieżąco aktualne sample i status pomysłu.

 cóż, nie zgadzam się, że projekt prowadzony jest źle

jeden i drugi?

 

Jak w tym może połapac się nowy użytkownik? - to proste: czytać

ja przeczytałem te 195 stron jednego i 132 drugiego tematu - da się

czytałem parę dni, ale da się

 

Szacun dla kogoś kto realizuje taki projekt - sam realizowałem dużo mniejszy i użytkownicy mnie wkurzali swoim ciągłym marudzeniem i jak doprowadziłem do końca tamten to już nie prowadzę takich akcji.

Wiem ile kosztuje to nerwów, czasu, pyskówek, załatwiania, organizowania, wysyłek, potwierdzania, reklamacji ...

Od tej pory na dewiantów realizujących tego typu akcje patrze z uznaniem i podziwem. Sam pasuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz,napisałem to co myślę,bez żadnej złośliwości.

Jestem na forum średnio dwie godziny dziennie ,więc faktycznie jestem mało aktywnym forumowiczem.

Ale chodzi mi o coś innego.

Projekt Bauhasa jest od ponad dwóch lat,Visa ponad 1,5.

Naprawdę ktoś pamięta co było na pierwszych stronach?/a nie ma na nich nic/

Tak jak napisałem z białym Bauhausem,gdzieś na jednej z 195 stron było Twoje zdjęcie sampla,który był super.

Czy teraz mam przeglądac 195 stron,żeby napisac,że ten dzisiejszy jest nijaki w porównaniu z tamtym.

Masz coraz więcej pomysłów,więc jakiejś organizacji to wymaga.

Daito np.świetnie pilnuje zapisów na Visa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pirx to raczej nie było zdjęcie sampla, tylko komputerowy render. Wszystko w temacie było tłumaczone...taka to jest zabawa. Można iść i kupić w sklepie gotowca - nie trzeba się wtedy męczyć z czytaniem ale przecież nie o to tutaj chodzi ?

Pierwsze strony tematów zapisowych! tam zawsze są podsumowania, w miarę aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moc w tym zegareczku. Na obecną chwilę wszystko mi się podoba - każda tarcza ma swój urok. Nie ma tak, że ciekawsza jest czarna, czy zielona. Niezależnie od tego jaki bym wybrał kolor to byłbym zadowolony. Mam nadzieję, że nowe wskazówki nie pogorszą dobrego wrażenia całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pirx to raczej nie było zdjęcie sampla, tylko komputerowy render. Wszystko w temacie było tłumaczone...taka to jest zabawa. Można iść i kupić w sklepie gotowca - nie trzeba się wtedy męczyć z czytaniem ale przecież nie o to tutaj chodzi ?

Pierwsze strony tematów zapisowych! tam zawsze są podsumowania, w miarę aktualne.

Dalej się nie rozumiemy,ale to chyba moja wina,w końcu jestem z największej wiochy w Polsce :) .

Ale dalej uważam,że lepiej szukac kupców w "Klubie",niż tracic czas na Allegro.

I tyle,więcej głupich rad udzielał nie będe <_< .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie jeszcze co do koloru lumy. Na zdjęciu całego zegarka wpada ona w kolor pomarańczowy, natomiast na zdjęciach samych tarcz jest kremowa. Czy ta zmiana koloru to kwestia AR szkła, balansu bieli czy jeszcze jakiś inny motyw. Jak wygląda w realu bardziej taka jak na zdjęciu całego czy jak na zdjęciu tarcz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, po przejściu przez szkło z AR luma staje się ciemniejsza. W sumie wpływa to na korzyść :-), wygląda na naprawdę stary tryt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.