Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

>QuadrifoglioVerde

A na jakie wskazówki zmieniasz? Może na ciut krótszą minutową?

P.S. Nie czepiam się. Projekt bardzo mi się podoba. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimatycznie wyszlo. Czy mozna sie przepisac z tarczy brazowej na czarna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wyszło, jestem ciekaw jak będzie wyglądał brązowy. Mógłbyś pokazać inne kolory?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak z tym linkiem.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciemno jest to wrzuć fotkę jak luma świeci :)

 

A zdziwiłem się nawet bo cośtam świeci :-) , jak na barwioną lumę jest całkiem nieźle :-), zrobię w wolnym czasie szota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyszlo.

QV, mozesz zlozyc sampla z brazowa i zielona tarcza i zrobic pare zdjec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę u mojego majstra to zmienimu mu tarczę i porobię fotki z khaki i brązową. To u góry jest czarny mat.

Jednak nie czytasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na trochę szersze generalnie, a jak szersze to i krótsze optycznie będą ;-)

 

Też wolałbym trochę szersze.

Aż ciekaw jestem, jak to wyjdzie bo tymi pokazanymi jest całkiem nieźle :)

 

 

Edit

 

Pozwoliłem sobie usunąć niebieski zafarb z fotek pochodzący (jak sądzę) od światła z okna po lewej i i niedokładnego ustawienia balansu bieli

 

futaiu.jpg

 

acq2dj.jpg

 

2cyiqnb.jpg

 

 

Chyba bardziej tak to wygląda w realu :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły trop odnośnie odkrycia rzeczywistych kolorów tarcz. :)

 

Jesteś w stanie stwierdzić, czy na zdjęciach VIS-a z czarną tarczą w poście #3544 też jest "przesunięcie" kolorów?

Tam luma wygląda na pomarańczową, a logo jest szare.

 

 

(...)

 

Pozwoliłem sobie usunąć niebieski zafarb z fotek pochodzący (jak sądzę) od światła z okna po lewej i i niedokładnego ustawienia balansu bieli

 

(...)

 

Chyba bardziej tak to wygląda w realu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie chcę za dużo kombinować bo przecież nie widziałem tych tarcz na własne oczy a tylko na fotkach.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem, chłopaki ze z racji ze tarcza w zegarku jest mocno zagłębiona i przechodzi przez szkło a podwójnym AR to tarcza założona na zegarku ciemnieje a indeksy staja się jeszcze bardziej przybrudzone - to zdecydowanie działa na korzyść!. założę jak będę u majstra zieloną do zegarka i zobaczycie.

Tarcze które leżą osobno zawsze będą jaśniejsze bo światło ma do nich nieskrępowany dostęp ze wszystkich stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, pisałeś, przeczytaliśmy. :)

 

Zastanawiałem się tylko, czy to, co widzimy na zdjęciach #3544 to tylko efekt zagłębienia tarczy i przejścia światła przez szkło z podwójnym AR, czy też dodatkowo efekt balansu bieli zdjęcia. I tyle. Zapełniam sobie czas w oczekiwaniu na kolejne zdjęcia. :)

 

 

pisałem, chłopaki ze z racji ze tarcza w zegarku jest mocno zagłębiona i przechodzi przez szkło a podwójnym AR to tarcza założona na zegarku ciemnieje a indeksy staja się jeszcze bardziej przybrudzone - to zdecydowanie działa na korzyść!. założę jak będę u majstra zieloną do zegarka i zobaczycie.

Tarcze które leżą osobno zawsze będą jaśniejsze bo światło ma do nich nieskrępowany dostęp ze wszystkich stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach niebieska poświata to AR na szkle ale w realu ta niebieska poświata jest ledwo widoczna i tylko pod pewnym kątem. Generalnie szkła sa mocną stroną zegarka. a Woytek zrobił dobra robotę, faktycznie wczoraj było pochmurnie i takie lekko błękitne zabarwienie na zdjeciach sie moze pojawic chociaz zawsze z tym walczę odpowiednio ustawiając się do swiatla z aparatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zdjęcia sprzed dwóch stron to dla mnie bomba! Surowy, przemyślany design. Tylko spoglądając na fotkę zegarka odnosi się wrażenie jego masy i solidności. NIe mogę się doczekać... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych samplach jest moc! :D

 

Jestem na zieloną tarczę zapisany, chociaż brązowa też kusi. Do przemyślenia jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugim wątku Daito napisał że lista na brązowe bez daty jest zamknięta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi coś takiego, będziemy mieli zewnętrzny AR i szkło z lunetą tworzy zagłębienie, które będzie się pewnie bardziej brudzić, to czy nie skończy się szybszym ściapraniem tej warstwy?

 

Nie udało mi sie jeszcze zetrzeć zewnętrznego AR, nie licząc drobnych rysek, na pewno nie od mycia, nie miałem jednak zegarka, w którym szkło by tworzyło taki zakamarek, stąd mi to po głowie zaczęło chodzić, pewnie niepotrzebnie, a i tak chyba poszukam jeszcze miększej szczoteczki do zębów ;)

 

 

ps.

jak już coś piszę, to jeszcze dopiszę, że jak zobaczył te fotki, to łaaaał zrobiłem a błyszcząca koronka i to w tym kształcie robi robotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obik, ups, nie zauważyłem, czyli problem sam się rozwiązał  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym truć ale ponieważ mam podjąć decyzję dot wersji kolorystycznej chciałbym zobaczyć zdjęcia z zamontowanymi tarczami zielona i brązową. 


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na urlopie...2 dni...raz na 3 lata a tu już presja :P . Oczywiście zdjęcia z zamontowanymi innymi kolorami tarcz będą, bo sam jestem ciekawy. Ale to gdzieś w Czwartek dopiero, wcześniej nie będę miał możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.