Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Młynek

wszystkie super, tylko brać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bez daty B)

Eee tam, nie znasz się, z datą najlepszy...

 

czarny najmniej... charakterystyczny?.. żeby nie powiedzieć najmniej zjawiskowy. ;)

Masz, kurrka, oko :D

 

Ale zostaję przy czarnym z datą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   Pozwolę sobie i ja wtrącić swoje ,,trzy grosze'' gdyż także biorę udział w tym ,,przedzsięwzięciu''...

Każdy z kolorów jest zacny. Gdyby był tylko jeden również zadeklarowałbym chęć zakupu.

Zdecydowałem się jednak na czarny bez daty gdyż świetnie komponuje koperta z tarczą a wskazówki wyraźnie się wyróżniają z całości. Brąz zbyt mocno się ,,zlewa''. Khaki z kolei bardziej nastawiony jest militarnie i w taką odzież wpasuje się idealnie.

   Ale to oczywiście tylko moja opinia i mam rację... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlaczam sie do powyzszej opinii odnosnie koloru czarnego :) 

 

A moze QV moglbys nas update-owac odnosnie etapu na jakim jest skladanie zegarkow i moze podac jakis grafik dalszych etapow (wplata drugiej czesci zaliczki, wysylka zegarkow)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas testów mechanizmów wyszło, że 150szt! nie spełnia nawet norm deklarowanych przez Time Module. Trwa spór z producentem, zostało wysłanych 5szt do nich do ekspertyzy co za gówno po pół roku oczekiwania raczyli nam dostarczyć. Mam nadzieję, że albo je wymienią albo wyregulują ( jeśli się da)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

za***iście :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na informacje QV bardzo, ale nie na takie. Zaraz okaże się, że data, koniec roku 2016 okaże się marzeniem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za***iście :(

 

ręce * opadają. Chyba jak zleciały z tasmy produkcyjnej tak na szybko poskładali i heja...biznes się kręci. Pół biedy jeśli to tylko sprawa regulacji, to sobie w Polsce z tym damy radę, ale nie mam pewności czy to nie coś poważnego lub suchość mechanizmów. To trzeba zbadać.

Jestem tak wkurwiony że jakbym tam do nich wpadł to by strzępy leciały.

Ostatni raz z tym dostawca mechanizmów współpracuje, dali już raz plamę przy VK64 kwarcowym, teraz to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Trudno się mówi, przecież to nie Twoja wina Marcin. Trzeba brać tych kitajców za ryje i niech się ogarniają! Czekamy na dobre wieści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem tą wiadomosc o 7mej rano i cały dzien przez to miałem zjebany, bo wiem że nic nie mogę zrobić, ta bezsilnośc jest najgorsza. Producenta mechanizmów nie mogę zmienić, wszystko jest zaprojektowane pod ten konkretny mechanizm. Mam nadzieję, że nie będzie wyjaśnianie sprawy trwało długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Samo życie. Trudno. Czekaliśmy tyle, przeczekamy to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy radę, głowa do góry.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się załamywać rzeczami od nas niezależnymi. Jeszcze zaświeci słońce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno się mówi, przecież to nie Twoja wina Marcin. Trzeba brać tych kitajców za ryje i niech się ogarniają! Czekamy na dobre wieści.

 

Co Chińczycy mają do mechanizmów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mam nadzieję, że nie będzie wyjaśnianie sprawy trwało długo.

 

Przeczekamy i to... nie martw się na zapas bo "nerw" szkoda a masz jeszcze parę projektów do zrealizowania i zdrowie Ci będzie potrzebne ;)   :D 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobrze, że wyszło teraz, a nie po złożeniu i rozeslaniu do końcowego klienta, czyli do nas. ;)

Marcin, na pewno to przeżywasz, więc trzymaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się prezentuje ten zegarek. Nie myśleliście o koronce z brązu albo mosiądzu?

Doczytałem. Ma być mosiądz. OK.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajnie się prezentuje ten zegarek. Nie myśleliście o koronce z brązu albo mosiądzu?

A jakże... myśleliśmy. Ale teraz już myślimy o czymś innym. ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Co Chińczycy mają do mechanizmów?

A Chińczyk czy Japończyk to nie jeden kitajec?

Chyba, że mechanizmy są składane w Szwajcarii?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas testów mechanizmów wyszło, że 150szt! nie spełnia nawet norm deklarowanych przez Time Module. Trwa spór z producentem, zostało wysłanych 5szt do nich do ekspertyzy co za gówno po pół roku oczekiwania raczyli nam dostarczyć. Mam nadzieję, że albo je wymienią albo wyregulują ( jeśli się da)

 

Ouch! Niefajne info. QV moglbys doprecyzowac kto robil te testy? Czy dobrze rozumiem, ze teraz ty jako nabywca jestes w sporze z producentem mechanizmu czyli Seiko? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.