Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy mi coś umknęło, ale kiedyś była mowa o opakowaniu w manierki dla tych co zamówili zegarek pierwsi. Czy coś się zmieniło w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizmy niby zostały wyregulowane przez Chińczyka, ale jaka jest prawda to się dowiem jak przyjadą i sam je sprawdzę.

Co do menażek...to zastanawiam się czy nie odpuścić jednak tego pakowania w menażki, co prawda wszystko mam gotowe ale zamieszanie z tym było takie ( na liscie zapisowej) że to tylko dodatkowy komplikator wydłużajacy wysyłki. A i tak zaprojektowałem fajne nowe pudełka personalizowane pod VIS-y i myślę, że lepiej jeśli wszyscy dostaną w tych nowych pudełkach, z resztą 2 kolegów je już widziało ( sample pudełek) i stwierdzili że chętnie zrezygnują z menażki na rzecz takiego pudełka :D

Więc chyba nikt płakał nie będzie :-) . Menażki oczywiście i tak muszę powysyłać ( bo zagracają mi dom :D ) ale to przy okazji jakieś limitki która będzie zakładała tylko 150szt zegarków, wtedy nie będzie tyle zamieszania kto powinien dostać w menażce a kto nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może wszyscy obejrzymy sampelki pudełek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja z menażek w tym momencie wydaje mi się bardzo nie halo :-( Niebezpieczny precedens. Następnym razem może wyjdzie, że nie mechanizm automatyczny a kwarcowy. I że to w sumie lepiej, bo przecież kwarcowy bardziej dokładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja z menażek w tym momencie wydaje mi się bardzo nie halo :-( Niebezpieczny precedens.

 

Trudno się z Tobą nie zgodzić bo obiecane było... ale może dajmy szansę QV pokazania tych pudełek ;)

Jak menażka wojskowa wygląda każdy wie (albo prawie każdy) jest duża można o niej wiele powiedzieć ale na pewno nie to że jest urodziwa, albo poręczna jako pudełko zegarkowe - sama menażka to jeszcze nie problem bo "jest na stanie magazynowym", ale dochodzi wypełnienie jej w jakiś estetyczny i funkcjonalny sposób, aby zabezpieczyć zegarek... A pudełko wiadomo... pewnie zrobione pod konkretny cel... ;)

 

Ja tam może nie jestem obiektywny bo z "przysługującej mi" menażki sam zrezygnowałem na rzecz innego kolegi, ale wiem jak było z "puszką" od Armidy... nie dość że paskudnie wyglądała to jeszcze była bardzo nieporęczna...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menażka aluminiowa -waga 0,25 kg/po wymontowaniu stalowych uchwytów/,x  4,00zł za kilogram=1zł /wartośc na skupie złomu/.

Moja tam by wylądowała/no chyba,że byłaby z jakimiś napisami,malowidłami lub z czymś ciekawym/.

Wolę cokolwiek innego :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie będę mieć żadnego problemu z zamianą menażki na pudełko. Zarówno jedno jak i drugie wyląduje i tak gdzieś w szafie albo w innym ustronnym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba nie chodzi o samą menażkę, ale raczej o to że była przewidziana do tego projektu, a na końcowym etapie realizacji okazuje się, że ma (jednak) trafić do innego (limitowanego?) projektu.

 

PS: co nie znaczy, że jakoś na tę menażkę się napalam. Tylko na głos analizują. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niby mam menażkę ale jak zamiast niej będzie normalne pudełko to w składowaniu lepiej :)

QV pokaż to nowe pudełko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko, chciałbym aby pozostało niespodzianką i tajemnicą aż do momentu otrzymania zegarków :-)

Zarówno nowe Chrono jak i VIS oraz Formmeister dostaną dedykowane tym projektom specjalnie zaprojektowane pudełka.

Nie będzie już pudełek "uniwersalnych"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo fajnie, takie szczegóły też się liczą, mimo że u mnie wszystkie pudła leżą w jednym zbiorczym kartonowym ;)


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba :) ale nie jestem obiektywny bo i tak nie załapałem się na menażkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja nad menażkę przedkładam niespodziankę. :) Jak Marcin tak napisał, to znaczy że będzie lepiej niż w menażkach. ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto zaufać Marcinowi,przecież wie co pisze  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mialoby byc pudelko podobne do tego co bylo w chrono, ktore tez mialobyc fajna niespodzianka a okazalo sie delikatnie mowiac takie sobie to chyba wolabym menazke. Jezeli natomiast udaloby sie zrobic pozadne i klimatyczne pudelko to jestem jak najbardziej za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dalej drążyć kwestie stanowiska dostawcy w sprawie dostarczenia wadliwych mechanizmów. Kwestia takiego czy innego pudełka jest trzeciorzędna w przypadku, gdy najważniejszy element nie spełnia podstawowych parametrów. 

Nie uspokaja mnie zapewnienie, że "cheńki coś tam dostroiły".  Czy są już wyniki ekspertyzy 5szt. werków wysłanych do Time Module? 

 

P.S. Proszę o odpowiedź QV a niektórych kolegów o wstrzymanie się od nic nie wnoszących do dyskusji odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamie nie Michniku, tak producent stwierdził że aberacje pojawiające się w chodzie mechanizmów mieszczą się w normach, wynikają z ich konstrukcji i nie są powodem do reklamacji. Ale tak jak pisałem z oceną ich chodu muszę zapoznać się sam a to nastapi już niedługo, więc cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

 

 

Adamie nie Michniku

Odwrotnie.

 

Nie Adamie Michniku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba :) ale nie jestem obiektywny bo i tak nie załapałem się na menażkę :)

mogę odstąpić menażkę jest mi niepotrzebna mam kilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tymi menażkami. Kupcie sobie za 4zł z allegro do tego parę wojskowych skarpet żeby się zegarek nie telepał.

Ja niby powinienem dostać zegarek w menażce, ale bardzo się cieszę że będzie jakieś pudełko. Przynajmniej będzie jakiś ślad, że to jest od zegarka. Co innego gdyby pudełko było stylizowane na menażkę, z grawerami, albo rotomat w formie menażki. A tak zwykła menażka to nie jest przecież żadna atrakcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również jestem na liście "menażkowej" - z miłą chęcią dostałbym VISa w menażce ale liczę, że specjalnie zaprojektowane opakowanie będzie ciekawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dalej drążyć kwestie stanowiska dostawcy w sprawie dostarczenia wadliwych mechanizmów. 

 

producent stwierdził że aberracje pojawiające się w chodzie mechanizmów mieszczą się w normach,

 

Czym jest tzw. "aberracja w normie"? Stałym późnieniem/spieszeniem o średnio 15 sek. na dobę czy może nielimitowanym odstępstwem od czasu o dwie, cztery czy sześć minut?

 

QV jako perfekcjonista pewnie wkurzył się na średnio pięciosekundową na dobę różnicę w wymierzaniu Czasu. Też bym się wkurzył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę odstąpić menażkę jest mi niepotrzebna mam kilka

dzięki :) ale u mnie by się tylko kurzyła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.