Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię niespodzianki, czyli wolę pudełko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo, ja zamówiłem VIS-a właśnie dla menażki! :D

To w takim razie proponuję niezły deal.. Daję moją menażkę w zamian za Twojego Visa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykujcie kasiorkę, bo w przeciągu 2 tygodni zaczniemy końcowe wpłaty.

 

2 maja mam urodziny. Czyli prezent dostanę na czas? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Visy w częściach już jadą :-) do nas...szykować kasę tak aby nie było znowu wpłacania po 2-3 miesiace za zegarki na zasadzie ( bo ja nie wiedziałem, nie jestem rpzygotowany ). Projekt trwa tak długo że drzewa na moim ogrodzie przez ten czas wzrosły o 2 metry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak to... jadą?.. Jedwabny szlak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w taki sposób, to jeszcze sobie trochę poczekamy ;), jeszcze Ci drzewa o metr "podskoczą" :D.  A tak przy okazji da się coś zrobić z tymi czasami przy postach , bo mam wrażenie jakbym przenosił się w czasie, raz do przodu , innym do tyłu. 

..ten post wysłałem 0 11.32, dotarł do forum o 12.32, a widzę go o 11.33. :o


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Stanisław a masz dobrze ustawiony zegar na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w taki sposób, to jeszcze sobie trochę poczekamy ;), jeszcze Ci drzewa o metr "podskoczą" :D.  A tak przy okazji da się coś zrobić z tymi czasami przy postach , bo mam wrażenie jakbym przenosił się w czasie, raz do przodu , innym do tyłu. 

..ten post wysłałem 0 11.32, dotarł do forum o 12.32, a widzę go o 11.33. :o

 

Pod wyborem strefy czasowej w ustawieniach konta odznacz oba pola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było OT to napisze, że bardzo mi się VIS podoba :D i przy okazji sprawdzę teraz zgodność godziny z wyświetlanym w poście.

 

I udało się.  ..."kto się wroną urodził kanarkiem nie umrze".  ;) Dziękuję za podpowiedź bo bym męczył się dalej.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Visy w częściach już jadą :-) do nas...szykować kasę tak aby nie było znowu wpłacania po 2-3 miesiace za zegarki na zasadzie ( bo ja nie wiedziałem, nie jestem rpzygotowany ). Projekt trwa tak długo że drzewa na moim ogrodzie przez ten czas wzrosły o 2 metry :D

 

A jaka dokladnie kwote mamy szykowac bo chyba jeszcze nie mowiles jaka bedzie wysokosc drugiej raty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Projekt trwa tak długo że drzewa na moim ogrodzie przez ten czas wzrosły o 2 metry :D

 

Spoko luzik... na to to się akurat da coś zaradzić... przytniemy do wysokości trawnika - ZA DARMO... :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, prawie za darmo, na drewnie zrobi się ognisko a prowiant dostarczy gospodarz :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka dokladnie kwote mamy szykowac bo chyba jeszcze nie mowiles jaka bedzie wysokosc drugiej raty

Przeczytaj sobie PW jakie dostałeś od QV przed pierwszą wpłatą, tam jest wszystko napisane :D


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zwyzka kursu dolara zmienila nieco pierwotnie zakladna cene

 

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież dolar spadł do około 3,73


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież dolar spadł do około 3,73

 

Ale środki przeznaczone na zaspokojenie tego projektu zostały zakupione jak kurs dolara był wyższy - gdzieś tutaj w temacie QV pisał po jakim kursie kupował wizerunki martwych prezydentów, ale nie chce mi się szukać... :rolleyes:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej kwocie to nie wiele zmieni wysokość drugiej raty. Tak sądzę.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie, jeżeli uczestniczą w dyskusji),
zapytam wprost - ile będzie wynosiła druga rata za zegarek? Najpierw miało być 650zł, później - ze względu na kurs dolara - QV pisał, że prawdopodobnie cena wzrośnie do 750zł. Ostatnio dało się jednak wywnioskować ze wpisów QV, że kwota drugiej raty będzie taka, jak pierwotnie zakładano. Po czym Daito pisze, że wcale nie będzie, bo jednak dolary były kupione po wyższym kursie. W związku z tym chciałbym się dowiedzieć i rozwiać wszelkie wątpliwości:
Ile dokładnie będzie wynosić druga rata za zegarek, żeby mieć odliczoną sumę na podorędziu?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mailu z zaliczkami bylo info ze cena wynosi 990 dla kursu nie przekraczajacego 4zl. Czyli dolary byly kupione drozej czy cos innego wplynelo na wyższa cene?


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolary zostały zakupione po kursie ok 3,98 na zabezpieczenie tej transakcji jakis czas temu. na razie za VISy oplacona zostala tylko zaliczka za którą Heniek oczywiscie zakupil mechanizmy. Mimo moich monitów nie mam jeszcze odpowiedzi kiedy Time Module zamierza zajac stanowisko wobec tej sprawy. Jak tylko cos sie dowiem to niezwłocznie napiszę.

Wedle tego to raczej nie kurs dolara wpłynął na zmianę ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.