Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

P.S. Czy to efekt zdjęcia czy czarny ma mniej spatynowaną kopertę, na zdjęciach aż się świeci.

 

Koperty raczej wszystkie są takie same i raczej nie są "patynowane" ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wpłata już poszła. Moja żona pokryła całość kosztów, tak jej się zielony spodobał ;p Mówię wam, żony nie są złe ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpłata poszła.

Idealnie na urodziny, niespodziewany prezent :D

Gdzieś już pytanie było - czy można dokupić dodatkowy pasek i w jakiej cenie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja również poszła :) a co do żon hmmm ale może stop bo zrobi się spory off top ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna się....

Jak przyświecisz lampką to jest jaśniejszy, jak nie przyświecisz to ciemniejszy :wacko: :wacko: , dajcie spokój z tymi ocenami odcieni na podstawie zdjęć bo nie ma to sensu. Szczególnie dobrze to widac na powyższym zdjęciu wersji Khaki. Ta po środku jest z lampką centralnie skierowaną w tarcze a zegarek na skraju dostaje już normalne światło nie bezpośrednie i jest ciemniejszy.

Skoro się zaczyna... ;)

W wątku z zapisami są listy z wyszczególnionym przypisaniem dla trzech kolorów: czarny, brązowy i zielony.

Jako prosty facet czytam o czwartej wersji - Khaki. Różnic w kolorach i tak nie rozróżniam.

Czy można obejrzeć zdjęcia tej nowej 4 wersji.

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wczoraj miałem urodziny i nie spodziewałem się dwóch prezentów

pierwszy to mecz Liverpool-Dortmund 

a drugi to informacja o VIS

bardzo dziękuję

przelewik oczywiście poleciał z rana i mam nadzieję załapać się na pierwsza partie wysyłkową. :)

pozdrawiam wszystkich cierpliwych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto bedzie pierwszy ze zdjeciem swojego VIS-a w temacie Jaki zegarek masz dzisiaj na reku :P

I zeby nie bylo - moja wplata tez juz poszla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam 23-go imieniny, fajnie byłoby go dostać przed :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wpłata też w drodze. Gdyby kurier wyrobil sie przed majowym weekendem byłoby fantastycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A to musimy teraz wszyscy wpisać się tu, że zrobiliśmy wpłatę? Chyba nie było takiego info na PW...

Co kogo obchodzi, że jeden czy drugi zrobił już wpłatę? ;)

Przecież Marcin również czyta prywatne wiadomości a nie tylko ten wątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Młynek

Wpłata poszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wpłat to i tak ostateczne zdanie ma bank i księgowanie przelewu  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym się wydaje,że wpis tutaj daje miejsce w kolejce :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewną propozycję: jako, że nie wszyscy dostaną zegarki w tym samym czasie może ustalmy, że nie spojlujemy zdjęć pudełek-niespodzianek. Jak zegarki wyglądaja to już każdy wie, ale fajnie by było gdyby pudełko było niespodzianką dla każdego, a przynajmniej ja bym chciał mieć trochę frajdy z tego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja mam pewną propozycję: jako, że nie wszyscy dostaną zegarki w tym samym czasie może ustalmy, że nie spojlujemy zdjęć pudełek-niespodzianek. Jak zegarki wyglądaja to już każdy wie, ale fajnie by było gdyby pudełko było niespodzianką dla każdego, a przynajmniej ja bym chciał mieć trochę frajdy z tego. 

Bardzo dobry pomysł aby pudełko pozostało niespodzianką! :)

Przy okazji - wpłata poszła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że wrzucanie tutaj fotek pudełek powinno być źle widziane, o ile nie zabronione. Podobnie, jeśli chodzi o wpisy w stylu "już wpłaciłem" itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - mam prośbe nie piszcie tutaj "wpłata poszła" lub tp.

Za chwile żeby odszukać jakąś informację trzeba bedzie przejrzeć trzysta postów "wpłata poszła"  :wacko:

 

 

Hej

Wczoraj miałem urodziny i nie spodziewałem się dwóch prezentów

pierwszy to mecz Liverpool-Dortmund 

a drugi to informacja o VIS

bardzo dziękuję

przelewik oczywiście poleciał z rana i mam nadzieję załapać się na pierwsza partie wysyłkową. :)

pozdrawiam wszystkich cierpliwych.

No i wszystko jasne - życzenia Marek  złożę Ci wieczorem  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ja nie mam żadnych maili i PW na temat wpłaty reszty? Czy to idzie nie do wszystkich na raz? I tak zapłacić mogę dopiero koło wtorku ale żeby nie było...


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, jednak gdyby QV był tak uprzejmy, znalazł chwilę i np. zamieścił listę osób które jako znalazły się w pierwszej "60" było by bardzo miło.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki. Czy ktorys z kolegow doswiadczony w pisaniu recenzji moglby pokusic sie o wyprodukowanie takowej w momencie jak juz zegarek bedzie u niego? Pewnie nielatwo bedzie o obiektywizm w przypadku tak wyczekiwanego zegarka ale moze sie uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, jednak gdyby QV był tak uprzejmy, znalazł chwilę i np. zamieścił listę osób które jako znalazły się w pierwszej "60" było by bardzo miło.

 

pozdrawiam

A po co? Żeby zaraz były kłótnie "dlaczego mnie nie ma w pierwszej 60, a przecież przelew zrobiłem o 7 rano a na forum napisałem o tym już o 7:15". Lepiej niech QV skoncentruje się na składaniu zegarków a nie pisaniu na forum, to wszyscy szybciej dostaniemy upragnione zabawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie nie kamienujcie ale na pierwszych stronach tego nie mogę znaleźć ani na stronie VC i nie pamietam finału dyskusji więc pytam:

 

Szkiełko będzie szafir czy coś delikatniejsze?

 

Hardlexa seikowego załatwiłem ostatnio i musiałem zmienić na szfir dlatego pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.