Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, poszlo 30szt brązowych bez daty i 30szt czarnych bez daty. następna partia we wtorek.

To może teraz 30 szt. czarnych z datą i 30 szt. brązowych z datą?;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w poniedziałek imieniny, ma to jakieś znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

końcowe czekanie zawsze najgorsze  :P

jeśli można - zegarki idą wg kolejności np z list czy przypadkowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Jako oczekujący na zielony czuję się pominięty i ogólnie "gorszego sortu" ;).

Jeśli poszły już pierwsze partie zarówno czarnych jak i brązowych to co z zielonymi????

Normalnie niesprawiedliwość dziejowa jakaś. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcą, skoro poszła partia brązowych i czarnych bez daty, to teraz powinna pójść partia zielonych bez daty, i brązowych lub czarnych z datą :(.

A skoro już zapadła decyzja że następna partia jest taka sama tylko z datą, to mam nadzieje że następna będzie już zielonych, a to i tak pewnie po majówce. Dobrze, że było tylko sześć rodzajów, bo gdyby było więcej to mogłoby się okazać że oczekiwanie byłoby paromiesięczne jakby się miało pecha podczas gdy szczęściarze cieszyli by się z zegarków. Tak po cichu miałem nadzieje że pójdzie jednak według księgowania wpłat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że jestem trochę zawiedziony. QV prosił o wpłate w ciągu 5 dni, wpłaciłem chyba po 3 godzinach od PW, a teraz jako przyszły posiadacz zielonego z datą dostanę go pewnie na samym końcu.

Powinno się to jakoś bardziej sprawiedliwie odbywać np. po 10 sztuk każdej z wersji na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może stworzymy jakąś listę z forumowiczami, którzy "strzelili focha"? wyluzujmy, chyba że zaczynamy bawić się w przedszkole 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja mam focha bo jutro (jeśli dotrze kurier) pierwsza obejrzy go moja kobieta... bez sensu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam powiedziec - czekam na trzy kazdy z innej parafi i do tego wysylka za granice :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w poniedziałek imieniny, ma to jakieś znaczenie?

Oczywiście, że tak. Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się imienin. ;)

A brązowy bez daty już coraz bliżej Mazowsza. :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

trollu

Napisano dziś, 20:07

może stworzymy jakąś listę z forumowiczami, którzy "strzelili focha"? wyluzujmy, chyba że zaczynamy bawić się w przedszkole 

 

 

wydaje mi się, że osoby, które zapisały się na zegarki, które już zostały wysłane (czerń i brąz bez daty) nie powinny się wypowiadać na temat napomknięć innych użytkowników, którzy swoje zegarki mają szansę otrzymać za 2/3 tygodnie, zwłaszcza kiedy chwile wcześniej dopytywały się, czy aby na pewno one je już dostaną " jeśli można - zegarki idą wg kolejności np z list czy przypadkowo". Jeślibym wiedział że zegarek będzie wysłany tak późno to na pewno znalazłbym jeszcze przez ten czas zastosowanie dla tych 7 stówek. Ale spokojnie i cierpliwie czekam. Kolejne tygodnie mnie nie zbawią, zwłaszcza, że na kwiecień miałem już plany zegarkowe które już częściowo zrealizowałem, ale jeszcze trochę przyjemności mnie czeka :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w to wywalone, se spokojnie poczekam i se dokończę szyć swój pierwszy pasek ... do Visa oczywiście  :)

Szczęściarzom którzy w pierwszej kolejności Go dostaną  - już gratuluję i pozytywnie zazdraszczam ;)

 

edit.

Właśnie sprawdziłem pocztę - Frugonetka z Visem jedzie!!!  :D

niepamiętam tylko który adres podałem UK czy PL :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

wydaje mi się, że osoby, które zapisały się na zegarki, które już zostały wysłane (czerń i brąz bez daty) nie powinny się wypowiadać na temat napomknięć innych użytkowników, którzy swoje zegarki mają szansę otrzymać za 2/3 tygodnie, zwłaszcza kiedy chwile wcześniej dopytywały się, czy aby na pewno one je już dostaną " jeśli można - zegarki idą wg kolejności np z list czy przypadkowo". Jeślibym wiedział że zegarek będzie wysłany tak późno to na pewno znalazłbym jeszcze przez ten czas zastosowanie dla tych 7 stówek. Ale spokojnie i cierpliwie czekam. Kolejne tygodnie mnie nie zbawią, zwłaszcza, że na kwiecień miałem już plany zegarkowe które już częściowo zrealizowałem, ale jeszcze trochę przyjemności mnie czeka :)

 

a mi się wydaje, że sugerujesz, że VIS do mnie jedzie a tak nie jest, no chyba że kurier chce mi zrobić niespodziankę i nie wysłał info o przesyłce. Więcej luzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Właśnie otrzymałem info, że kurier już odebrał przesyłkę i wyrusza w drogę.

 

Wkurza Was jak to piszemy? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne że przez forum nie przetacza się jakaś rewolucja, wsadzanie na pal, polowania na kurierów i ucieczka z VISem do Kolumbii :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na zdjęcia nadgarstkowe brązowego, ciekawy jestem czy ten pasek jakoś się układa czy od razu musi iść do podmianki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
Dzień dobry,   informujemy, że dziś 22-04-2016 w godzinach 09:00-11:15
kurier Grzegorz (tel. ) podejmie próbę doręczenia Państwa paczek o numerach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... nie odbieraj... ;)  :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A otwierac dla spokoju przy kurierze?

Bo akurat z DPD miałem kiedyś problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie otwieraj, bo jak się dowiedzą, że to taki ładny zegarek, to nam naszych nie dostarczą. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.