Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Może za parę lat doczekamy się nawet mechanizmu i 100% PL

 

Czuję w moczu że taki dzień nadejdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem sobie temat na sąsiednim forum i mówią, że nasz jest brzydki :( 

Z tego co widzę to idą w zupełnie inną stronę z tym projektem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ten z drugiego forum jest brzydki! Taki ich - taki gerlahowy!

Nie kupię od nich zegarka i tego ich "prototypu" też bym nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...podrzuciłby ktoś link do tego wątku na pw? 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z drugiego forum jest brzydki! Taki ich - taki gerlahowy!

 

 

Ale to nie jest jeszcze projekt GG, to jedynie luźna dyskusja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są zazdrośni, bo QV odwalił kawał świetnej roboty. Większość projektów GG oceniam wysoko, natomiast rendery z tego forum (rzekomo nieoficjalne) wyglądają - moim zdaniem - naprawdę słabo. No ale skoro chłopcy koniecznie chcą zrobić swojego VIS-a, to chyba nie możemy im zabronić. :) Ciekawe, czy dostaną zgodę na użycie loga (nazwy) VIS. QV, jak myślisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też zacząłem bliżej się przyglądać tamtemu projektowi - idą w innym stylu ale jednak dalej militarnym. VIS VC wyszedł "pancerniak" - po prostu była inna wizja tego zegarka. Tam tłumaczą, że VIS był smukłym pistoletem - ok, sensowne. Tutaj było podejście - broń jaka by nie była to broń a nie pitu pitu  ;)  nie oceniałbym w kategoriach lepszy/gorszy bo rozchodzi się wyłącznie o kwestie dizajnerskie a tutaj jak zwykle - jeden woli blondynki inny brunetki. Ja osobiście bardziej wolę VISa by VC chociaż o GG na razie za dużo nie można powiedzieć, zobaczymy jak się rozwinie.

Trochę mnie zastanawia ton niektórych wypowiedzi - co to kogo obchodzi kto kiedy coś wsadził do szuflady? Pomysł na nazwę VIS? Czego jak czego ale "stworzenia" słowa VIS nikt z dzisiaj żyjących przypisywać sobie nie może ;)  Padło też hasło o kradzieży - od tego jest policja i sądy. Dziwne te wojenki ale to chyba już dłuższa historia.

 

Co do loga VIS z FB Radom to ciężko wyczuć, Łucznik ma czasami jakieś dziwny tok postępowania. Zależy czy GG ostro do tego podejdzie ale domyślam się, że skoro logo będzie miałoby wykorzystane w celach komercyjnych to rozbije się też pewnie o jakąś kasę. O ile Łucznik wyrazi chęć takiej inicjatywy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczycie co mamy obecnie w przygotowaniu to gwarantuję, że pierwsza 300 zapisów pęknie w 3 dni. Mam ten zegarek już przed oczami...ale jeszcze dużo żmudnej pracy projektowej. Nic więcej nie zdradzę, rendery pojawią się może za 3 miesiące gdy wszystko dopniemy na ostatni guzik. Nie będzie "konsulatacji społecznych" bo jestem pewien, że zegarek będzie zawierał w sobie to co podoba się niemal każdemu fanatykowi zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No weź QV..


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

No weź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie będzie "konsulatacji społecznych" bo jestem pewien, że zegarek będzie zawierał w sobie to co podoba się niemal każdemu fanatykowi zegarków.

 

No nie. ... otwieracz do wina też? :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tym tygodniu jeszcze jakaś partia zielonych pójdzie do ludzi?  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i cała zabawa w pizdu, nie będzie tygodniowych rozkmin jakie wskazówki, jaka luma, jakie indeksy, czy znaczek dać bardziej z prawej czy z lewej , jakie otwory na teleskopy... nudy  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chociaż zdradź w jakim stylu :0)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczycie co mamy obecnie w przygotowaniu to gwarantuję, że pierwsza 300 zapisów pęknie w 3 dni. Mam ten zegarek już przed oczami...ale jeszcze dużo żmudnej pracy projektowej. Nic więcej nie zdradzę, rendery pojawią się może za 3 miesiące gdy wszystko dopniemy na ostatni guzik. Nie będzie "konsulatacji społecznych" bo jestem pewien, że zegarek będzie zawierał w sobie to co podoba się niemal każdemu fanatykowi zegarków.

To podchodzi pod nieludzkie traktowanie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zdradzisz chociaz jaki przedzial cenowy ???

 

Dziabnięte złotym Notem Czwartym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i cała zabawa w pizdu, nie będzie tygodniowych rozkmin jakie wskazówki, jaka luma, jakie indeksy, czy znaczek dać bardziej z prawej czy z lewej , jakie otwory na teleskopy... nudy  :lol:

To sie nazywa "dobra zmiana" i to jest teraz trendy.


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CW znam jak się jeszcze z chińskich zegarków nazwa wywodziła i widzę że wiele się nie zmieniło od tego czasu.

GG ma kilka ładnych zegarków ale ten mi nie leży w ogóle.

 

Czekam na kuriera i zacieram rączki z radości za co już dziękuję QV

 

I prośba do QV daj jakieś detale o tym nowym PRZED wakacjami bo 3msc to już wakacje i mogę przegapić zapisy a sądzę że nie chcę ich przegapić :)

 

Długie czekanie na zegarek ma swoje plusy

4965350_20160426_220811.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moc jest ze mną!


Czarna strona z datą oczywiście  :ph34r:


Warto było czekać. Zdjęcia później, teraz coś nie mogę dodać...


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.