Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze nigdy nie ucieszył mnie tak @ od firmy kurierskiej  :D

VIS pędzi i do mnie  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój już jest na łapie. Dzięki QV! 

całą łapę zajmuje :)

z datą fajniejszy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ef583a32665ddbcbceb5dafeaaee288b.jpg

“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie zielony ,bo jestem ciekawy czy naprawdę taki ładny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na takim nato też ładnie temu misiu. ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież standardowo stosuje się podświetlenie led... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ... luma Wam nie pasi, podświetlenia daty brakuje. otóż spieszę z wyjaśnieniem. Zegarek jest na tyle masywny, że w razie potrzeby można się palnąć w łeb a automatycznie (w końcu to przecież automat jest B) ) pojawiające się gwiazdki nad głową oświetlają nocą tarczę. :D  :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pierwsze wrażenie  jest bardzo przyjemne i pozytywne ze względu na czas i emocje jakie towarzyszyły temu projektowi, mam tylko jedno pytanie do posiadaczy, czy jak ustawiacie datę bądź czas to ruszając koronką cały mechanizm z tarczą rusza się w kopercie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chińczyk nie potrafi nawet takich samych pierścieni centrujących werk wyprodukować, ręce opadają czasem. To jest tak proste a i to potrafią zepsuć.

Przy montażu jedne pierścienie wchodzą idealnie na wcisk inne wpadają z bardzo niewielkim ale jednak luzem. ratujemy się podginaniem łap albo spulchnianiem materiału poprzez udarowe uderzenie w pierścień ( takie rzeczy się robi w zegarkach :D , podobnie jak w fabryce BMW jak trzeba to wali się młotem w zawieszenie ) ale jak widać i to nie zawsze wystarcza. Cóż trzeba delikatnie operować koronką. Wszystko z wyczuciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny z datą dotarł do Lublina. Jest moc (a właściwie ciemna strona mocy;-)! Pudełko adekwatne. Swoją drogą, rzadki to przypadek, gdy opakowanie jest bardziej tajemnicze niż jego zawartość...

Ogólnie: rogatywki z głów przed QV, bo wykonał kawał świetniej roboty. Kolegom z forum też należy się uznanie za aktywny udział w temacie. Brawo!

Czekam z niecierpliwością - i już się piszę w ciemno - na kolejny projekt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ,że po zakręceniu nie lata. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tym tygodniu jeszcze jakaś partia zielonych pójdzie do ludzi?  :D

 

Przyłączam się do pytania...

 

 

Pany mów-ta co chce-ta ale data ni chu chu nie pasuje do tego zegarka, nawet do wersji z czarną tarczą... :rolleyes:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Jak zobaczycie co mamy obecnie w przygotowaniu to gwarantuję, że pierwsza 300 zapisów pęknie w 3 dni. Mam ten zegarek już przed oczami...ale jeszcze dużo żmudnej pracy projektowej. Nic więcej nie zdradzę, rendery pojawią się może za 3 miesiące gdy wszystko dopniemy na ostatni guzik. Nie będzie "konsulatacji społecznych" bo jestem pewien, że zegarek będzie zawierał w sobie to co podoba się niemal każdemu fanatykowi zegarków.

Zdradź chociaż rozmiar zegarka, bo nie wiem czy nie zamrozić zakup prezentu dla żony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedzial cenowy VISa i Formmeistera.

Za tourbillona. No no :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczycie co mamy obecnie w przygotowaniu to gwarantuję, że pierwsza 300 zapisów pęknie w 3 dni. Mam ten zegarek już przed oczami...ale jeszcze dużo żmudnej pracy projektowej. Nic więcej nie zdradzę, rendery pojawią się może za 3 miesiące gdy wszystko dopniemy na ostatni guzik. Nie będzie "konsulatacji społecznych" bo jestem pewien, że zegarek będzie zawierał w sobie to co podoba się niemal każdemu fanatykowi zegarków.

jeszcze powiedz, że to nurek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Jak zobaczycie co mamy obecnie w przygotowaniu to gwarantuję, że pierwsza 300 zapisów pęknie w 3 dni. Mam ten zegarek już przed oczami...ale jeszcze dużo żmudnej pracy projektowej. Nic więcej nie zdradzę, rendery pojawią się może za 3 miesiące gdy wszystko dopniemy na ostatni guzik. Nie będzie "konsulatacji społecznych" bo jestem pewien, że zegarek będzie zawierał w sobie to co podoba się niemal każdemu fanatykowi zegarków.

 

 

jeszcze powiedz, że to nurek ;)

 

Ehhh nawet kula zgadula nic więcej nie chce powiedzieć.

 

zzSTlFy.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ............

Zegarek dotarł :) .

Na początku było mi szkoda , że zbrakło brązowych bez daty , ale czarny z datą jest super !

Wku.....a jedynie ten luźny werk , ale jak to mówią nowe rodzi się w bólach .

Ogólnie byłem dość sceptycznie nastawiony do niego na początku projektu , dlatego zapisałem się dość późno.

Tak się składa , że w młodości miałem przyjemność pieścić w dłoniach prawdziwego przedwojennego Visa w już nie istniejącym muzeum walk partyzanckich w Gruszce na Kieleczczyźnie .

Pistolet zacny i ta koperta z powycieraną oksydą , zawsze będzie mi go już przypominać !

Natomiast koncepcji z Gerlacha zupełnie nie rozumiem .

Szacun dla QV za  projekt!!!

Ktoś wcześniej pisał , że pistolet był smukły - to fakt ale w ręku to kawał solidnego żelaza .

Ponoć bardzo celny , ale kopał jak ruska "teteka" , a z tej już strzelałem , więc wiem o "co kaman" .

Dlatego na ręku zegarek też trzeba  czuć. :)

 

Jak wszyscy czekam na ten nowy "cudowny" projekt.

Jeśli pójdzie w podobnym kierunku co Vis - to oby tak dalej!!!

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.