Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem sen, że dostałem Visa, otwieram piekne pudełeczko, a tam VIS z zieloną tarczą, ale koperta jest błyszczaco złota jak z bazaru, a nie czarna! Napisałem o tym na forum i dostałem odpowiedź, że czarne koperty już się skończły i zostały tylko takie z bazaru, QV napisał "no co, przecież też od chinczyka, nie marudz, innych już nie ma, teraz każdy taką dostanie". 

To chyba był jeden z gorszych koszmarów jakie miałem :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem swojego Visa brąz z datą.

 

Kilka wrażeń na gorąco.

 

-Koperta na żywo jest dużo fajniejsza niż na wizualizacjach - wykończenie jest rzeczywiście wyglądające na oksydowany stary metal (plus przetarcia), nie jest to jednolita czerń, zakładałem, że zobaczę zwykłe PVD i przetarcia na bokach.

 

-Pasek całkiem ok, choć rzeczywiście może być za krótki na większe nadgarstki - ja przy niedużym nadgarstku zapinam na drugą od końca i nie wystaje go dużo poza szlufki. Dziurki mogłyby być wypalone, bo łatwo będą się strzępić. Miejsca na pasek nie jest dużo przy kopercie, z 1mm wycięcia więcej byłby ok.

 

-Dziurka datownika głęboka ze względu an skłądaną tarczę  - podoba mi się, pasuje do charakteru. Do tego moja ulubiona czcionka znana z japońskich zegarków.

 

-Wykonanie tarczy ok.

 

-Dekiel bardzo dobrze wygląda, wkładka wygląda świetnie, podobnie napisy.

 

-Tubus jest zbyt delikatny do takiej dużej koronki i koperty - wizualnie oczywiście, bo w praktyce to nie ma znaczenia, ale boli moje oko ;)

 

-Wystający bezel w połączeniu z  wypukłym szkłem wygląda rewelacyjnie, jest klimat.

 

- Koronka wygodna, wszysto śmiga jak trzeba.

 

Teraz przejdźmy do wad mojego egzemplarza:

 

-jakiś paproszek oczywiście na tarczy się znalazł

 

-Bezel posiada na wierzchu trzy wgniotki, z czego jedna jest większa i widoczna, dwie troszkę mniej - pasuje to do charakteru zegarka, nie zamierzam płakać, ale ktoś mógłby tego nie zaakceptować

 

-Wskazówka godzinowa jest troszkę krzywo nałożona (nie jest idealnie równoległa do tarczy), rzuca się to trochę w oczy jak światło pada na wskazówki, jakby były szczotkowane pewnie bym tego nie zauważył.

 

Na razie zegarek bardzo cieszy, więc nie myślę odsyłaniu na usunięcie tych drobnych niedogodności.

 

Ogólne wrażenie bardzo pozytywne, bałem się trochę płaskich wskazówek polerowanych (w LLD mnie kłują w oczy). Koronka na pewno nie będzie się tak ładnie patynować jakby była mosiężna, po prostu z czasem się poprzeciera delikatnie. Lumy jeszcze nei sprawdzałem na dłuższą metę. Zegar super leży na ręku i jest bardzo fajny, także dzięki Marcin za realizację, każdy projekt będzie lepszy :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vMbwk4Y.jpg

 

DjAtqG4.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super to pierwsze zdjecie!


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eleganckie zdjęcia, fajny klimat. Vis na razie zbiera same pochwały, bo te nieliczne uwagi można uznać jako nieistotne. Szczególnie dla tych najbardziej zainteresowanych tz. Oczekujących na zielonego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eye_lip

Po przeczytaniu Twojego wpisu przyjrzałem się moim wskazówkom. U mnie wskazówka minutowa poszybowała trochę do góry, ale też nie robię z tego problemu.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, kiedy będą pozostałe VISy rozsyłane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo :D

 

 

- w Piątek kolejne wysyłki więc w Poniedziałek większość powinna już mieć zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejny weekend bez VISa :( Czyli znowu bez zdjęć :/

Ale odbiję sobie w kolejny weekend ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 No wreszcie …..zielone …  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zielone. Ale pocieszam się, że to dlatego, że najładniejsze na końcu muszą iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 zielonych juz wczesniej poszło, ale chyba ze 4 za granicę, a reszta do osób z poza forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 zielonych juz wczesniej poszło, ale chyba ze 4 za granicę, a reszta do osób z poza forum.

 

  :P  :P  :P  :P No właśnie kluczowe stwierdzenie --z poza forum---- przecie to DYSKRYMINACJA     :P   ;)  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcialbym tutaj wznawiac burzy w szklance wody, ale to ze z poza forum maja drozej to niewielkie wyjasnienie, zwazywszy ze zegar forumowy, na ktory wszyscy forumowicze czekaja, a musza sie obejsc smakiem, i cwiczyc swa anielska cierpliwosc, a do aniolka mnie bardzo daleko...

 

Mnie osobiscie troche zal jest, ze osoby z poza juz ciesza sie fajnym modelem, a ja, posrod duzej jeszcze rzeszy wyczekujacych nie moga nacieszyc sie swoim upragnionym zielonym modelem...

 

Taka mala prosba, przy kolejnej realizacji, zrobmy albo wysylke pierw do osob z forum, a osoby z poza na koncu, albo nie dzielmy zadnej wysylki i nadajmy wszystkie w jednym momencie jak kazdy model bedzie zakonczony, tak, by nie bylo szczesliwcow z fotografiami (i jednego z bazarku) i reszty oblizujacych sie na samo wspomnienie kolejnej partii do nadania... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociesz się, że te z końca wysyłki będą prawdopodobnie bardziej precyzyjnie złożone i od razu Ci przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vis%202%20of%203_zps2abaiw1i.jpg

 

vis%201%20of%203_zpsjhu4ypmf.jpg

 

vis%203%20of%203_zpsqszqpmif.jpg


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcialbym tutaj wznawiac burzy w szklance wody, ale to ze z poza forum maja drozej to niewielkie wyjasnienie, zwazywszy ze zegar forumowy, na ktory wszyscy forumowicze czekaja, a musza sie obejsc smakiem, i cwiczyc swa anielska cierpliwosc, a do aniolka mnie bardzo daleko...

 

Mnie osobiscie troche zal jest, ze osoby z poza juz ciesza sie fajnym modelem, a ja, posrod duzej jeszcze rzeszy wyczekujacych nie moga nacieszyc sie swoim upragnionym zielonym modelem...

 

Taka mala prosba, przy kolejnej realizacji, zrobmy albo wysylke pierw do osob z forum, a osoby z poza na koncu, albo nie dzielmy zadnej wysylki i nadajmy wszystkie w jednym momencie jak kazdy model bedzie zakonczony, tak, by nie bylo szczesliwcow z fotografiami (i jednego z bazarku) i reszty oblizujacych sie na samo wspomnienie kolejnej partii do nadania... ;)

 

Mogę też Wam nie pisać prawdy i nie będzie tego typu wpisów ;-) ,  "Czego oczy nie widzą/uszy nie słyszą, tego duszy nie żal"

Wysyłam najpierw osobom z poza forum z prozaicznego powodu, te osoby mnie nie znają nie mają zaufania i przeciągające się terminy rodzą w ich głowach dziwne domysły, ciągle jestem molestowany mailami itd. Inna sprawa że otrzymując zegarki na końcu otrzymuje się zwykle najbardziej dopracowane sztuki :-) , bo pewne problemy wychodzą dopiero gdy pierwsi użytkownicy je zgłoszą, wtedy zaczynamy proces naprawczy zwracamy uwagę na te problemy i każda następna złozona sztuka jest pod tym kątem sprawdzana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że już wkrótce nacieszę swe oczy moim brązowym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę też Wam nie pisać prawdy i nie będzie tego typu wpisów ;-) ,  "Czego oczy nie widzą/uszy nie słyszą, tego duszy nie żal"

Wysyłam najpierw osobom z poza forum z prozaicznego powodu, te osoby mnie nie znają nie mają zaufania i przeciągające się terminy rodzą w ich głowach dziwne domysły, ciągle jestem molestowany mailami itd. Inna sprawa że otrzymując zegarki na końcu otrzymuje się zwykle najbardziej dopracowane sztuki :-) , bo pewne problemy wychodzą dopiero gdy pierwsi użytkownicy je zgłoszą, wtedy zaczynamy proces naprawczy zwracamy uwagę na te problemy i każda następna złozona sztuka jest pod tym kątem sprawdzana.

 

 

To samo miałem napisać. To nie forma wysyłki i składania jest zła, tylko sama informacja o tym ,że ktoś już dostał.

Niestety są osoby, którym to spędza sen z powiek. Nie zawsze będziecie pierwszymi, gniewanie się na to jest jakieś dziwne,

tak samo jak sugerowanie aby nadać wszystkie na raz tylko dlatego, żeby ktoś nie otrzymał paczki wcześniej. 

Dziecinada  :P


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wysyłam najpierw osobom z poza forum z prozaicznego powodu, te osoby mnie nie znają nie mają zaufania i przeciągające się terminy rodzą w ich głowach dziwne domysły, ciągle jestem molestowany mailami itd.

 

Wiem o czym mówisz... czekam na cztery sztuki, jeden dla mnie a trzy dla "dużych facetów" który też Cię nie znają :P ale znają mnie i widzą foty Vis'a (nawet zielonego) na "cudzych łapach"... a na stronie VC czytają że: Szanowni, chcielibyśmy poinformować, że dostawa zegarków VIS1935.X opóźni się. Przewidywany nowy termin dostawy to koniec Marca 2016r." jak myślisz co gadają :P:lol: :lol: :lol: Jak "opóźnienie" potrwa jeszcze ze dwa tygodnie to się będę musiał wyprowadzić...

 

 

khb-e1454600755385.jpg

 

kha.jpg

 

Nawet porównawcze z Enigma od Gerlachów można znaleźć:

 

https://www.nonegram.com/status/1240346794175757091_2278797301


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie. Ja czekam na 5 sztuk i też nie wszystkie dla mnie. I też trochę mi głupio ale teraz już jesteśmy chyba na ostatniej prostej na szczęście :)

 

Tak apropo - co to za guma na zdjęciu powyżej? Chętnie bym taką dokupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.