Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie dostałem maila. QV - mam nadzieję, że o mnie nie zapomniałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie jesteś jedyny wciąż czekający na informację :(. No i mam nadzieję, że nie będę w tej ostatniej grupie kilku, którzy nie dostaną swojego VIS-a w tym tygodniu... Wzbudziłoby to moją lekką nerwowość.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem pakowanie większości Visów dla forumowiczów. Zostanie dosłownie parę osób do których jeszcze nie pójdą paczki w Poniedziałek.

Czeka mnie jutro dodawanie adresów do Furgonetki.'

 

 

Z tego co zrozumiałem tę wypowiedź to wysyłka nastąpi w poniedziałek i wtedy też (bądź we wtorek, w zależności pewnie od godziny nadania) szczęśliwcy otrzymają maila, a raczej nieszczęśliwcy go nie otrzymają :(. Czyli jeszcze jakaś nadzieja jest, bo ja również nic nie otrzymałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie i tego się na razie trzymam. Ale nasz QV tak skutecznie podgrzewa atmosferę, że aż.... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byliśmy w Łazienkach Królewskich. 
 

post-55989-0-96693400-1462720530_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję, że w końcu dostanę VIS-a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Marcin & reszta ekipy VC:

 

Serdecznie Wam dziękuję! Zegarki wyszły rewelacyjnie! Wysiłek, który włożyliście w ten projekt zaowocował powstaniem niezwykłego zegarka, który w mojej ocenie często będzie gościć na nadgarstkach właścicieli. Do mojego właśnie się przylepił...

 

Ze mną zostaje wersja zielona bez daty. Pozostałych 5 zegarków trafiło już do swoich właścicieli, którzy o swoich VISach wypowiadają się z wypiekami na twarzy. :D

 

Oglądałem na żywo wszystkie 3 wersje kolorystyczne i muszę przyznać, że każda z nich wygląda fantastycznie, chociaż na początku nie mogłem zrozumieć tak dużego zainteresowania wersją Tabacco... Mieliście jednak rację koledzy - potencjał tego projektu znajduje dla siebie miejsce w każdej z tych wersji kolorystycznych.

 

Po zielonym chrono to dla mnie drugi zegarek ze stajni VC i z pewnością nie ostatni! (z resztą w drodze już jest niebieski Formmeister... :ph34r: )

 

Trzymam kciuki za dalsze projekty i rozwój marki!

 

zakończę Marcin mottem NAVY SEALS, niech przyświeca Twoim dalszym poczynaniom! B)

Who Dares Wins.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ktoś już ma zielonego?

MikeS86 napisał, że ma. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego zieleńca ani widu ani słychu --- nic   :wacko:  :blink:  :wacko:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już ma zielonego?

 

ja mam (sry za zdjęcie - ciężko go obfocić z komórki):

 

DSC_2256.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Marcin & reszta ekipy VC:

 

Serdecznie Wam dziękuję! Zegarki wyszły rewelacyjnie! Wysiłek, który włożyliście w ten projekt zaowocował powstaniem niezwykłego zegarka, który w mojej ocenie często będzie gościć na nadgarstkach właścicieli. Do mojego właśnie się przylepił...

 

Ze mną zostaje wersja zielona bez daty. Pozostałych 5 zegarków trafiło już do swoich właścicieli, którzy o swoich VISach wypowiadają się z wypiekami na twarzy. :D

 

Oglądałem na żywo wszystkie 3 wersje kolorystyczne i muszę przyznać, że każda z nich wygląda fantastycznie, chociaż na początku nie mogłem zrozumieć tak dużego zainteresowania wersją Tabacco... Mieliście jednak rację koledzy - potencjał tego projektu znajduje dla siebie miejsce w każdej z tych wersji kolorystycznych.

 

Po zielonym chrono to dla mnie drugi zegarek ze stajni VC i z pewnością nie ostatni! (z resztą w drodze już jest niebieski Formmeister... :ph34r: )

 

Trzymam kciuki za dalsze projekty i rozwój marki!

 

zakończę Marcin mottem NAVY SEALS, niech przyświeca Twoim dalszym poczynaniom! B)

Who Dares Wins.

 

:o :o :o^_^ ^_^ ^_^ ^_^  Dziekuje za te słowa. Jest energia do dalszej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin WIELKIE WIELKIE DZIĘKI - warto było czekać... :D

 

Mam wszystkie trzy wersje kolorystyczne... i powiem tak - po otwarciu pudełek pomyślałem... "zielony najfajniejszy... psia jego mać, czarny i brązowy bardzo mało się od siebie różnią kolorystycznie...(znaczy pomyślałem trochę inaczej ale i tak mi tego mod nie puści... ), ale jak w świetle słonecznym zacząłem oglądać to się nagle okazało że to zielony i brązowy bardzo mało się różnią...

Reasumując:

Moim zdaniem tarcza brązowa to takie "wyśrodkowanie" zieleni i czarnego - ale jakbym miał się zdecydować na jeden konkretny kolor z trzech (mając zegarki przed oczyma), to decyzja byłaby naprawdę trudna bo wszystkie trzy wyszły świetnie, a kolory są świetnie wybrane...  

 

Zdjęć nie wrzucam bo trzy zegarki nie są moje i nie chce folii ściągać. ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie: Osoby które otrzymały kilka zegarków, paragony są w instrukcji w jednym z pudełek. Zanim dacie je kolegom to przejrzyjcie opakowania :-), Ci co chcą FV, dostaną je na maila jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki dotarły, za co serdecznie dziękuję.

Zmieniła się chyba tylko koncepcja opakowań.

 Nie miały być w menażkach?


Christopher Ward C6 LE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie: Osoby które otrzymały kilka zegarków, paragony są w instrukcji w jednym z pudełek. Zanim dacie je kolegom to przejrzyjcie opakowania :-), Ci co chcą FV, dostaną je na maila jak zawsze.

 

Za późno - paragon poszedł w świat. :D

Ale tych 5 osób jak będzie miało jakieś problemy z zegarkiem, to i tak będą je podsyłać przeze mnie, więc się chyba jakoś dogadamy w razie czego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy można się spodziewać wysyłki pozostałych zielonych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny z datą ma być u mnie jutro - "by the end of the day" :-b

 

edit

Kurdę, chyba się pośpieszyłem, dostałem maila ale od UPS ale nie wiem co to jest, bo spodziewam sie jeszcze paru innych rzeczy. Ten Vis nieźle mi pomieszał we łbie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało nie być zdjęć pudełek... sam o to prosiłeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera popsułem sobie niespodziankę... :blink:


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okres ochronny chyba się już skończył :P

Ile ostatecznie powstalo sztuk każdej wersji bo jakos umknęła mi ta informacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Jezuuuu hahaha, zapomniałem :D , jutro już 95% uzytkownikow otrzyma swoje Visy. Parę sztuk zostanie do wolnej sprzedaży ale jeszcze nie wiem jakich i ile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.