Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że innych. Nie chciałbym, by mój Vis stał się jednym z bardzo wielu. 

Pisałem o tym w nie OK,ale wszystko zniknęło!!!

Bo miałem zadac jeszcze jedno pytanie co do tych 150 kopert.

QV pisze,że mu zostało,bo musiał zamówic 500,a Visów nr było 350.

Ale moment zamawiania kopert w projekcie,który trwał około dwóch lat był kalkulowany wcześniej.

O tym nie pisał.

I teraz pytanie,czy te dodatkowe koperty były skalkulowane w kosztach naszych Visów,czy nie.

Jeśli tak ,to poza pomysłem zegarka one są nasze,jeśli nie to inicjatywa zegarka z góry była komercyjna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mi napisał QV ,kopert zawsze trzeba zamówic min.500 sztuk!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś epidemia w ciągu ostatnich dni?

Żądam mojej 0,43 koperty!


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że temat tutaj ktoś zainicjował. Jak wiadomo od 2013r od kiedy na forum robimy sobie zegarki a Pirx65 uczestniczy w tym chyba od początku, zawsze zamówić trzeba 500kopert jest to minimum u dostawcy, było to tak wiele razy pisane, że już chyba czysta złośliwość twierdzić, że nic się o tym nie wie. Każdy micro-brand na jednej kopercie robi kilka projektów, ponieważ nakłady sił jakie trzeba przeznaczyć na jej zaprojektowanie są bardzo duże. Sami wiecie jakie, 2 lata się z tym męczyłem. To są dwa lata z mojego życia, na kopertę Formmeistera i VIS-a. Rolex na kopercie Oyster jedzie ile ??? Ile modeli i zegarków wypuścił na tej jednej kultowej kopercie ?, Ile kopert ma Panerai ? :-) , Fortis jedzie na 4 wzorach...odkąd pamiętam.

Zarówno Formmeister jak i VIS będą miały swoją ostatnią limitowaną wersję liczącą 150szt ( tule czystych, nie wykonczonych , kopert jest w magazynie). Oba będą się znacząco różniły od dotychczasowych i nie będą stanowić dla nich konkurencji. VIS UPRISING bo tak będzie się nazywała ta wersja będzie nie tyle w hołdzie pistoletu co jego znaczeniu w Powstaniu Warszawskim. Pracuję nad ciekawą tarczą, i nad innym wykończeniem kopert...nawet już pewne sample dostałem ale są do du....y więc trzeba jeszcze pokombinować. Nie wrzucam na razie bo nie ma co pokazywać. Pamiętacie co miało powstać na kopercie VIS-a ??? project Arctowski! ale uznałem, że ta koperta tworzona od początku jako militarna nie będzie pasować do Arctowskiego. Nie ma sensu na siłę jej nadawać nowego charakteru tylko po to aby ktoś poczuł się lepiej.

Do połowy Marca powinienem wrzucić tutaj zdjęcia pierwszych sampli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie,że odpisałeś!

Ale odpowiedz krótko,skoro z góry trzeba było zamówic 500 kopert,to wliczyłeś cenę w  nasze Visy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie, że wliczył. Przecież trudno żeby miał dokładać do tego projektu. Koszty materiałów dzieli się na ilość zegarków i po dodaniu jeszcze wielu elementów uzyskuje finalną cenę. Zrobienie zegarka trwa miesiącami, a większość tego czasu zajmują kontakty z dostawcami i klientami,(zwłaszcza na forum) :). Niech sobie zarobi, w końcu taki jest cel firmy produkującej zegarki, ale nawet gdyby prowadził zastęp harcerski, to skoro zorganizował to wszystko i męczył się żeby wszystko dopiąć to niech ma. My tylko wybrzydzaliśmy, a później się wkurzaliśmy, że tak długo, a jak się już pojawiły to zaczęło się narzekanie, że u innych a u mnie jeszcze nie (sam narzekałem :) ). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie,że odpisałeś!

Ale odpowiedz krótko,skoro z góry trzeba było zamówic 500 kopert,to wliczyłeś cenę w  nasze Visy?

 

Nie, tylko w Twojego. Przepraszam ale....ręce mi opadły. siły także.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym,żeby sam odpowiedział :) .


Nie, tylko w Twojego. Przepraszam ale....ręce mi opadły. siły także.

Czyli te 150 kopert jest własnością 350 klientów którzy kupuli Visa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko w Twojego. Przepraszam ale....ręce mi opadły. siły także.

Mi także, pomimo, że byłem tylko biorcą tego i innych Twoich projektów. Dzięki za wkład pracy raz jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby wszystko było jasne :) .

Vis powstał ,rodził się w Klubie przez dwa lata.

Powstał świetny zegarek,który cieszy wszystkich 350 nabywców/kilku z poza klubu/.

Pozostałe koperty zutylizuj sobie na inne pomysły,ale nie Visowe,ani pseudo Visowe bo to temat zamknięty!

I tyle w tym temacie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirx65, rościsz sobie prawo do decydowania o wszystkim za wszystkich. Gównoburza o nic bo nic nie zostało jeszcze nawet pokazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawa roszczę sobie tylko z racji tego,że mam Visa i nie chcę jego klonów.

Wiem,że Ty jako moderator możesz kasowac moje posty/co już uczyniłeś/,i ja gó....no mogę.

Ale akurat w tej kwestii będę walczył!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawa roszczę sobie tylko z racji tego,że mam Visa i nie chcę jego klonów.

Wiem,że Ty jako moderator możesz kasowac moje posty/co już uczyniłeś/,i ja gó....no mogę.

Ale akurat w tej kwestii będę walczył!

 

Posty usunąłem Ci z działu Po GODZINACH który nie jest do tego najlepszym miejscem, nie udawaj Greka, nie sprowokujesz mnie :-) Tutaj możesz sobie pisać ile wlezie oczywiście na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat napisałem w dziale "Nie jest OK",co mi jakoś pasowało :) .

I odnośnie PW,nie odsprzedam Ci Visa,jest mój i tak zostanie/a gęby mi nie zamkniesz/ :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat napisałem w dziale "Nie jest OK",co mi jakoś pasowało :) .

I odnośnie PW,nie odsprzedam Ci Visa,jest mój i tak zostanie/a gęby mi nie zamkniesz/ :) .

 

Nie zamierzam! nie ważne co piszą ważne, że piszą! robisz świetną robotę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest OK!

Ale reedycji Visa-NIE !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę jak czytam to ręce opadają. Zamiast cieszyć się to czepianie i czepianie o ............. ??????????? Super zegar i chętnie zapiszę się na nowy projekt. QV rób swoje i nie bierz do bani tych, którzy próbują siać popelinę. Pozdrawiam szczęśliwych posiadaczy VISA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby wszystko było jasne :) .

Vis powstał ,rodził się w Klubie przez dwa lata.

Powstał świetny zegarek,który cieszy wszystkich 350 nabywców/kilku z poza klubu/.

Pozostałe koperty zutylizuj sobie na inne pomysły,ale nie Visowe,ani pseudo Visowe bo to temat zamknięty!

I tyle w tym temacie!

 

:blink:  :blink: , dobrze że nie kupiłeś żadnej limitki Panerai  :P  :D  :D


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już się zapisuję ale oczywiście musi mi się spodobać.Jestem za a nawet przeciw :) Szkoda że przegapiłem czarnego visa a teraz proszę na forum żeby mi ktoś sprzedał :wacko: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Mam już czarnego Visa i chciałbym zapytać jaka jest norma w  chodzie tego mechanizmu tak do spokojności. Trochę zwalnia ale myślę że się wyrobi.Od jakiej odchyłki mam się martwić.Pytam dlatego że to pierwszy zegarek który zwalnia a ja bym wolał być np.30sekund prędzej gdzieś niż się spóźnić ..Wszystkie zawsze miałem na plus i tak już przywykłem.Ale zegarek bomba.I na dokładkę dwa zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIS na oponce jakoś mi nie leży ale zegarek uwielbiam.

 

Jesli można to chciałbym więcej inf o nowym pomyśle.

 

Koperta jest super, choć wolałbym móc wkładać do niej grubsze paski...

W każdym razie jeśli cena nowego nie zabije to masz mnie :)

 

Odnośnie szafiru to coś w stylu VISa widziałem na aliexpress ale odpukać, mimo częstego noszenia mój rys nie ma i za schowanie szkła brawo dla Marcina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIS na oponce jakoś mi nie leży ale zegarek uwielbiam.

 

Jesli można to chciałbym więcej inf o nowym pomyśle.

 

Koperta jest super, choć wolałbym móc wkładać do niej grubsze paski...

W każdym razie jeśli cena nowego nie zabije to masz mnie :)

 

Odnośnie szafiru to coś w stylu VISa widziałem na aliexpress ale odpukać, mimo częstego noszenia mój rys nie ma i za schowanie szkła brawo dla Marcina.

Zmieniłem parę dni temu bo mi też coś nie grało :huh: schowane szkło,tak sobie myślę że wolałbym zarysować szkło niż bezel jak zacharatasz.Szkło jak jest mineralne to za parę złoty jeszcze wymienisz a z czarnym bezelem to już kłopot aczkolwiek wszystko idzie wymienić jak mają na stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeden gumowy który imho pasuje i to z ali za nieduze pieniądze. Jakby co to pisz :)

Wolę go jednak na skórze uszytej samemu

7705544_IMG_20170311_111757_327.jpg

 

a bezel jak sie obije to taka karma bo w patrzeniu na tarcze nie przeszkadza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeden gumowy który imho pasuje i to z ali za nieduze pieniądze. Jakby co to pisz :)

Wolę go jednak na skórze uszytej samemu

 

 

a bezel jak sie obije to taka karma bo w patrzeniu na tarcze nie przeszkadza :)

no nie przeszkadza ale jak boli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.