Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Który był w wojsku? :D

Marcin wymyślił ,Marcin decyduje, bo na rejony pójdziecie robić.... :lol:

Jeszcze jedno "nie podoba się" i miesiąc zomzy...

Nie płakać-reklamę sprite zobaczyć-tak marudzicie :D

https://www.youtube.com/watch?v=9jfn3hBQj2E

Marcin to nie mama  :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt jest ustalony ....i jak to było w tej piosence Peji...

Jest jedna rzecz dla której warto żyć: VIS :Pi nie zmienia się nic.

 

Marek...późno już, wyproś gości i kładź się spać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro projekt ustalony, to może od poniedziałku pchajmy go i niech się już nie zmienia nic :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt jest ustalony ....i jak to było w tej piosence Peji...

Jest jedna rzecz dla której warto żyć: VIS :Pi nie zmienia się nic.

 

Marek...późno już, wyproś gości i kładź się spać :P

Nigdy kobiety z domu nie wyprosiłem,tym bardziej tak póżno :D

Sorry już znikam :lol:

Ale to prowokacja :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglosowalem... najwazniejsze zeby projekt jak najszybciej zostal dokonczony. NIe moge sie juz doczekac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli przekanałem już 3 osoby związane z szeroko rozumianym strzelectwem do tego projektu, to nie powinienem mieć potrójnego prawa głosu...? ;)

 

Projekt to nie moja bajka ale nie pokazujcie go na strzelnicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledząc kłopoty jakie mamy z zakończeniem projektu forumowego chrono dochodzę do wniosku, że takie bezczynne czekanie odsuwa ten bardzo ciekawy projekt w bliżej nieokreślona przyszłość. Może warto by było jednak ruszyć już z tym projektem.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledząc kłopoty jakie mamy z zakończeniem projektu forumowego chrono dochodzę do wniosku, że takie bezczynne czekanie odsuwa ten bardzo ciekawy projekt w bliżej nieokreślona przyszłość. Może warto by było jednak ruszyć już z tym projektem.

Tu na szczęście nie ma nakładanych indeksów a tylko to nam dostarcza kłopotów. Tu jest prosta kanapkowa tarcza z którą nie powinno być większych problemów. Specjalnie wstrzymałem na chwilę ten projekt aby Heniek skupił się na rozwiązaniu kłopotów z chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie wszystko na raz, ale nie odpuszczajmy zbyt długo. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie wszystko na raz, ale nie odpuszczajmy zbyt długo. 

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego takie a nie inne wnioski wyciągasz z dyskusji. Oczywiście, że doceniam i namawiam do wysiłku dot. wybierania koloru ale jednocześnie napisałem Wam jak to wygląda z perspektywy mojego dotychczasowego doświadczenia z Chińczykami. Też podawałem im konkretne numery Pantone a mimo to każdy dostawca ten kolor produkował nieco inaczej. Bo Pantone z tego co wiem nie wychodzą z mieszalnika tylko są ręcznie mieszane według wzornika ! , dlatego ciemna zieleń w świetle świetlówki białej będzie brązem lub na odwrót Nikt z Was nie kupił nigdy jakiegoś ciucha który po przyjściu do domu okazał się innego koloru ? :-)

 

Wypowiadasz się jakbyś był pewien na 100% swoich racji ale masz w tym doświadczenie ? Współpracujesz z takimi dostawcami ? posługujesz się kolorami ? Ja tez myślałem tak jak Ty że jak jest jakiś kod koloru to wszędzie go zrobią tak samo. Niestety życie pokazało co innego. Dlatego Was o tym uprzedziłem. Prawdopodobnie i tak będą potrzebne ze 2-3 sample tarczy aby ostatecznie dobrać odcień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego :( ale nie mogę wklejać nić do nowo pisanych postów wiec tekst poniżej to odpowiedź do cytowanego postu QV powyżej.

 

Zawodowo zajmuję się również oceną projektów reklamowych i wiem, że:

- farby w konkretnym Pantonie są kupowane gotowe, nikt ich nie miesza (nawet w Chinach), jeżeli kolor różni się od zamówionego to dlatego, że nie było w magazynie żądanego nr koloru i wybrano zbliżony.

- pracuję w firmie współpracującej z chińczykami i każde zamówienie jest kalkulowane przez nich bardzo dokładnie. Jeżeli idą duże serie, to zawsze jest mniejsze prawdopodobieństwo odstępstw niż przy małych seriach.

- Chińczyk jest w stanie wyprodukować wszystko, kwestia tylko ceny i cierpliwości w negocjacjach.

 

A więc kiedy będą końcowe decyzje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- farby w konkretnym Pantonie są kupowane gotowe, nikt ich nie miesza (nawet w Chinach), jeżeli kolor różni się od zamówionego to dlatego, że nie było w magazynie żądanego nr koloru i wybrano zbliżony.

Uwierz mi że się miesza i nie tylko w Chinach ale i w polskich drukarniach. Najnormalniej w świecie to kwestia ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja współpracuję z drukarnią, która nie miesza, ale pewnie te tańsze mieszają :unsure:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma chyba co tracić czasu, bo poprawiona tarcza chrono dopiero 30tego będzie. Więc trzeba te 9 dni na coś spożytkować. Przekażę nasze wizualizacje VIS-a do opracowania rysunku technicznego koperty. Dzięki temu dowiemy się czy nie będą potrzebne jakieś korekty w designie lub rozmiarze w celu dostosowania koperty do mechanizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV - ruszajmy, przy dobrym układzie może po choinkę damy radę.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem też Bartka o przygotowanie 3 finalnych wersji kolorystyczno - stylistycznych które wygrały według ankiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Dobra wiadomość! Grzecznie tu sobie cichutko czekaliśmy, ale cieszę się, że już ruszamy dalej.

 

Ten projekt zasługuje na dużo uwagi i dopracowanie w każdym detalu.

 

Czuję, że będzie to sukces na miarę 303...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla przypomnienia, czy w dalszym ciągu podtrzymany jest wariant możliwosci zakupu do zegarka innej wersji tarczy?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tarczami pojawił się problem limitacji wersji - dubliwania numerów.

 

Moja propozycja była taka, żeby do zegarka dodawać jakiś stylowy certyfikat, który obok numeru licytacji wskazywałby bazowy kolor zegarka. Nie pamiętam, czy to zostało podchwycone przez Marcina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem albo robimy limitacje, albo robimy zegarek modułowy gdzie będzie możliwość dokupywania tarcz, czy wskazówek i personalizowanie zegarka. Te dwie opcje nie za bardzo ze sobą współgrają a cudowanie z adnotacjami w papierach jest mocno na siłę. No chyba że numer limitacji traktujemy bardziej jako numer koperty a z tarczami robimy co chcemy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywiście moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Traktować jako bazę limitacji kopertę notabene bardzo charakterystyczna dla tego zegarka, a pozwolić personalizować poprzez tarczę i wskazówki. Każdy mógłby wybrać co go interesuje. Zegarek bazowy, a dodatkowo możliwość dokupienia innej tarczy i wskazówek. Tego jeszcze nie było, a pomysł by się pewnie przyjął. Można zapytać zainteresowanych. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.