Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Albo teraz, albo po wakacjach, dla mnie wszystko jedno, ale dla QV chyba nie.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, sezon urlopowy tuż tuż, część ludzi na urlopach może mieć problem z netem, część dla spokoju sama odetnie się od internetu i innych "dobrodziejstw", z byciem na bieżąco i ew wpłatami może być problem, na ile to możliwe działajmy szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem dlaczego tak wielu z was tak się chce spieszyć z tymi zaliczkami. Na razie oglądaliśmy tylko rendery, ciągle 500 osób ma milion pomysłów co w zegarku zmienić (mimo że QV na[isał, że wszystko domknięte). Nie lepiej zrobić zaliczki przynajmniej po jakimś samplu tarczy, gdy już każdy będzie pewny swoich oczekiwań? Przypominam, że cena zegarka to 2x budżetowe chrono, więc nie dla każdego jest to taki nieznaczny wydatek w ciemno. A są jeszcze inne projekty w trakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę puszczał dane do zaliczek na PW. Na razie nie trzeba przy wpłatach się deklarować na konkretny kolor ani wersja z datą lub bez, bo wiadomo, że po samplach preferencje mogą się zmienić. Prosiłbym jednak aby każdy dobrze się zastanowił za ile sztuk chce wpłacić, bo odkręcanie tego później jest upierdliwe. Standardowy czas na wpłaty to tydzień ale jeśli ktoś nie jest w staniej finansowo teraz to można mi odpisać na PW które będę rozsyłał i zasugerować inny termin wpłaty wygodniejszy dla Was. Najważniejsze jednak aby był po prostu kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze myślałem że ja się późno kładę a tu taki ładnie napisany mail przyszedł

zaliczki czas zacząć :)

 

edit: wpłata poszła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, w pw napisales, ze ludzie, ktorzy pierwszy raz biora udzial w projekcie forumowym musza wyslac maila do Ciebie. Rozumiem, ze jesli ktos kupowal np. Vratislavie chrono, to juz nie trzeba maila slac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, w pw napisales, ze ludzie, ktorzy pierwszy raz biora udzial w projekcie forumowym musza wyslac maila do Ciebie. Rozumiem, ze jesli ktos kupowal np. Vratislavie chrono, to juz nie trzeba maila slac?

Nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam (mam nadzieję) ciekawą propozycję.

W związku z prężnie rozwijającym sie projektem VIS proponuję dodanie do zegarka możliwości zakupu kliku gadżetów z nim zwiazanych. Zauważyłem, że istnieje projekt nożyka z logiem VIS, co jest bardzo fajne.

Zastanawiam się czy ciekawym pomysłem byłoby zrobienie portfela z logiem VC/VIS. Nie musi to być konieczne portfel w stylu stricte wojskowym. Może wystarczy po prostu skóra w odpowiednim odcieniu i ładnie wypalone logo? 

Sam ostatnio szukałem portfela, który nie będzie wypychał kieszeni marynarki i znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/cienki-skorzany-portfel-bez-podszewki-elegancki-i5457090837.html

W opisie sprzedawca ma zaznaczone, ze może wypalić dowolny wzór, ma różnorodą ofertę skór. Może gdyby się uzbierało parę osób to zrobiłby hurtowo trochę taniej?

 

Nie wiem, nie rozmawiałem z nim jeszcze - daję luźny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam czasu aby już więcej rzeczy ciągnąć. Można też spytać Filipa, on też robił jakieś tam portfeliki z dobrych skór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast portfela moim skromnym zdaniem fajniejsze byłoby etui na dowód rejestracyjny i dokumenty, bo jeżeli chodzi o portfel to każdy ma inne preferencje i ciężko by było zebrać odpowiednią ilość chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast portfela moim skromnym zdaniem fajniejsze byłoby etui na dowód rejestracyjny i dokumenty, bo jeżeli chodzi o portfel to każdy ma inne preferencje i ciężko by było zebrać odpowiednią ilość chętnych.

Ale zobacz jak wygląda ten portfel. Jest to właściwie takie etui. Można tam schować właśnie dowód rejestracyjny, dowód osobisty, prawo jazdy i kartę kredytową, opcjonalnie jakieś banknoty. Nie ma miejsca na monety (opcjonalnie wytwórca może wykonać oddzielną mini-bilonówkę). Całość jest cienka, wchodzi bez problemu do kieszeni marynarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do portfela jestem za, mój jest strasznie sfatygowany i w najbliższym czasie będę się rozglądał za nowym, portfel z VISem byłby na pewno faworytem. QV chyba wystarczająco jasno sie wyraził - VIS, Formmeister, nożyki, chrono - ma więcej niż sporo na głowie, ktoś musiałby się tym zająć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zobacz jak wygląda ten portfel.[...]

jojoro przyjrzyj się tematowi noża... zobacz jak długo się temat ciągnie - wątpię żeby ktoś się podjął prowadzenia podobnego dotyczącego portfela. Ale jak chcesz mieć gadżety to zamów pasek i portfel u jednego wykonawcy z odpowiednimi wytłoczeniami i będziesz miał swoje gadżety. Oryginalny pasek w Vis'ie nie będzie ze skóry więc portfel skórzany w pakiecie... no nie wiem.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie ekstra dopłacić 180zl czy w założonej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie, my tu wyczekujemy wieści w/s VISa, a Wy tu o piterkach z baranich napletków rozprawiacie. Proponuję pomysłodawcy założyć osobny wątek i tam dyskutować szczegóły. Howgh! ;)

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że jeśli ktoś chce naprawdę dobry portfel to odsyłam do Filipa, a jeśli to ma być "coś" to róbcie to indywidualnie, lub zbiorowo w odrębnym wątku. Nie wszyscy są zainteresowani takimi dodatkowymi gadżetami IMHO.   


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam wplaty, bedzie jakas lista?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam wplaty, bedzie jakas lista?

 

 

Poczekaj aż się termin wpłat skończy... czyli koniec czerwca - daj ludziskom czas - sam jeszcze nie wpłaciłem bo zbieram kasę od zainteresowanych którzy nadal się zastanawiają ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką średnicę ma ten Visowy projekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44mm z tego co pamiętam ale na 1 stronie trochę brakuje takich info, średnica, szerokość paska itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie bałdzo, jest info o kolorach, wskazówkach, DLC. Brak wymiarów, info o mechanizmie (wiem wiem, wszystko było omówione i jest w temacie z ankietą ale doszukać się tego nie jest łatwo) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.