Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie długości paska to jasne że nadgarstki 15,5 i 21,5 nie są standardowe.

O ile jednak w pierwszym przypadku mozna sobie pasek skrócić o tyle w drugim sie nie wydłuży.

Mam 21 cm w nadgarstku i rozumiem kolegę :)

 

Ja mam lepiej bo średnica nadgarstka u mnie waha się miedzy 19,5 a 21cm - w zależności od pory roku i aktywności ruchowej - dlatego wszystkie paski w moich zegarkach (poza g-shock'ami) mam robione na zamówienie bo 99% "standardowe" są zbyt krótkie albo "na styk" - tak że problem rozumiem, ALE - ten zegarek ma być w trzech wersjach kolorystycznych i do tego dochodzi data i jej brak - może wyluzujmy trochę z oczekiwaniami... przynajmniej w temacie paska zwłaszcza że Marcin wyraźnie sygnalizuje że zróżnicowanie jego długości jest mocno problematyczne... 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Daito bo się zaraz projekt wydłuży, zaczną się problemy z wykonawcą itp. Tu nie robimy zegarka dla każdego z osobna więc jakieś kompromisy muszą być przy takim projekcie.

Wiem, że pasek to ważny punkt projektu, ale da się zawsze coś dorobić. Fachowcy od pasków u nas I klasa.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skupmy się rzeczywiście na zegarku. Pasek i tak jest na sezon, a później i tak czeka nas indywidulizm.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos wędruje dla opcji 22 po całości.

A skoro paski są specjalnie wykonywane i projektowane dla naszych zegarynek, to czy klamra również będzie nosiła jakieś indywidualne cechy czy będzie standartowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klamra w kolorze koronki byłaby ok.


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jedna opcja i druga jest ok. Czarna bardziej uniwersalna do kombinowania z paskami.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klamra czarna, a języczek w kolorze koronki... :wub:


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło matko, teraz to będzie wojna o kolory :P

naprawdę będzie ciężko coś wybrać

na wskazówki 3-4? Co do koronki to coś z 7-9, na moim monitorze 8 najbardziej przypomina kolor mosiądzu i w ten bym celował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejam dwa zdjęcia, moim zdaniem najwierniej oddające faktyczny kolor tarcz. Zrobiłem wiele zdjęć ale musiałem większość odrzucić bo przekłamywały rzeczywistość. Na górnym ostrość na górne tarcze ( jasny khaki i brąz - obie z zastosowana kremową - vintage lumą, która świeci słabo ale fajnie wygląda ) Na drugim zdjęciu ostrość złapana na dolne tarcze ( ciemne khaki i czarna - luma biało-zielonkawa, świeci lepiej, wygląda w sumie OK ale już nie ma tego klimaciku :P ) . Trzeba dokonać wyboru. Moim zdaniem ciemniejsze khaki lepsze do czarnej koperty. No i ta luma...do wszystkich kolorów tarcz kremowa czy nie ?

 

visdials1.jpg

visdials2.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czekam na brązową i tylko krem mi tam pasuje. Zresztą zgodne jest to ze wstępnymi ustaleniami, o które opierałem swój wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brązowy z Górnego zdjęcia z kremem w lumie dla mnie poproszę


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na to zdjecie chyba zmienie swoj wybor na brazowy...

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja się poddaję... Lampię się w te fotki w telefonie i im dłużej patrzę, tym mniej potrafię powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór pozostaje bez zmian. Brązowy z kremową lumą.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I tego się trzymajmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.