Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Martw się i czekaj cierpliwie :D. Napisz na pw do QV. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ciemny brąz jakoś strasznie mi wpada we fiolet zdjęcie dobrze odwzorowane kolory ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ciemny brąz jakoś strasznie mi wpada we fiolet zdjęcie dobrze odwzorowane kolory ?

 

Niestety lekko wpada...ale nic lepiej pasującego niestety nie jest dostępne. A nikt nam nie będzie barwił tkaniny dla 300-500 pasków.Ten fiolet widać na krawędziach jak włókna są poszarpane, na pasku nie będzie to tak widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jednak ten fiolet widac na krawędziach a sam pasek bedzie lekko wpadał w taki odcień to może do brązowej tarczy jednak odpuścić sobie ten kolor paska i zrobić po prostu czarny. Wtedy lepiej będzie koresponował z czarną kopertą niż taki brąz z domieszką fioletu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jednak ten fiolet widac na krawędziach a sam pasek bedzie lekko wpadał w taki odcień to może do brązowej tarczy jednak odpuścić sobie ten kolor paska i zrobić po prostu czarny. Wtedy lepiej będzie koresponował z czarną kopertą niż taki brąz z domieszką fioletu.

 

Może tak a może nie. A co z wizualizacjami ? Na które ludzie się zapisywali. Niestety to co się da często rozmija się z tym co się namalowało.

Sama tarcze także się mieni i nie ma stałego odcienia brązu...różnice kolorystyczne są nieuniknione, może to nawet dobrze bo nienajlepiej wygląda jak zegarek ma wszystkie kolory idealnie dopasowane...Pasek powinien mieć nieco inny odcień aby się to nie zlewało.

 

Wybrałem chyba najlepszy odcień...alternatywy poniżej:

 

DSC03025.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Mi się podoba. Oczywiście brązowy (każdy z resztą)

Pamiętajmy że to tylko pasek, jak nie będzie się podobało to sobie go po prostu zmienisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba. Oczywiście brązowy (każdy z resztą)

Pamiętajmy że to tylko pasek, jak nie będzie się podobało to sobie go po prostu zmienisz...

No w sumie to i racja- to tylko pasek a i tak pewnie większość zmieni sobie wedle uznania i gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zielonej i czarnej super, ale ten brąz .... Osobiście jednak paski dobieram jako element komplementarny z tarczą lub całkiem kontrastowy albo choćby całkiem odmienny barwą. Dlatego pewnie wybrałbym ten z góry na zdjęciu z alternatywami lub może jakiś brudny beż. Ale do boju w tej kwestii się nie szykuję, bo i ten może wyjść ciekawie a paski do tego zegarka to mam już dwa a jak długo przyjdzie jeszcze czekać to może i trzeci znajdę :D :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paski będą ok, nie widząc sampli na żywo ciężko oceniać, czarny zawsze jest ok, zielony zapowiada się super ;)

a co mnie zaciekawiło - ocb z tymi poprzekreślanymi "0" w numeracji na tarczy? :ph34r: jak w końcu będzie wyglądać ta numeracja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie jestem zwolennikiem paska w kolorze tarczy, po drugie zakładam że standardowy pasek i tak dla mnie będzie za krótki, a po trzecie mam już zrobiony pasek do tego zegarka... Jak pomijając powyższe, jak dla mnie nawet ten brązowy jest do przyjęcia... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No cóż, jagodowy pas raczej do podmianki będzie. A jakiś jasny wojskowy beż, piaskowy,.. nic?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piaskowy by pasowal!

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam piaskowy przy Seiko i wygląda świetnie. Pasek to wymienny dodatek, każdy sobie coś dobierze.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piaskowy by mi nie przeszkadzał...ale co wtedy z renderami ? I osobami które zapisały się na brązowy z brązowym paskiem ? Będą jęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Render przedstawia pasek idealnie brązowy. Ten ma być z nutą fioletu. Zatem zgodność taka sobie. Może zainteresowani niech się wypowiedzą. Zatem - mnie piaskowy również nie przeszkadza. Jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przedstawić sample i piaskowego i brązowego, niech zainteresowani się wypowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rendery nigdy nie będą w 100% zgodne z finalnym produktem. A robienie kolejnych, to strata czasu, jeśli w grę wchodzi jedynie ocena kolorów. Proponuję, żebyśmy zdali się na ocenę Marcina.

A w kwestii piaskowego paska... jeśli chodzi jedynie o zgodność produktu z zaliczkowanym renderem, to: kto jest przeciw, niech się odezwie teraz, albo zamilknie na wieki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle zeby jednak pozostać przy tym brązowym jaki jest teraz z tą domieszką fioletu. Bo kolejne rendery z piaskowym paskiem, potem ew. dyskusje,.."że miał być brązowy a nie taki jasny i ja takiego nie chce.."tylko opóźnią realizację a poźniej i tak każdy sobie pasek zmieni pewnie na inny. Jestem zdecydowanie za zostawieniem tego brązu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie żadnych renderów!! Jeśli wybierać to na podstawie próbnika. Ale z wypowiedzi Marcina wnioskuję, że on już wybrał. Pytanie zatem: czy byłaby możliwość alternatywy lub dodatkowego paska piaskowego - jak już nadmieniałem wcześniej: nie mam w tej kwestii ciśnienia jednak sądzę, że wielu z nas wolałoby jednak coś innego niż fiolecik. Tym bardziej, że najwięcej wspólnego z renderami to ma akurat jeden z kolorów na zdjęciu z alternatywami.  A jak nie, to nie - byle robić już zegara :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zatem: czy byłaby możliwość alternatywy lub dodatkowego paska piaskowego - jak już nadmieniałem wcześniej: nie mam w tej kwestii ciśnienia jednak sądzę, że wielu z nas wolałoby jednak coś innego niż fiolecik. Tym bardziej, że najwięcej wspólnego z renderami to ma akurat jeden z kolorów na zdjęciu z alternatywami.  A jak nie, to nie - byle robić już zegara :D.

 

Można napisać do któregoś z chłopaków którzy robią paski na forum - jest jeszcze sporo czasu - wiec i spore szanse że pasek będziesz miał zanim zegarek do Ciebie dotrze i to taki jak chcesz a do tego inny niż wszyscy ;)

 

Nie ma sensu męczyć Marcina i zawracać głowę paskiem, sugerowałbym zdać się na jego wyczucie i gust - z tego co można zauważyć w tematach forumowego chrono to poczucia estetyki raczej nie można mu odmówić... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta była i nie ma co do tego wracać. Mnie bardziej interesuje czy przedstawione tarcze to już ostateczne kolory i czy już można na tej podstawie weryfikować swoje wcześniejsze deklaracje.

Daj znać Marcin bo mi się z czarnych zielone robią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pasek od dawna już czeka. A ankieta nie ma tu nic do rzeczy i jeśli mamy być skrupulatni - fiolet to nie brąz a na renderach będących podstawą wyborów jest niezaprzeczalnie brąz. Oczywiście, że zgadzam się z tym co mówicie i sam to często powtarzałem. Pasek to łatwo wymienny element, a pytanie podyktowane jedynie moimi odczuciami, którymi, jak sądzę, nadal wolno jest się dzielić na forum. Zatem w pierwszym odczuciu zastanawiałem się po co brać coś aby tylko było. Tylko dlatego, że nie ma tego co się planowało (bo można równie dobrze i powróz założyć)? Absolutnie nie nawołuję do wykonywania kolejnych renderów i jeśli tylko ja miałbym być chętnym na piaskowy zamiast pierwotnego brązowego to bezwzględnie się wycofuję z drążenia tematu - macie rację, każdy sam sobie sprawi jaki tylko chce. Miałem jedynie nadzieję, że oryginalny pasek mógłby być bardziej zbieżny z moim wyobrażeniem. Ale nie musi być i nie mam z tym problemu. 

Co do wyczucia estetycznego Marcina to też wielokrotnie wspominałem, że w nie wierzę. Zresztą mam już dwa chrono, czekam na trzecie, ale również na Visa i Formmeistera (od czasu do czasu rozglądając się również za Squale, niestety wówczas przespałem sprawę :D). Cóż, faktem jest, że tylko Marcin może na żywo połączyć tarczę z materiałem z próbnika i zobaczyć rzeczywisty efekt w różnym świetle. Nie przeczę, i mam nadzieję, że może być ciekawie.

 

Również i mnie zastanawia czy kolory sampli są ostatecznymi? Interesuje mnie brąz, a ten jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.