Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już ma być z rolką to ja widziałbym coś takiego jak przy Luminoxach:

 

1945_04_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może pasek zapinany na wojskowy guzik? Taki z orzełkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperty VISów się już produkują ^_^

To bardzo dobra wiadomość. Jeśli chodzi o klamerkę, to im prostsza tym lepiej. Jeżeli utrzymywac w tendencji wojskowej, to prosta i funkcjonalna, a ta z linku cook`a to klasyka w wojsku.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szedłbym drogą klamerki wszywanej w pasek. Tradycyjne mocowanie na teleskop umożliwi jej zmianę lub wykorzystanie w innym pasku. Poza tym to nie jest wojskowy zegarek vintage z trokowym paskiem robionym w okopie i moim zdaniem taka klamerka od tornistra tutaj zdecydowanie nie pasuje. Jakiś standard typu C&B w PVD będzie tutaj lepszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, że w gruncie rzeczy wszyscy mamy bardziej lub mniej !#%^@ne na to, jak ta klamerka będzie wyglądać - zwyczajnie tak bardzo nie możemy się doczekać realizacji tego projektu, że urządzamy sobie jakieś totalnie niepotrzebne debaty. :lol:

 

Chrono przyszło do nas z bardzo fajną klamrą. Bez zbędnego pierdzielenia. :D

 

Zatem: Marcin - wybierz coś odpowiedniego. B)

 

A te koperty co się robią to sample czy już jedziemy z produkcją kopert pod całą serię? (nie - nie potrzebuję tej wiedzy do niczego, tak tylko zabijam czas oczekiwania na realizację... :ph34r:  )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, że w gruncie rzeczy wszyscy mamy bardziej lub mniej !#%^@ne na to, jak ta klamerka będzie wyglądać - zwyczajnie tak bardzo nie możemy się doczekać realizacji tego projektu

O to to to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skoro już zabijamy czas dyskutując nad detalami, to odgrzeję temat... spotkania miłośników marki przy okazji odbioru VISów. Może moglibyśmy połączyć spotkanie z jakimś zwiedzaniem bunkrów, poranną wspólną przebieżką, wieczornym uzupełnianiem płynów, itp. Myślę, że program na cały weekend łatwo byłoby ułożyć. To nie powinno wymagać specjalnych wysiłków organizacyjnych, wystarczyłoby, żeby ktoś zorientowany w atrakcjach turystycznych w okolicach Wrocławia zaproponował ciekawe miejsce, a Marcin oficjalnie pobłogosławił akcję. Reszta po stronie chętnych do uddziału w spotkaniu, a jestem pewien, że chętni się znajdą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli we Wrocławiu, to serdecznie zapraszamy :) Jeśli nie byłoby to w kiepskim momencie, to pewnie chętni się znajdą :) A jak się odpowiednio poleje, to i bunkry się odkryje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

A może by tak w serii uzupełniającej... Tribute to the Golden Train? :lol:

Złoty PVD, złota tarcza, wskazówki i wszystko, co się da? :ph34r:

 

 

(przewód myślowy zaczął się na szukaniu bunkrów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak... nie ;)

A bunkrów nawet jakbyśmy nie znaleźli... to sami wiecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak... nie ;)

A bunkrów nawet jakbyśmy nie znaleźli... to sami wiecie :D

 

1375892860_bbt6vw_600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :D Co prawda odbiór zegarków przeciągnąłby się na okolice wakacji, ale czego się nie robi dla dobra projektu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

eh... a planowałem żonę i syna zabrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

syn jak najbardziej, dobre zegarki, ciekawe spędzanie czasu i wogóle, nie wiem ile ma lat ale niech uczy się zawczasu  :lol:  

co do klamry - ta z luminoxa super ale chyba nie ma co liczyć na np podwójne dziurki w pasku. Klamra jak w pasie czy kaburze na pewno byłaby słusznych rozmiarów ale czy byłaby uciążliwa? Na forum są użytkownicy np handmajdowych klamr w takim stylu, gabarytami pewnie sa bliskie klamrom od paska do spodni ale dają radę, oryginalny pasek nie będzie przesadnie gruby więc nie powinno być jakichś wielkich problemów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wewnątrz wskazówek dajemy białą masę luminescencyjną czy także kremową jak na indeksach ? Ostrzegam będzie słabo świecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby chociaż wskazówki dobrze świeciły, ale czy nie będą za bardzo razić innym odcieniem? Dla spójności obstawiam ten sam kolor.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinny być w jednym kolorze, bardziej zależy mi na vintydżowym wyglądzie niż na lumie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świecenie chyba górą bym wybrał. Kilka razy złapałem wieczorem zonga i stawiałbym na białą wersję.

 

Dziabnięte z Nota_4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja jestem za jednym kolorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.