Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A tu mówi pani ze śpisz... ;)

jak śpi, przecież go obudziła  :lol:

znajoma zna jakiegoś francuza, w polskich realiach chyba mało rozeznany, będąc gdzieś na wsi stwierdził że żyją tu bardzo biedni ludzie bo kto w tych czasach pali węglem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

znajoma zna jakiegoś francuza, w polskich realiach chyba mało rozeznany, będąc gdzieś na wsi stwierdził że żyją tu bardzo biedni ludzie bo kto w tych czasach pali węglem :lol:

 

Mogła mu powiedzieć ile u nas kosztuje tona węgla i jak to się ma w przeliczeniu na naszą średnią krajową w porównaniu do średniej krajowej w kraju Legii Cudzoziemskiej ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety na opalanie gazem domu mnie jeszcze nie stać. Kupuje wyngiel po 3 wiaderka co 2 tygodnie :P od takich Panów z krzywymi nosami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to tej tarczy żadne okienko daty nie będzie pasowało...

W wolnej chwili spróbowałem sobie narysować jakby mogło wyglądać takie okrągłe okienko daty z napisem dookoła - no i niestety, muszę przyznać Ci rację... żadne nie pasuje. ;-/

post-83236-0-08977200-1451469821_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś wrzucić zdjęcia z czarną tarczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś wrzucić zdjęcia z czarną tarczą?

Przejdz na pierwszą stronę.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naj

 

IMO, najbardziej pasuje okrągłe okno ale już po dyskusji, klamka zapadła:)

Najbardziej pasuje bez daty,zwłaszcza do brązowego i zielonego :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko z okrągłą dziurką wygląda lepiej. Ale to i tak dyskusja czysto akademicka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko z okrągłą dziurką wygląda lepiej. Ale to i tak dyskusja czysto akademicka.

 

No to zależy od preferencji, nie wykształcenia akademickiego, mi się z dziurką zdecydowanie bardziej podobają ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można znaleźć argumenty za każdym wariantem. Ja oczywiście nic nie chcę zmieniać. Po prostu trochę ubodła mnie opinia moderatora (że będzie "wieś tańczy i śpiewa"), więc chciałem sam to zobaczyć (bo a nuż miał rację?). No i wiochy chyba by nie było, ale jakoś dużo lepiej niż dotychczas - też raczej nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jak by jeszcze dołożyć jakieś literki i znaczki dookoła, szlajfke pierniczeknać i w końcu będę miał breitling-a :]

 

Może jak by rozważać sztuczkę że jedyne napisy są dookoła a reszta tarczy całkiem czysta, ciekawie może by to wyglądało, ino nie wiem czy w vis-ie, właśnie prosto wyciosania dziura mi idealnie pasuje do wojskowo-podobnego stylu

 

ps. to nie żadna złośliwość superoceana heretage mam na prajwat drim łisz liście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zależy od preferencji, nie wykształcenia akademickiego, mi się z dziurką zdecydowanie bardziej podobają ;-)

 

O ile dyskusja nadal dotyczy zegarka... to cieszę się że jest opcja bez daty... :D

 

Moim zdaniem okienko daty w tarczy typu "kanapka" zawsze będzie wyglądać do d.... czy to będzie Vis czy Panerai... Data psuje koncepcję "kanapkowej" tarczy i tyle... Nawet dopasowanie koloru cyfr w datowniku do koloru lumy nie robi dobrego efektu:

 

PAN1033B.JPG

 

Najlepiej wygląda to w tutaj - ale najlepiej i tak nie znaczy dobrze

 

Panerai-PAM-438-Luminor-1950-Tuttonero-G


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tarczy Visa okienko daty pasuje jak kwiatek do kożucha.

Podobnie jak do wszystkich zegarków z tarczą A i B-Uhr czy wszelakich militarnych.

Firmy dbające o tradycję na ogół nie ładują tam na siłę datownika ale wiele innych, zwłaszcza tych tańszych, daje datę bo "lepiej się sprzedaje".

Zresztą większość kupujących albo nie ma pojęcia jak taki zegarek powinien wyglądać albo po prostu o to nie dba.

Data to jeden ficzer więcej i jak tu bez niej jak inni mają? :/


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście nic nie chcę zmieniać. Po prostu trochę ubodła mnie opinia moderatora (że będzie "wieś tańczy i śpiewa"), więc chciałem sam to zobaczyć (bo a nuż miał rację?).

Militarny zegarek chcesz nosić a taki delikatny jesteś ? ;)

Nikogo i niczego nie mialem zamiaru krytykować, to tylko ocena pomyslu, i jak widać mialem rację :)

 

"W wolnej chwili spróbowałem sobie narysować jakby mogło wyglądać takie okrągłe okienko daty z napisem dookoła - no i niestety, muszę przyznać Ci rację... żadne nie pasuje. ;-/"-Twoje slowa.

 

Pozdrawiam.

 

.S To nie ułanski zegarek by miał 'okienko" ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja może przeciwne zdanie wrzucę, data to ważny element zegarka a moje doświadczenie z bezdatowymi pilotami jest takie, że nie raz zaglądałem, kląłem i szukałem komórki, żeby sprawdzić kerego dziś mamy, po czym obiecywałem sobie że to ostatni bezdat kupiony sercem. Oczywiście to takie obiecanki pijaka na kacu, to ostatni, niegdy więcej, napewno i w cale nie oglądam od trzech dni takiego jednego ślicznego i w ogóle zegarki bez daty są jakieś takie wypaczone ;)

 

a rozwiązanie z vis-em i wyborem czy z datą czy bez jest świetne, dzięki temu ja, chcąc go używać co jakiś czas do pracy na cały dzień, wybrałem z datą i takie jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No. A ja się cieszę, że mogłem wziąć bez daty. Howgh! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najfajniejsze w tym projekcie jest to że jest wybór- zarówno wersji kolorystycznej jak i wersji z datą lub bez. Dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja może przeciwne zdanie wrzucę, data to ważny element zegarka a moje doświadczenie z bezdatowymi pilotami jest takie, że nie raz zaglądałem, kląłem i szukałem komórki, żeby sprawdzić kerego dziś mamy, po czym obiecywałem sobie że to ostatni bezdat kupiony sercem.

 

Moim zdaniem wszystko zależy po co ktoś kupuje zegarek i jakie ma przyzwyczajenia - niemniej niezależnie od tego data w tym zegarku wygląda paskudnie obojętne jaki kształt będzie miało okienko i kolor cyfr... To trochę tak jak ze sposobem ubierania - nie każde ubranie jest wygodne, ale nie pójdziesz w dresie na pogrzeb czy do teatru, bo "nie będziesz pasował do otoczenia" - dokładnie jak okienko daty w tej tarczy ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

To trochę tak jak ze sposobem ubierania - nie każde ubranie jest wygodne, ale nie pójdziesz w dresie na pogrzeb czy do teatru, bo "nie będziesz pasował do otoczenia" - dokładnie jak okienko daty w tej tarczy ;)

E tam, nie znasz się :D

SLl0HG.jpg

cS9Ry5.jpg

pJVx91.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, nie znasz się :D

 

 

No ale o ślubie nie pisałem, tylko o pogrzebie i teatrze ;)  :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

To model uniwersalny :)

klLLfk.jpg

Koniec off top'u :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.