Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

IMO, marynarka za duża o rozmiar, do tego za długa, również za długie i zbyt obszerne rękawy. Jestem pewien, że na plecach robi się fałda poznańska. Krawat ciut za nisko zawiązany. Na plus trzeba zaliczyć dobrze dopasowane spodnie, o modnym obecnie wysokim stanie  :D

Edited by michniknieadam

IMO, marynarka za duża o rozmiar, do tego za długa, również za długie i zbyt obszerne rękawy. Jestem pewien, że na plecach robi się fałda poznańska. Krawat ciut za nisko zawiązany. Na plus trzeba zaliczyć dobrze dopasowane spodnie, o modnym obecnie wysokim stanie  :D

E tam czepiasz się, sportowa marynarka nie może krępować ruchów, zadawanych ciosów itd...

zamiast marudzić :P :P , zajrzyj to innych tematów, w temacie formmeistera napisałem że jadą już sample...nie tylko formmeistera ale także visa ;-)

Edited by QuadrifoglioVerde

I jak się sample mają? Co prawda zimą z majeniem słabo, ale do wiosny poznamy odpowiedź?

paczka leży na cle we Wrocku, nie śpieszy im się...

To weź Visa i zrób porządek.

Twardym trza byc a nie popierdółką jakąś.

Twardym trza byc a nie popierdółką jakąś.

no no, tak sobie poczynać z inkwizytorem, odważnie, odważnie   :lol:

a na celnym większe wrażenie zrobiłoby gdyby usłyszeli tykanie w którejś z paczek albo gdyby wszedł ktoś z turbanem na głowie i plecakiem wykrzykując jakieś niezrozumiałe słowa. Jeżeli QV wygląda jak na avatarze to jest już połowa sukcesu  :lol:  ;)

Od ceny całkowitej odejmij kwotę pierwszej raty i gotowe ;)

Od ceny całkowitej odejmij kwotę pierwszej raty i gotowe ;)

Chciałbym. ;P Ale Quadro powiedział, że wysokość II raty będzie zależała od kursu dolara. A ten ma wahania jak ..... . Teraz to kurs jest abstrakcyjnie wysoki...

Na stu dolarach, to chyba aż tak wielkiej różnicy nie odczujemy ;)

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Niestety jakiś wąsaty celnik uwziął się na paczkę z samplami ( paczka wazy 600gram! ) i żadna deklaracja go nie zadowala i prawdopodobnie zostanie zawrócona do Chin.

Niestety nie mogę się nawet skontaktować z tymi "człowiekami" bo wszystko jest załatwiane przez agenta pośrednika z DHL. Pierwszy raz w życiu mam taką sytuację, nie wiem co Ci ludzie chcą, nawet agent DHL potwierdził że ktoś tam chyba wstaje lewą nogą a na hasło zegarki sa wyjątkowo wyczuleni.

Edited by QuadrifoglioVerde

Nie znam się na przepisach celnych. Co temu "człowiekowi" nie pasuje?

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Pewnie myślą, że mają doczynienie z produktem naruszającym przepisy o znakach towarowych, inaczej mówiąc wzięli je za podróbkę. Bo niby skąd u licha coś z Chin ma polskie napisy?

;-)

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Wiadomo jak to wpłynie na ostateczny termin? Jest jakaś szansa na dostanie VISa do końca lutego?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.