Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Byłem na urlopie...2 dni...raz na 3 lata a tu już presja :P . Oczywiście zdjęcia z zamontowanymi innymi kolorami tarcz będą, bo sam jestem ciekawy. Ale to gdzieś w Czwartek dopiero, wcześniej nie będę miał możliwości.

No to proponuję przesunąć termin podjęcia ostatecznej decyzji - dla nie zdecydowanych - do momentu pojawienia się zdjęć zegarków z innymi kolorami tarczy + jeden dzień. ;)

:)

Ja się waham nad zmianą na zielony, mat czarnej tarczy i koperty i wysoki połysk wskazówek i koronki jest dla mnie w dalszym ciągu ciężki do przełknięcia. Myślę, że w zielonej może to lepiej wyglądać. 

Do północy jeszcze daleko, trenuj cnotę cierpliwości :D

Ależ świetny zegarek nam wyszedł.

Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Nadgarskowe jakieś może?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Guest

Nie mogę się napatrzeć na te fotki zielonego. :)

Heh już wiem, że dokonałem słusznego wyboru! Jest S U P E R ! ! !

Kuba, w uszach ma być 22 o ile mnie pamięć nie myli.

Brąz też niebrzydki ale fotki tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że dobrze zrobiłem wybierając czarną wersję.

Na brązie wskazówki i indeksy nie nie kontrastują tak mocno i wyglądają mniej efektownie.

IMO czarna wersja jest najbardziej spójna ale wiadomo, o gustach i kolorach...

Edited by Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

A skąd wiesz jak będzie na brązie? Na razie Marcin chyba wkleił tylko z czarną i zieloną tarczą :ph34r:

Brązowej chyba nie było

Edited by ricardo216

Brąz też niebrzydki ale fotki tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że dobrze zrobiłem wybierając czarną wersję.

Na brązie wskazówki i indeksy nie nie kontrastują tak mocno i wyglądają mniej efektownie.

IMO czarna wersja jest najbardziej spójna ale wiadomo, o gustach i kolorach...

A gdzieś ktoś coś brązową tarczę w pakiecie z całością pokazywał?? Czy tak profilaktycznie zamęt szerzony jest??

W sumie mnie teraz też najbardziej czarna wersja się podoba, ale chętnie zobaczyłbym brązowy pakiet... ;)

:)

Czarny i zielony wymiatają póki co!!. Mam nadzieję, że brązowy takie samo wrażenie zrobi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.