Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

No i mamy marzec!

Zegareczki pewnie do końca roku będą... mam nadzieję...

Zainspirowany faktem, że kilka dni temu złożyłem dziecku aparat fotograficzny do samodzielnego montażu, zapytam, czy będzie wersja VISa właśnie... do samodzielnego składania? taka z całkowicie rozmontowanym mechanizmem, i obszerną instrukcją ;-) Czy podoba się Wam mój szalony/idiotyczny/głupi/absurdalny* pomysł?

*niepotrzebne skreślić

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Zawsze możesz sobie rozebrać i samodzielnie złożyć. ;)

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Guest Kwiatek

Zawsze możesz sobie rozebrać i samodzielnie złożyć. ;)

Dokładnie ;)

A obszerną instrukcję sam napiszesz :D

Edited by Kwiatek

Rozumiem, ze coraz wieksze zniecierpliwienie sie pojawia w zwiazku z przeciagajacym sie projektem i kolega uznal, ze szybciej sam sobie VIS-a zlozy  ;)

Tylko co szybciej: złożyć kilka zegarków na krzyż czy instrukcję napisać by każdy zrozumiał ;)

209

Brazowy sprzedał się bez sampla wiec nie ma po co...;)

www.weddphotography.pl

Guest bart8

Chyba ktoś podpatrywał wasz projekt, trochę podobny... Ciekawe jest to, że tak koronka zjechana z pama, który to niby ma patent na tę osłonkę. Film sprzed dwóch dni

I jeszcze takie kwiatki

12729528_1676170642645718_1380372116_n.j

Edited by bart8

ewidentnie zerżnięte to koło po lewej...nasz pomysł ze spłonką! . Ale Visem toto nie jest :-) , chodźby sie nie wiem jak starali to nie zrobią takiej powłoki jak my mamy a i z deklami pewnie poszli na łatwiznę :-) Sporo takich kloników powstaje na filipinach..albo w Malezji już nie pamietam...

Edited by QuadrifoglioVerde

Chyba ktoś podpatrywał wasz projekt, trochę podobny... Ciekawe jest to, że tak koronka zjechana z pama, który to niby ma patent na tę osłonkę. Film sprzed dwóch dni

Film może jest sprzed dwóch dni ale zegarek to już raczej nie ;)  A na Heroic 18 to choruję od dawna - jak zacząłem to jeszcze nikt o Vis'ie nawet nie słyszał :) Poza tym oba zegarki w "normalnej wielkości" czyli 47mm, co przy tak krótkich i uszach jest w pełni uzasadnione...Obstawiam że podpatrywanie było ale nie od nas tylko raczej od tych od których my podpatrywaliśmy ;)

Edited by Daito

:)

Ciekawe jest to, że tak koronka zjechana z pama, który to niby ma patent na tę osłonkę.

Nie ma patentu, ale to nie miejsce na tego typu dyskusje. :)

Skoro temat nabiera coraz większego rozpędu, to zaczyna mnie zastanawiać jedna kwestia: mianowicie kiedy i w jaki sposób będziemy wybierać numery naszych egzemplarzy? Są już jakieś ustalenia w tej kwestii?

Nie będziemy wybierać. Przyjdą losowo.

temat rozpędu już dawno nabrał bo wszystkie dyskusje są w sumie już zamknięte, zegarek jest w produkcji. Numeracji nie wybieramy, kto jaki dostanie taki będzie miał

to dobrze że nie w tę  :ph34r:  :D

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.