Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nie wiem czy mi coś umknęło, ale kiedyś była mowa o opakowaniu w manierki dla tych co zamówili zegarek pierwsi. Czy coś się zmieniło w tym temacie?

Mechanizmy niby zostały wyregulowane przez Chińczyka, ale jaka jest prawda to się dowiem jak przyjadą i sam je sprawdzę.

Co do menażek...to zastanawiam się czy nie odpuścić jednak tego pakowania w menażki, co prawda wszystko mam gotowe ale zamieszanie z tym było takie ( na liscie zapisowej) że to tylko dodatkowy komplikator wydłużajacy wysyłki. A i tak zaprojektowałem fajne nowe pudełka personalizowane pod VIS-y i myślę, że lepiej jeśli wszyscy dostaną w tych nowych pudełkach, z resztą 2 kolegów je już widziało ( sample pudełek) i stwierdzili że chętnie zrezygnują z menażki na rzecz takiego pudełka :D

Więc chyba nikt płakał nie będzie :-) . Menażki oczywiście i tak muszę powysyłać ( bo zagracają mi dom :D ) ale to przy okazji jakieś limitki która będzie zakładała tylko 150szt zegarków, wtedy nie będzie tyle zamieszania kto powinien dostać w menażce a kto nie.

Edited by QuadrifoglioVerde

Rezygnacja z menażek w tym momencie wydaje mi się bardzo nie halo :-( Niebezpieczny precedens. Następnym razem może wyjdzie, że nie mechanizm automatyczny a kwarcowy. I że to w sumie lepiej, bo przecież kwarcowy bardziej dokładny.

Rezygnacja z menażek w tym momencie wydaje mi się bardzo nie halo :-( Niebezpieczny precedens.

Trudno się z Tobą nie zgodzić bo obiecane było... ale może dajmy szansę QV pokazania tych pudełek ;)

Jak menażka wojskowa wygląda każdy wie (albo prawie każdy) jest duża można o niej wiele powiedzieć ale na pewno nie to że jest urodziwa, albo poręczna jako pudełko zegarkowe - sama menażka to jeszcze nie problem bo "jest na stanie magazynowym", ale dochodzi wypełnienie jej w jakiś estetyczny i funkcjonalny sposób, aby zabezpieczyć zegarek... A pudełko wiadomo... pewnie zrobione pod konkretny cel... ;)

Ja tam może nie jestem obiektywny bo z "przysługującej mi" menażki sam zrezygnowałem na rzecz innego kolegi, ale wiem jak było z "puszką" od Armidy... nie dość że paskudnie wyglądała to jeszcze była bardzo nieporęczna...

Edited by Daito

:)

Menażka aluminiowa -waga 0,25 kg/po wymontowaniu stalowych uchwytów/,x  4,00zł za kilogram=1zł /wartośc na skupie złomu/.

Moja tam by wylądowała/no chyba,że byłaby z jakimiś napisami,malowidłami lub z czymś ciekawym/.

Wolę cokolwiek innego :) .

A ja tam nie będę mieć żadnego problemu z zamianą menażki na pudełko. Zarówno jedno jak i drugie wyląduje i tak gdzieś w szafie albo w innym ustronnym miejscu.

Guest

Chyba nie chodzi o samą menażkę, ale raczej o to że była przewidziana do tego projektu, a na końcowym etapie realizacji okazuje się, że ma (jednak) trafić do innego (limitowanego?) projektu.

PS: co nie znaczy, że jakoś na tę menażkę się napalam. Tylko na głos analizują. ;)

Edited by Guest

Ja niby mam menażkę ale jak zamiast niej będzie normalne pudełko to w składowaniu lepiej :)

QV pokaż to nowe pudełko :)

Pudełko, chciałbym aby pozostało niespodzianką i tajemnicą aż do momentu otrzymania zegarków :-)

Zarówno nowe Chrono jak i VIS oraz Formmeister dostaną dedykowane tym projektom specjalnie zaprojektowane pudełka.

Nie będzie już pudełek "uniwersalnych"

I bardzo fajnie, takie szczegóły też się liczą, mimo że u mnie wszystkie pudła leżą w jednym zbiorczym kartonowym ;)

FORZA Robert!

Dla mnie bomba :) ale nie jestem obiektywny bo i tak nie załapałem się na menażkę :)

Guest

A ja nad menażkę przedkładam niespodziankę. :) Jak Marcin tak napisał, to znaczy że będzie lepiej niż w menażkach. ;):)

Może warto zaufać Marcinowi,przecież wie co pisze  :D

Jezeli mialoby byc pudelko podobne do tego co bylo w chrono, ktore tez mialobyc fajna niespodzianka a okazalo sie delikatnie mowiac takie sobie to chyba wolabym menazke. Jezeli natomiast udaloby sie zrobic pozadne i klimatyczne pudelko to jestem jak najbardziej za.

Pozwolę sobie dalej drążyć kwestie stanowiska dostawcy w sprawie dostarczenia wadliwych mechanizmów. Kwestia takiego czy innego pudełka jest trzeciorzędna w przypadku, gdy najważniejszy element nie spełnia podstawowych parametrów. 

Nie uspokaja mnie zapewnienie, że "cheńki coś tam dostroiły".  Czy są już wyniki ekspertyzy 5szt. werków wysłanych do Time Module? 

P.S. Proszę o odpowiedź QV a niektórych kolegów o wstrzymanie się od nic nie wnoszących do dyskusji odpowiedzi. 

Adamie nie Michniku, tak producent stwierdził że aberacje pojawiające się w chodzie mechanizmów mieszczą się w normach, wynikają z ich konstrukcji i nie są powodem do reklamacji. Ale tak jak pisałem z oceną ich chodu muszę zapoznać się sam a to nastapi już niedługo, więc cierpliwości.

Guest Kwiatek

Adamie nie Michniku

Odwrotnie.

Nie Adamie Michniku :)

Dla mnie bomba :) ale nie jestem obiektywny bo i tak nie załapałem się na menażkę :)

mogę odstąpić menażkę jest mi niepotrzebna mam kilka

Dajcie spokój z tymi menażkami. Kupcie sobie za 4zł z allegro do tego parę wojskowych skarpet żeby się zegarek nie telepał.

Ja niby powinienem dostać zegarek w menażce, ale bardzo się cieszę że będzie jakieś pudełko. Przynajmniej będzie jakiś ślad, że to jest od zegarka. Co innego gdyby pudełko było stylizowane na menażkę, z grawerami, albo rotomat w formie menażki. A tak zwykła menażka to nie jest przecież żadna atrakcja.

ja również jestem na liście "menażkowej" - z miłą chęcią dostałbym VISa w menażce ale liczę, że specjalnie zaprojektowane opakowanie będzie ciekawsze.

Pozwolę sobie dalej drążyć kwestie stanowiska dostawcy w sprawie dostarczenia wadliwych mechanizmów. 

producent stwierdził że aberracje pojawiające się w chodzie mechanizmów mieszczą się w normach,

Czym jest tzw. "aberracja w normie"? Stałym późnieniem/spieszeniem o średnio 15 sek. na dobę czy może nielimitowanym odstępstwem od czasu o dwie, cztery czy sześć minut?

QV jako perfekcjonista pewnie wkurzył się na średnio pięciosekundową na dobę różnicę w wymierzaniu Czasu. Też bym się wkurzył...

mogę odstąpić menażkę jest mi niepotrzebna mam kilka

dzięki :) ale u mnie by się tylko kurzyła

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.