Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nasz pierwszy forumowy automat :-), ja tam jestem dumny, mi się zegarek podoba ( nieskromny :P  ) , jest dość ciężki, nie zdziwcie się no ale Pistolet także lekki nie jest...więc... Fajne w nim jest to że udało się zrobić spory optycznie zegarek , jednocześnie " noszalny" przez osoby ze skromnymi nadgarstkami.

Myślę, że każdy tez potwierdzi zę cały czas jakościowo idziemy do góry, każda seria chrono była lepsza od poprzedniej a VIS ten próg jeszcze podnosi. A szykujemy już zegarek który zada prawdziwy śmiertelny cios konkurencji na rynku. Jest w fazie dość zaawansowanej projektowej. Ale wrzucimy go na forum gdy będzie już potwierdzony, że da się go wyprodukować, ma pewne rozwiązania ambitne z którymi wielu producentów sobie nie radzi.

Edited by QuadrifoglioVerde

Guest Kwiatek

Zdjęcie na nadgarstku dawaj :)

Chyba jeszcze zbiera szczękę po rozerwaniu folii :)

Edited by gekoniasty

Ja mam w to wywalone, se spokojnie poczekam i se dokończę szyć swój pierwszy pasek ... do Visa oczywiście  :)

Szczęściarzom którzy w pierwszej kolejności Go dostaną  - już gratuluję i pozytywnie zazdraszczam ;)

edit.

Właśnie sprawdziłem pocztę - Frugonetka z Visem jedzie!!!  :D

niepamiętam tylko który adres podałem UK czy PL :wacko:

Do Polski, pisałem 3 dni temu na maila abyś potwierdził adres wysyłkowy, no reply, so....I'm soo sorry

Dla uspokojenia emocji mam pytanie techniczne:

Zegarki bez okna daty mają mechanizmy z niewidocznym ringiem datownika, czy mają inną opcję mechanizmu bez tej funkcji?

Przyszedłem do pracy, leniwie sprawdzam pocztę, a tu mail:

"Kurier Marcin podejmie próbę doręczenia przesyłki w godzinach 8-10 :)

Weekend zapowiada się wybornie B)

Ktoś niech zrobi zdjęcie jak luma świeci. A zegarek przekozak na nadgarstku!

Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

I do mnie dotarł, jest dobrze

post-78832-0-11248000-1461311033_thumb.jpg

post-78832-0-87308200-1461311053_thumb.jpg

Do mnie jedzie kurier Paweł. Ma być pomiędzy 13 a15. Chyba powitam go z fanfarami

,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.