Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ cierpliwie czekam na swoją kolej to zapytam czy przy pozostałych jest możliwość jednak mocniejszego podgięcia, spulchnienia czy zrobienia czegoś, żeby te werki zacisnąć w kopercie?

Chyba że ten luz jest jednak niezauważalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jedzie brązowy z datą. Co do ceny nowego projektu to 500+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bd81a03e324349d42ec08ae0afbcbfc8.jpg

aa85c0faa1823553954f71e1562aca56.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest czad . Wyszło świetnie, data w ogóle nie przeszkadza, jest bardzo dyskretna i świetnie się komponuje.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to że wizualnie przeszkadza, tylko klimatycznie. Data zajeżdża nowoczesnością ;)

 

QV czy po weekendzie majowym można się spodziewać wysyłki większej partii zielonych? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koronka super, bardzo dobrze się nią operuje a połysk w sam raz, nie żadnego blink blink jak można było się obawiać na początku. Bydle jest ale tylko na początku trochę obawiałem się go rozmiaru, pasek jest jedną z najmocniejszych stron tego projekt - kawał konkretnego pacha, trzeba mu dać chwilę żeby się ułożył. u mnie po jednym dniu tak się przyzwyczaiłem że nawet nie zwracałem uwagi że mam go na ręce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, na żywo wszystko pasuje idealnie: koronka i wskazówki błyszczą dyskretnie współgrając z kolorem lumy a czarna klamra (chyba szczotkowana przed pokryciem) dziarsko dotrzymuje kroku kopercie, data jest tak dyskretna, że o jej istnieniu przypomina się kiedy... chce się sprawdzić datę!

Dzięki QV za doprowadzenie projektu do takiego finału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moje obawy co do koronki rozwiane Przeczytalem caly watek visowy na cw i proponuje byśmy nie poruszali tego tematu na forum. Trzeba miec klasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na śniegu daje rady

 

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka

Gdzie taka śliczna ;) pogoda?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swój czarny bez daty nie mogę się napatrzeć.

Dziękuję QV  za zrealizowanie projektu, a wszystkim biorącym udział za konstruktywne głosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moje obawy co do koronki rozwiane Przeczytalem caly watek visowy na cw i proponuje byśmy nie poruszali tego tematu na forum. Trzeba miec klasę.

 

Szkoda, że całe to zacietrzewienie popłynęło tak daleko, ale osobiście nie zamierzam obierać stron mając nadzieję na wygaszenie w jakimś nawet odległym terminie. VIS VC to zegarek kompletny i jest jaki miał być. Wspaniale było uczestniczyć w dyskusjach o nim i świetnie jest go posiadać. Chętnie jednak poznam inne podejście do koncepcji. Dlatego pewnie jednak będę obserwował poczynania GG. W końcu historia, a VIS jest jej częścią, jest nasza wspólna i nikt nie ma prawa jej sobie zawłaszczać. Czy go kupię, jeśli w ogóle powstanie, jeszcze nie wiem, a jak na razie to jeszcze nie jest nawet projekt. Jestem ciekaw efektu a głosowanie, co często powtarzają na CW, odbywa się i tak portfelem.    

 

Zgadzam się z Daito. Data Vis'owi pasuje ..... "tak se". Szczęśliwie QV zapewnił wszystkim możliwość wyboru tego co komu odpowiada ..., ale oczywiste, że brąz bez daty najlepszy :D  :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

ej no proszę, nieładne pokazywanie, kawałek pudełka to dalej zdjęcie pudełka :( ja proponuję inaczej podsycić atmosferę i ocenię pudło jako w pełni profesjonalne, swatch tak dobrze nie pakuje ;)

 

a bardziej w temacie to mój się melduje do służby:

 

post-83433-0-18640200-1461823850_thumb.jpg

 

bardzo dziękuję, zrobił na mnie świetne wrażenie, pasek pasuje mu i nawet na przed ostatnią dziurkę udało się mi zapiąć :) trochę ciasno, ale się ułoży :]

cieszy mnie że się dołączyłem, rok śledzenia tematu już był przyjemny, douczyłem się co nie co, a efekt końcowy zasługuje na oklaski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój vis fajniutki

post-29337-0-67699000-1461830790_thumb.jpg

post-29337-0-67618200-1461830806_thumb.jpg


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAŻNA RZECZ, JEŚLI KTOŚ OTRZYMA ZEGAREK W PIERWSZYM LUB DRUGIM RZUCIE I Z JAKICHŚ POWODÓW BĘDZIE MUSIAŁ LUB CHCIAŁ SIĘ GO POZBYĆ/SPIENIĘŻYĆ TO PROSZĘ SIĘ POWSTRZYMAĆ PRZYNAJMNIEJ PRZEZ 3 TYGODNIE, ZANIM WSZYSCY FORUMOWICZE DOSTANĄ SWOJE EGZEMPLARZE. WYSTAWIANIE ZEGARKA NA BAZAREK ZARAZ PO OTRZYMANIU ( A TAKIE PRZYPADKI SIĘ WCZEŚNIEJ ZDARZAŁY ) ZABIJA FORUMOWE SACRUM I ODBIERA CIEKAWOŚĆ TYM KTÓRZY JESZCZE ICH NIE OTRZYMALI. USZANUJCIE TO. OCZYWISTE JEST, ŻE GDY TEN SAM ZEGAREK TRAFIA DO DUŻEJ ZNAJĄCEJ SIĘ GRUPY PASJONATÓW TO ZAWSZE JAKIEŚ RUCHY BĘDĄ, ZAMIANY ITD ALE CHYBA KAŻDY MOŻE SIĘ POWSTRZYMAĆ OD HANDLU PRZEZ TE 3 TYGODNIE ?

PROSZĘ TAKŻE NIE WKLEJAĆ ZDJĘĆ OPAKOWAŃ, FOTKI NADGARSTKOWE OK :-)

DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ!

 

Prośba dotyczyła dwóch rzeczy. Pierwsza dostawa była chyba 22.04.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś była robota w ogrodzie

 

 

a4q4cn.jpg

 

2u6l66r.jpg


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem swojego (brązowy z datą)! Kawał zegarka z porządnym paskiem! :)
Dzięki QV!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na zdjęcia visa, to jak bym widział skrzyżowanie pama z jakimś starym militarnym zegarkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęła pierwsza doba posiadania :)

Na chodzi jakieś -3sek czyli super biorąc pod uwagę nockę w rotomacie :)

Malutko miejsca na pasek tzn z kilku które sobie uszyłem pasuje połowa tzn trza uszyć lepiej :)

Do oryginalnego paska się jakoś nie mogę przekonać choć jest bardzo fajny. Może klamerka nie leży. Nie wiem.

Dam QV szanse na lepszą klamerkę przy nowym projekcie o którym nic nie chce napisać :(

 

Może historycznie niezbyt dopasowane ale z Ka-Barem ładnie pasuje

4981722_VIS075_350_2.JPG

choć częściej będzie z Nimravusem

4981723_VIS075_350_3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brąz odebrany. Ale zobaczę go dopiero we wtorek :(

 

Btw - QV skąd pomysł na cyferki z Polana (nie sledzilem designu od początku)?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.