Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm nie dostałem info o furgonie, kiedy kolejna wysyłka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie zabrakło zegarka w którejś wersji, kolejna ostatnia partia wyjedzie pod koniec tego tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ile w sumie mamy sztuk czarnych, brązowych itd? na kopertach jest x/350 tylko 350 czego? jak mam 109/350 czarnego bez daty to jest też czarny z data o tym samym nr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ile w sumie mamy sztuk czarnych, brązowych itd? na kopertach jest x/350 tylko 350 czego? jak mam 109/350 czarnego bez daty to jest też czarny z data o tym samym nr?

Wszystkich Visów jest 350 i numeracja koperty nie ma nic wspólnego z kolorem tarczy.


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jasne  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info o pudełku, już klikałem w link :P Głupio by było bo udało mi się unikać spojlerów caly ten czas, a jutro zielony ma być u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj napisać o wrażeniach ale przyszedł kolega po swoje 3 sztuki i był "odbiór" :)

 

post-47356-0-44540600-1462865616_thumb.jpg

 

Dziś już na spokojnie mogę napisać.

Wczoraj rano dostałem maila z informacją że kurier będzie u mnie w godz. 12.00-14.00

Do 14.00 nic więc dzwonię a kurier - awaria auta, nie wiem czy dziś dowioze przesyłkę :/

Skończyło się tak że dorwalem kuriera jak już dojechał do Puław i ok 17.15 odebrałem 5 zegarków w 4 wersjach tarczy :)

Wcześniej widziałem już wersje brązowa i wiedziałem że ta będzie moja. Ale muszę powiedzieć że i zieloną i czarna są świetne. Byłbym zadowolony z każdej wersji.

W zegarkach które otrzymałem nic się nie rusza, nie ma żadnych niedociągnięć, wskazówki równo są założone, po odkreceniu koronki mechanizm nadal stabilnie "siedzi" w kopercie. Ogólnie - mega pozytywne wrażenie. Mimo że uczestniczyłem w projekcie od początku to i tak jestem zaskoczony efektem końcowym :)

Tym którzy jeszcze czekają na swoje zegarki powiem - spokojnie Panowie, naprawdę warto poczekać, będziecie mile zaskoczeni.

 

Teraz wspomnę jeszcze o jednym. Dwaj moi koledzy którzy odebrali swoje zegarki byli bardzo zadowoleni. Dla mnie to było bardzo ważne bo tak naprawdę to była weryfikacja ludzi którzy nie do końca wiedzieli czego mają się spodziewać i jakiej jakości oczekiwać. Myślę że ten egzamin nasz VIS przeszedł celująco.

Mam Haritage Chrono tzw. Limitke. Mam VISa, Czekam na Formmeistera i na kolejne projekty na pewno się zapiszę.

QV & co lub raczej cała ekipa VC - dziękuję.

 

Zdjęcia z dziś :) Tło to koszulka jaka wczoraj dostałem :)

 

 

post-47356-0-23048500-1462865649_thumb.jpg

 

post-47356-0-29850400-1462865680_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WUS i tak ktoś wrzucił fotkę pudełka, ciekawscy mogą tam podzejrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej zdjęć mu robicie, tym bardziej mi się podoba :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WUS i tak ktoś wrzucił fotkę pudełka, ciekawscy mogą tam podzejrzeć :)

Co piszą? Daj linkę...

 

 

Edit

Już mam, nawet mi fotkę zajumali ;)

 

Edit 2

Który to bart_us 

Napisał

 

Yes it's my hand

a tak naprawdę to moja ręka.

Hmm, nieładnie...


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dotarł mój zielony z datą. Mega się bałem, że na moim małym nadgarstku będzie za duży, że pasek będzie za długi... a tu wszystko szyte jak na miarę. Zegarek jest obłędny. Kto nie kupił niech żałuje.

O ile w przypadku żółtego chrono mogłem się czepiać niedokładności na tarczy t w przypadku VIS wszystko jest absolutnie perfekcyjne. Ten zegarek nie ma wad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też zielony dotarł, super wygląda - QV gratuluję i oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj napisać o wrażeniach ale przyszedł kolega po swoje 3 sztuki i był "odbiór" :)

 

attachicon.gifIMG_20160509_202920.jpg

 

 

Bardzo dobra whisky z Japonii ;)

Mój podobno też już dotarł.....może dzisiaj podobnie go "obejdę" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co piszą? Daj linkę...

 

 

Edit

Już mam, nawet mi fotkę zajumali ;)

 

Edit 2

Który to bart_us?

Napisał

[/size]

a tak naprawdę to moja ręka.[/size]

Hmm, nieładnie...[/size]

Dlaczego nieładnie. Proszę plotek nie rozpowszechniać.

Moje zdjęcie na mojej ręce. Użyte bez mojej zgody, w związku z reklama VISa nie przeszkadza mi to. A wstawiał Obik.

post-65663-0-56542800-1462884162_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zielony z datą też już na ręce, jest ekstra. Czekam na kolejne projekty! 

 

Edycja: 

 

Luma jest całkiem spoko, tylko wydaje mi się, że jest słabsza na wskazówkach, ktoś to zauważył czy to tylko dziwne wrażenie? 

 

Pudełko bardzo mnie zaskoczyło, cieszę się, że udało mi się uniknąć spojlerów :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Woytec60 Ty mówisz o swoim czarnym, to Twoja ręka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Woytec60 Ty mówisz o swoim czarnym, to Twoja ręka? 

Dokładnie, o czarnego mi chodziło.

Małe nieporozumienie bo odpisałeś tam pod fotką z moim zdjęciem ale rozumiem teraz o co chodzi :)

No i też nie mam pretensji za wstawianie fotek na forach, to normalne i sam tak robię.

Gorzej, jak kiedyś jeden "dżentelmen" okrasił moimi zdjęciami swoją recenzję nawet nie pytając o zgodę ale to inna sprawa.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem z pracy, w przedpokoju czakało na mnie kilka ciekawych przesyłek, wśród nich jedna z Time And Passion, no i teraz ... zajadam sobie obiadek i oglądam, wlaściwie słucham wiadomości, cały czas udaję, że nic się takiego nie wydażyło. Mam jeszcze w planie podskoczyć po przesyłkę UPS-a, a potem naleję sobie The Glenliveta i wezmę tę kopertę  ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem z pracy, w przedpokoju czakało na mnie kilka ciekawych przesyłek, wśród nich jedna z Time And Passion, no i teraz ... zajadam sobie obiadek i oglądam, wlaściwie słucham wiadomości, cały czas udaję, że nic się takiego nie wydażyło. Mam jeszcze w planie podskoczyć po przesyłkę UPS-a, a potem naleję sobie The Glenliveta i wezmę tę kopertę  ... 

:lol: :lol: :lol: :lol:  , cóż za celebracja :D , moze projekt powinien potrwać jeszcze dłużej ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem chyba oliwka ma najbardziej militarny charakter - fajnie wyszło. Niby ten sam zegar a każdy inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.