Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wersję 2 z kwadratowymi kropkami można by narysować do oceny ogółu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego decyzje nie zapadly. Dajemy wybór :-)

 

Im większy wybór tym większy problem... - jednego takie osła przerósł wybór miedzy dwiema alternatywami żywieniowymi i zdechło mu się z głodu...  ;)  a Ty tu obstawiasz sześć możliwości czyli obojętne co się wybierze to statystycznie 5-ciu na 6-ciu będzie niezadowolonych :D :D :D

 

Edit: wstawianie "obrazków" raczej też nie pomoże bo "wystawiane zegarki" to inny rozmiar - wiec i proporcje inne - jedyny plus to to że data w tym pierwszy pomimo czarnej tarczy wygląda jakby ktos otwór kilofem wywalił :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im większy wybór tym większy problem... - jednego takie osła przerósł wybór miedzy dwiema alternatywami żywieniowymi i zdechło mu się z głodu... ;) a Ty tu obstawiasz sześć możliwości czyli obojętne co się wybierze to statystycznie 5-ciu na 6-ciu będzie niezadowolonych :D :D :D

To taki czasoumilacz :P zanim wyrzezbimy zegarek o czyms gadac trzeba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr 2. Reszta mi się nie podoba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki czasoumilacz :P zanim wyrzezbimy zegarek o czyms gadac trzeba :P

 

Ankietę zrobić trzeba - z krótkim określonym czasem na oddanie głosu to i czas zleci i gadać/pisać będzie o czym


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki czasoumilacz :P zanim wyrzezbimy zegarek o czyms gadac trzeba :P

Dla mnie 2 i 6 , oczywiście bez daty :wub:  !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy ten zegarek, z dużą powierzchnią pustą na tarczy, bez daty. Niech będzie taki surowy. Tak to będzie jak nurek wyglądał. Po co dobre zmieniać, niech będzie masywny i spartański. Taki był zamysł, a robi się jarmark :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zastruganie indeksow ma nawiazywac do trojkatnego logo vis na okladzinach pistoletu. Taki smaczek.

Tu byłbym ostrożny - tarczę robią cyfry - ta czcionka jest świetna. Reszta musi być im podporządkowana bo inaczej wyjdzie mieszanina niekoniecznie stylowa.

O dacie nie będę mówił, że nie pasuje, bo to widać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy ten zegarek, z dużą powierzchnią pustą na tarczy, bez daty. Niech będzie taki surowy. Tak to będzie jak nurek wyglądał. Po co dobre zmieniać, niech będzie masywny i spartański. Taki był zamysł, a robi się jarmark :/

A zapisałeś się już na niego? Komentujesz bardzo surowo pomysły innych. a przecież każdy może przedstawić swoje, a nie porównywać do "wiatraka" czy "jarmarku". Ten projekt powstaje od kilku miesięcy, a nie od wczoraj.

pozdrawiam.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za pierwowzorem czyli 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasadas, tak zapisałem się już na niego. Na tą wersję która była przedstawiona. Zmiany mi się nie podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna tez zobaczyc jakby te indeksy wykladaly w sztalcie wydłużonych trapezów. Ale to juz Bartek by musial zrobic

 

O to to mi przyszło na myśl jak zacząłem czytać nieprzeczytane i dowiedziałem się o tym że będzie "więcej" indeksów.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasadas, tak zapisałem się już na niego. Na tą wersję która była przedstawiona. Zmiany mi się nie podobają.

 OK. Każdy ma prawo do głoszenia swoich poglądów, ale nie starajmy się deprecjonować pomysłów, to one tworzą wartość dodana w tym projekcie. Nie wszystko co nam się nie podoba  musi być złe. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moze pomoze w podjeciu decyzji:

...(tu fotk które wyciąłem - x.)

 

Z dwóch pokazanych mnie akurat bardziej podoba się tarcza w pierwszym, może dlaltego właśnie, że więcej miejsca na niej. (Choć indeksy odmienne od propozycji VISa.) Oczywiście data psuje efekt i to widać na tych dwóch przykładach, ale,.. jednak 1 z tych dwóch. Moze więc faktycznie pierwsze pomysły były najlepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarcza nr 5 jak najbardziej tylko czy wskazówki będą ładnie trafiały w indeksy?

co do zmian koperty - to czy osłona koronki z ładną fazą od góry będzie też jakoś zmiękczona od dołu? bo teraz chyba tam nic nie ma (tzn osłona kończy się jakiś 1mm od dekla)

może warto by zrobić taką fazkę jak od góry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawać tę "5" :)

Ile nam brakuje do startu?

Koledzy polecać wśród kolegów,znajomych....niech projekt ruszy

Bo namówię znajomego proboszcza i z nakazu każdy przystępujący do I komunii będzie musiał mieć Visa na ręce :lol:

A wtedy na bazarku będą po 2 tysie :lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaintrygował napis " Made in Poland" na tarczy. Czyżby coś mi w tym wątku umknęło? Już Henryk nie będzie skręcał tych czasomierzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek będzie re-składany w PL, nie będzie też produkowany w całości w Chinach tak jak chrono. Tarcze będą zamawiane u europejskiego dostawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi się tamta 5 od tych trapezów

po  prostu ostre indeksy jakoś bardzo mi podchodzą

ale w sumie - niech już po prostu będzie bo i tak go chcę  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam piątkę, a na takie cuś co byś powiedziała ?? chciałabym chciała....chciałabym...

 

Screen_Shot_2015_01_05_at_01_37_05.jpg

adult photo sharing

I to jest propozycja, którą popieram! A już miałem pisać, że 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest propozycja, którą popieram!

 

 

W sumie ja też...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.