Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem raczej na myśli niepełne wyciągnięcie koronki o 23:10 i zamiast oczekiwanego ustawiania godziny przekręcenie mechanizmu zmiany daty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się na projekt z tarczą kanapkową, jeśli nie będzie to... :angry: :angry: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się na projekt z tarczą kanapkową, jeśli nie będzie to... :angry: :angry: :angry:

 

ale nie wybrałeś czy z szynką czy z serem! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam czy aby na pewno kanapkowa tarcza w tym naszym Visie to dobry pomysł.

 

 

Zdecydowanie za dużo masz wolnego czasu... skoro marnujesz go na zastanawianie się nad tym aspektem :D

Pomijając inne aspekty zalet "kanapki" - jeden jest dość istotny ten zegarek powinien mieć potężną lumę - jeśli ten zabieg nie wyjdzie "w produkcji" to w przypadku kanapki łatwo jest zegarek re-lumować. 

Przy tej kopercie jak nie "kanapka" to "malowanka", a moim zdaniem przy malowance projekt straci na wyrazistości i zrobi się "taki se"... 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tarczą kanapkową, to było jedno z założeń projektu, ale fajnie, że nas o takich zagrożeniach uprzedzasz. Ograniczy to zbędne dyskusje po zakończeniu projektu. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to z tą lumą Panowie. Ma być barwiona ( postarzana ) na beżowo, biała czy zielonkawa ?

Najlepiej świeci oczywiście luma biała i zielonkawa ale w przypadku np brązowej wersji może zbyt mocno kontrastować i wyglądać słabo.

Nie mam pod ręką niestety technologi z Panerai gdzie kremowa luma świeci jak żarówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luma powinna być jak moje zęby- czyli postarzana beżowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 postarzana beżowa ;)

+ 1

Co prawda w wersji czarnej i zielonej pewnie luma zielonkawa mogła by wyglądać nieźle, ale z brązową mogło by być słabo - choć tak naprawdę wszystko zależy od faktycznych kolorów tarczy...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mojego niezbyt jeszcze wyrobionego zegarkowego smaku - żadnej żarówy, postarzana, beżowa, albo cóś takiego,  powinno być dyskretnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też beż może łądnie kontrastować z tarczą w kolorze "kupy po jagodach" ;)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tarczą kanapkową, to było jedno z założeń projektu, ale fajnie, że nas o takich zagrożeniach uprzedzasz. Ograniczy to zbędne dyskusje po zakończeniu projektu.

Dokładnie, +1

 

A luma postarzana poproszę. Każda inna przy poprzecieranej fabrycznie kopercie będzie wyglądać niespójnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Postarzana beżowa powinna pasować do brązowej i czarnej tarczy, ale czy do zielonej?, tego nie jestem do końca pewnien. Ale pewnie kolor lumy musi być jeden we wszystkich wersjach, więc ostatecznie chyba najlepiej będzie z postarzaną beżową.

 

Co do tarczy, to głosowałbym za kanapką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale luma bedzie swiecic? Czy jak w chrono?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@QV

Dziękuję za film, z przyjemnością i ciekawością go obejrzałem. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale luma bedzie swiecic? Czy jak w chrono?

 

Nie no chyba chodzi o to żeby świeciła i to w miarę ostro... w innym wypadku szkoda o tym gadać.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego sie upewniam. Bedziemy robic jakies testy swiecenia lumy na samplach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,pod "kordłą":-) :-)

 

 

Luma ma świecić takie jest jej zadanie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Tak,pod "kordłą":-) :-)

 

 

Luma ma świecić takie jest jej zadanie.

Ale Ty jesteś uszczypliwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I całe szczęście. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co albo luma ściągana ze Szwajcarii albo Japonii Super-Luminova ( tylko ta dobrze świeci ) albo powłoka DLC na kopercie ? Wybierajcie ?

Panowie nie można mieć wszystkiego za 900zl. Poszliśmy w cholernie drogą powłokę a tutaj jeszcze życzenia żeby całą noc zegarek świecił, może jeszcze omleta ma sam sporządzać na śniadanie ? :-)

Luma jeśli będzie barwiona to nie będzie na pewno świeciła tak jak w Monsterze, wybijcie sobie to z głowy. Każde zanieczyszczenie masy luminescencyjnej barwnikiem odbija się na świeceniu. Nie można mieć ciastko i zjeść ciastko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje -jak ma świecić niech kosztuje,innaczej szkoda sobie głowy zawracać i przedłużać rozpoczęcie produkcji.

Marcin ,o ile by cena wzrosła?

Bo zaczyna to przypominać operację wojskową -wszyscy wszystko wiedzą oprócz wojska ;)  :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze warto dołozyc do tej lumy aby byc z zegarka w pełni zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.