Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem za kanapką bo takiego zegarka nie mam i wg mnie ta czcionka będzie świetnie wyglądała z kanapką

co do lumy to chciałbym mocną itd ale upierał się nie będę bo mam dwa zegarki z trytem i raczej nic ich nie przebije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli miałbym wybierać pomiędzy DLC a lepszą lumą to wybieram DLC. Każdy sie martwi o świecenie a tak na prawdę ile razy dziennie a może nocnie sprawdzamy godzinę? idzie wiosna, dni coraz dłuższe, nie mieszkamy też gdzieś na biegunie żeby nas noc polarna zaskoczyła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co albo luma ściągana ze Szwajcarii albo Japonii Super-Luminova ( tylko ta dobrze świeci ) albo powłoka DLC na kopercie ? Wybierajcie ?

Panowie nie można mieć wszystkiego za 900zl. Poszliśmy w cholernie drogą powłokę a tutaj jeszcze życzenia żeby całą noc zegarek świecił, może jeszcze omleta ma sam sporządzać na śniadanie ? :-)

Luma jeśli będzie barwiona to nie będzie na pewno świeciła tak jak w Monsterze, wybijcie sobie to z głowy. Każde zanieczyszczenie masy luminescencyjnej barwnikiem odbija się na świeceniu. Nie można mieć ciastko i zjeść ciastko.

ale po co omlet przecież miał być z kanapką ;)

 

będzie jak być musi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powłoka dlc na kopercie musi być. Bez niej ten zegarek nie ma sensu. Już lepiej zrezygnować z mocnej lumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy lipy, dajmy porządną lumę... Oczywiście beżową i tarcza kanapka. Jeśli dopłata za mocniejsze świecenie będzie w okolicach 50zł to myślę, że większość by wolała mocniejszą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli miałbym wybierać pomiędzy DLC a lepszą lumą to wybieram DLC. Każdy sie martwi o świecenie a tak na prawdę ile razy dziennie a może nocnie sprawdzamy godzinę? idzie wiosna, dni coraz dłuższe, nie mieszkamy też gdzieś na biegunie żeby nas noc polarna zaskoczyła :P

 

A ja bym chciał DLC i mocną lumę nawet jakby miały koszta nieco wzrosnąć - ale jeśli miałbym wybierać miedzy tymi dwiema opcjami to lume mogę sobie sam poprawić a DLC nie zrobię.

 

Co do "mocnego świecenia" to nie tylko o to chodzi żeby w nocy godzinę sprawdzać, ale głównie o to że jak wchodzisz z jasnego pomieszczenia do ciemniejszego - np na klatkę schodową - to zegarek  robi niesamowite wrażenia jak jest mocna luma - miałem tak z Armida A1 przy której lumie można "książki czytać"... świetnie to wygląda.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał DLC i mocną lumę nawet jakby miały koszta nieco wzrosnąć - ale jeśli miałbym wybierać miedzy tymi dwiema opcjami to lume mogę sobie sam poprawić a DLC nie zrobię.

 

Co do "mocnego świecenia" to nie tylko o to chodzi żeby w nocy godzinę sprawdzać, ale głównie o to że jak wchodzisz z jasnego pomieszczenia do ciemniejszego - np na klatkę schodową - to zegarek  robi niesamowite wrażenia jak jest mocna luma - miałem tak z Armida A1 przy której lumie można "książki czytać"... świetnie to wygląda.

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, by tak ciekawy i indywidualny projekt zawierał wiele "smaczków" miedzy innymi i tarczę "kanapkową" i ciekawą kopertę z powłoka DLC i również dobrze świecącą lumę. Z mechanizmem raczej nic nie zbroimy więc jestem za "bogatszą" wersją. A że kasy może braknąć to sobie chyba każdy zdaje sprawę, ważne by być świadomym ile trzeba będzie dołożyć. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości,Radom się odezwał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sie da to w miare oszacować to warto by było podać o ile zwiększyłby sie koszt zegarka z dobrą lumą i powłoką DLC. Każdy by sobie wyrobił wtedy pogląd czy warto dołożyć czy też jednak gra nie warta świeczki- a wiadomo, że zawsze cena ma znaczenie i decyduje na + bądź - danego projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naturalnie także jestem za mocniejszą lumą. Jeśli cena wzrośnie o ok 50zl, to chyba wszyscy będą chcieli droższa wersję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 zł to niedużo w stosunku do ceny zegarka  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku przecież pisałem. 150 minimum aby rozpocząć prototypowanie, to takie absolutne minimum. Ale aby tak naprawdę miało to sens to trzeba zrobić 300 zegarków, w przeciwnym razie będę w plecy :-). A samych kopert i tak musi być min 500sztuk bo takie są zamówienia minimalne w fabrykach, za te więcej kopert trzeba zapłacić rzecz jasna.

 Uprzejmie prosiłbym by mi laikowi, który nie śledził wcześniejszych projektów, to wyjaśnić łopatologicznie...co to "prototypowanie" oznacza w praktyce jeśli już uzbiera się te 150 osób...czy wtedy dopiero zostanie zrobiony prototyp w zakładanych 3 wersjach kolorystycznych i pokazany jak to wygląda?...ale produkcja nie ruszy!... Bo rozumiem, że jeśli nie będzie min. 300 osób to i tak produkcja zegarka, zakładając że wszystko już zostanie zaakceptowane co do wyglądu itp, ostatecznie nie ruszy bez takiej liczby ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa aby podpiac watek z zapusami do pierwszego posta ?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Lepiej  doplacic i miec porzadna lume.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej  doplacic i miec porzadna lume.

+1


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli bierzemy wszystko albo nic :P  czekamy na sample i wycenę co, ile, za ile i dlaczego tak drogo :lol:

szkoda że Radom milczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.