Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

we wtorek powinnien byc ostateczny wydruk na drukarce 3d, naszego VISA po modyfikacjach.

Potem lecimy z zaliczkami i produkcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydruk po modyfikacjach z nowym wzorem na tarczy?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydruk po modyfikacjach z nowym wzorem na tarczy?

 

a czy drukarka 3d drukuje tarcze ? Drukuje koperte.

Tarcze to sobie i tak na koniec mozna zostawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi czy prezentacja będzie z nowym wzorem tarczy, czy starym. Dyskusja jakoś ucichła, może i dobrze, jestem zwolennikiem logo Vis`a i dlatego spytałem.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję Wasz bój od dawna i koncepcja tego zegarka bardzo do mnie przemawia. Osobiście podoba mi się również projekt z logo VIS na tarczy. Miałem generalnie nabyć teraz inny zegarek, ale tam trzeba nieco więcej zainwestować a tu szalenie budżetu się nie przenicuje a można zyskać masę ciekawych wrażeń (tamten projekt nie ucieknie a tu to może być jedyna szansa). Właśnie skończyłem czytać posty z ostatnich dni, prześpię się z tym i pewnie rano zapiszę, ale mam jeszcze jedno pytanie - jaki dokładnie mechanizm znajdzie się w środku?   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już doczytałem - nie zauważyłem czytając za pierwszym razem

Oczywiście informacja na pierwszej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrześniak, który po cichu sympatyzował z projektem Vis, wyśmiał mnie i projekt dowiedziawszy się, że możliwa jest wersja bez logo na tarczy - teraz gdy jest szansa na logo, poprosił mnie o 1 sztuk czarnego z datą, oczywiście tylko i wyłącznie z logo na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurdebalans - rozumiem, że post o chrześniaku napisałeś jako argument przeciw tarczy z logiem Vis'a? Niby, że jak będzie logo pistoletu to zegarek stanie się popularny wśród takich, co stygmatyzują inne osoby za grzechy, przez nie nie popełnione? No to fakt, z takimi nie warto mieć nic wspólnego - nawet takiego samego zegarka.

Tak więc tarcza bez logo (a przede wszystkim bez tej "spłonki") będzie lepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurdebalans - rozumiem, że post o chrześniaku napisałeś jako argument przeciw tarczy z logiem Vis'a? Niby, że jak będzie logo pistoletu to zegarek stanie się popularny wśród takich, co stygmatyzują inne osoby za grzechy, przez nie nie popełnione? No to fakt, z takimi nie warto mieć nic wspólnego - nawet takiego samego zegarka.

Tak więc tarcza bez logo (a przede wszystkim bez tej "spłonki") będzie lepszym wyborem.

Nie nadążam za kolegą - przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrześniak obśmiał CIEBIE za to, że ktoś inny nie chce tarczy z logo? Dość głupie postępowanie, nie najlepiej o nim świadczące - nieprawdaż?

Zresztą, obśmiewanie kogokolwiek za preferencje estetyczne i poczucie gustu nie wystawia chrześniakowi dobrego świadectwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chrześniak obśmiał CIEBIE za to, że ktoś inny nie chce tarczy z logo? Dość głupie postępowanie, nie najlepiej o nim świadczące - nieprawdaż?

Zresztą, obśmiewanie kogokolwiek za preferencje estetyczne i poczucie gustu nie wystawia chrześniakowi dobrego świadectwa.

Raczej nadinterpretujesz.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrześniak obśmiał CIEBIE za to, że ktoś inny nie chce tarczy z logo? Dość głupie postępowanie, nie najlepiej o nim świadczące - nieprawdaż?

Zresztą, obśmiewanie kogokolwiek za preferencje estetyczne i poczucie gustu nie wystawia chrześniakowi dobrego świadectwa.

Chłopie wrzuć se na luz i zastanów się po co to robisz. Skończyłem i życzę Ci miłego wieczoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrześniak, który po cichu sympatyzował z projektem Vis, wyśmiał mnie i projekt dowiedziawszy się, że możliwa jest wersja bez logo na tarczy - teraz gdy jest szansa na logo, poprosił mnie o 1 sztuk czarnego z datą, oczywiście tylko i wyłącznie z logo na tarczy.

Żenada.

matb - szkoda komentować takie wpisy.

Sorki za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak cicho się zrobiło, a miały chyba być pokazywane rendery? :(


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wydruki we wtorek?:)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Coś się będzie działo w najbliższym czasie? Temat zamarł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydruk 3d jest zrobiony i wysłąny do mnie kurierem, ale przyjedzie dopiero w Poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem wydruk 3d, Vis'a i powiem Wam że jest idealnie!, jestem bardzo zadowolony z poprawek, zegarek będzie zajebiaszczy :-)

Założę mu pasek i wrzucę Wam później foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego później!!!


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Później... Przeprowadziłem sie na wieś (jak co roku wiosną), a nie mam tam internetu. Wieczorem, jak wrócę z pracy, to ściagnę pocztę na smarkfona i będę sobie mógł co najwyżej poczytać jak się zachwycacie. ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.