Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

telemahos

Seiko Sumo - rozmiar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnio zacząłem się rozglądać za diverem. Wcześniej miałem Orient Blue Ray, byłem zadowolony ale sprzedałem gdyż potrzebowałem kasę na Parnisa Portugalczyka :) który bardzo mi się spodobał. Przeglądając ogłoszenia trafiłem na Seiko Sumo w dobrej cenie. Wg specyfikacji zegarek ten jest "troszkę" większy od Ray i Parnisa. Na ręku Ray leżał mi idealnie, Parns też nie jest za duży mimo, że mam tylko 17cm w nadgarstku. W sklepie przymierzałem też SKA371P1 i leżał idealnie. Czy wg Was Sumo też będzie ok czy już może być za duży? Czy może sobie odpuścić i w podobnej cenie lub taniej kupić jakiś mniejszy zegar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co?

Jeśli 5 powie ze za duży a 4 powie że ok to nie kupisz bo więcej było na nie niż na tak?

Człowieku... Twoja ręka, Twoja sprawa.

Jeśli Ci pasuje zapodaj sobie na ten nadgarsteczek i U-boat--a 5,5 centymetrowego.

To pytanie jest tak dziwne ze aż się dziwie ze na nie odpowiedziałem :)

 

Jeśli masz małego penisa to zanim nabędziesz dla niego odpowiednie wdzianko to się pytasz na forum czy kupić durexy classic czy XL ? Chyba nie bardzo.. :rolleyes:

Załóż te sumo na ręke i sam zdecyduj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta Sumo dobrze układa się na nadgarstku, powinno być dobrze, chociaż bez mierzenia- sam wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No problem w tym że nie mam jak przymierzyć. Ale problem sam się rozwiązał, zegar już kupił ktoś inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumo to swietny zegar, ale dla mnie okazalo sie za nudne - wez to pod uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi ale teraz jestem zakochany w Tissocie PRS 516 :). Dam sobie trochę czasu i może jakiś Japończyk wpadnie mi w oko. A ile Sumo ma od ucha do ucha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.