Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bryku2

fajne miejsce na wczasy nad polskim morzem

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie cos doradzić w rozsądnych pieniądzach, dla rodziny 4 osoby? Nie chodzi mi o SPA ale np domki 4-5 osobowe, inne propozycje? Dzieciaki 8 i 6 lat

 

 

Dzięki z gory


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie.. Szukam cos od 19/20.7 na tydzień blisko morza dla 2+2 osób . Jak ktoś moze cos mógł polecić/zaproponować to poproszę o PM ( z wyzywieniem było by swietnie)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie...urlop tuż tuż a chcemy wybrać się z półrocznym dzieckiem nad morze w spokojne miejsce, kwatera z dostępem do kuchni aby mleko móc przygotować dla malca itd. Najlepiej w pasie między Świnoujściem o Kołobrzegiem. Coś możecie polecić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz cieżko, 

 

jak ktoś nie jeździ rok w rok, a zmienia się ajent czy turyści zuzywają....

Bardzo fajne jest 

 

http://www.hoteljan.pl/park-wodny-jan.html

 

jak pada masz aquapark [byłem]

 

fajny jest w jarosławcu [ale odkryty]

 

może:

 

http://www.bryzadomki.pl/

 

http://www.urlopnadmorzem.pl/

 

http://www.jaroslawiec.nad.morzem.net/

 

 

byłem w podobnych domkach nie moge znaleźć linku   - może już nie ma.

 

A musi być morze?

 

super ośrodek dla maluchów masz:

 

zobacz:

 

http://www.szarlota.pl/kaszuby/domki-na-kaszubach-domki-letnis.html

 

byłem wielokrotnie  - polecam.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem w jastrzębiej górze... Jak ktoś chce morze i zakopane to ma jak znalazł heh. Ceny nawet znośne. Ja wybrałem pokój w willi bo jestem tylko z zona.

 

Minus największy to jakaś chora mania na całym wybrzeżu drogi z czasów wojny na kostce.. Cieszą się z tego wszyscy mieszkańcy. Heh opowiadają skąd to jest z ilu rodzajów.. Uczą jak jeździć.. No to przecież nie powiem ze u nas już wszystko to zalalai asfaltem mimo iż z moich rejonów to maja


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem w jastrzębiej górze... Jak ktoś chce morze i zakopane to ma jak znalazł heh. Ceny nawet znośne. Ja wybrałem pokój w willi bo jestem tylko z zona.

 

Minus największy to jakaś chora mania na całym wybrzeżu drogi z czasów wojny na kostce.. Cieszą się z tego wszyscy mieszkańcy. Heh opowiadają skąd to jest z ilu rodzajów.. Uczą jak jeździć.. No to przecież nie powiem ze u nas już wszystko to zalalai asfaltem mimo iż z moich rejonów to maja

 

Pamiętam, na ramionach syn, pod pachą wózek i albo 100 schodów (może 150) albo dłuuuuuuuugim piachowym wejściem w dół i w góre. Później wózek był tylko używany na spacery w lesie.... Ale Jastrzębią Góre wspominam bardzo dobrze :) :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję temat, bo w tym roku z czteromiesięcznym maluchem planujemy urlop w kraju.

Może ktoś coś fajnego podrzuci, bo chętnie poznałbym jakieś nowe miejsce.

 

Nie zależy mi na imprezach i życiu nocnym tylko raczej na atrakcjach dla dzieci (córka 4 lata)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mam w Gdańsku mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, nad morze piechotą 10 minut, do centrum tramwajem 18, samochodem 12. Atrakcje w Gdańsku dla dzieci, o to nie będzie trudno :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przylacze sie do pytania.2+2 szuka czegos navwschodnim wybrzezu. Mierzeja, okolice Trojmiasta czy Helu. po 18.08..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z rodziną (dzieci urodz.: 2009 i 2010)  byliśmy w 2012 i 2013 roku w Jantarze, w ośrodku Medyk:

http://klinika-medyk.pl/#nav-oferta-wczasy

 

Mieszkaliśmy w domku, Fajny osrodek z własnym placem zabaw, rekreacją, basenem odkrytym. Sama miejscowość dośc małą, bez wielkich atrakcji. Gdybym wiedział co roku w marcu (wtedy najlepiej rezerowować), że będzie  pogoda to jeździłbym tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z rodziną (dzieci urodz.: 2009 i 2010)  byliśmy w 2012 i 2013 roku w Jantarze, w ośrodku Medyk:

http://klinika-medyk.pl/#nav-oferta-wczasy

 

Mieszkaliśmy w domku, Fajny osrodek z własnym placem zabaw, rekreacją, basenem odkrytym. Sama miejscowość dośc małą, bez wielkich atrakcji. Gdybym wiedział co roku w marcu (wtedy najlepiej rezerowować), że będzie  pogoda to jeździłbym tam.

Witam,

 

ja polecam Sztutowo na Mierzei Wiślanej i pensjonat Baron:

http://baron-pensjonat.pl/pl/strona-glowna/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na mierzeję Helską do Kuźnicy, dzielnica Syberia...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wracam znad naszego morza z postanowieniem, że nigdy więcej urlopu w naszej strefie klimatycznej. O cenach nawet nie będę wspominał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wracam znad naszego morza z postanowieniem, że nigdy więcej urlopu w naszej strefie klimatycznej. O cenach nawet nie będę wspominał.

A co dokładnie, pogoda czy nieprzyjemności w miejscu noclegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wracam znad naszego morza z postanowieniem, że nigdy więcej urlopu w naszej strefie klimatycznej. O cenach nawet nie będę wspominał.

..?

A ja właśnie szukam jakiegoś 'lokum' dla dwóch osób.....na poczatek sierpnia,ktos,coś ? B)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję od razu sprecyzować czy wystarczy pokój u kogoś, całe mieszkanie, miejsce w pensjonacie, czy hotel i jakiej klasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję od razu sprecyzować czy wystarczy pokój u kogoś, całe mieszkanie, miejsce w pensjonacie, czy hotel i jakiej klasy?

Pensjonat,klasa 'średnia'.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..?

A ja właśnie szukam jakiegoś 'lokum' dla dwóch osób.....na poczatek sierpnia,ktos,coś ? B)

baltic park stegna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baltic park stegna.

Nie jest daleko od morza?

Byłeś tam czy jakieś powiązania? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem 3 lata temu. nad morze 2 - 3 minuty. Sam sie zastanawiam nad wyjazdem tam pod koniec sierpnia.

Jesli byles w stegnie to apartamenty sa na wysokosci konca drogi dojazdowej do morza. Potem juz tylko przez lasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem 3 lata temu. nad morze 2 - 3 minuty. Sam sie zastanawiam nad wyjazdem tam pod koniec sierpnia.

Jesli byles w stegnie to apartamenty sa na wysokosci konca drogi dojazdowej do morza. Potem juz tylko przez lasek.

Niestety na bookingu, w mojej konfiguracji pokazuje pierwszy wolny termin we wrześniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.