Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lobo82

certina ds 1 autom czy ds podium autom

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

mam zamiar kupic zegarek w automacie wybor padl na certine model ds 1 lub ds podium. Ds 1 bylaby uzywana w bdb stanie ds podium nowka roznica w cenie 100 pln drozsza nowka doradzcie ktory kupic wiem ze werki sa te same ale moze jest cos jeszcze co przemawia za ktoryms z nich z gory dzieki za podpowiedzi

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ds1 ma lepiej wykończona kopertę.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

dzieki za podpowiedzi osobiscie rowniez ds 1 bardziej mi przypadl do gustu i sklaniam sid ku niemu gdyby ktos mial jeszcze jakies sugestie czekam na podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Mam Podium, więc z całym przekonaniem powiem DS-1.

A swoją drogą - są na paskach czy bransoletach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

dzieki za info z tego co wiem ds 1 sa na paskach i bransoletach ja chce na pasku ale moze kiedys dokupie bransolete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kup na bransolecie i dokup pasek. Odwrotna kolejność uderzy Cie po kieszeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale po pierwsze mam okazje w dibrej cenie kupic z paskiem a na chwile obecna wole paski jak w przyszlosci zmienie zdanie dokupie bransolete ale dzieki za uwage;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

pochwalę się, kupiłem DS1 z białą tarczą za 1000 pln z wysyłką-zegarek jak nowy tylko pasek do wymiany (jak wiadomo w tym modelu paski nie były zbyt dobre) rozumiem że cena dobra?

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena swietna :) Ja moja sprzedalem za 1300 PLN ;P


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh czyli jeszcze bym zarobił jakbym chciał ją odsprzedać:)

 

Mam pytanko dodatkowe-chciałbym wymienić pasek na jasnobrązowy ale taki nietypowy jest rozmiar 21/18mm i chciałbym przełożyć motylka-jaki pasek wybrać żeby pasował na teleskopy i motylka

 

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz pasek o wymiarach 22/18 bo taki łatwiej spotkać, z zapięciem pod motylek. Jeśli kupisz pasek pod zwykłą klamerkę zostanie Ci po założeniu motylka otwór po tym elemencie klamerki, który wchodzi w dziurki w pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

dzieki zanlazlem paski 22/18 ale niestety nie pod motylek (po motylek byl jeden za 145 pln-trochę duzo) bede szukał dalej dzieki-jakby ktoś miał jakiś namiar na pasczek jakiego szukam poproszę :)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

A po co szukać? Wystarczy zamienić klamerkę na motylek w normalnym pasku i po zawodach.

To, że w jednej części będzie szparka na języczek klamerki nie ma większego znaczenia, bo i tak zakrywa ją druga część paska.

Prawdę mówiąc nigdy nawet o takim drobiazgu nie pomyślałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie...dzięki za uwagi i podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.