Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lpociask

Seiko SNZJ07K1 czy SNZJ09J1

Rekomendowane odpowiedzi


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden :P, ale jeśli już bym musiał wybrać to bym brał tego z żółtymi elementami ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na Seiko SNZJ07K1, zastanawiam się tylko jaki wybrać do niego pasek bo nie przepadam za bransoletami, co polecacie ? Zamówiłbym coś zanim przyjdzie ;)

 

post-71505-0-73600900-1406549739_thumb.jpg


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek parciany - nylonowy. Czarny lub zgniła, ciemna zieleń. Alternatywnie masywna, czarna guma. Wydaje mi się, że nylon lepiej będzie pasował. Tarcza i koperta jest masywna i mocno sportowa, a bransoleta kojarzy mi się z zegarkiem bardziej eleganckim. Ale to ja. Zrobisz jak uważasz :) Tobie się ma podobać. 

A sam zegarek bardzo ładny. 


Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.