Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WatchTime

WatchTime Omega: Nowy model dla upamiętnienia 45 rocznicy lądowania człowieka na Księżycu

Rekomendowane odpowiedzi

Spacer Neila Armstronga i Buzza Aldrina po Księżycu był kulminacyjnym momentem wielkiego wyzwania, jakie zaledwie kilka lat wcześniej zlecił Agencji Kosmicznej prezydent Stanów Zjednoczonych John F. Kennedy. Wydarzenie to (21 lipca 1969 roku) zostało uznane za jedno z największych osiągnięć technologicznych ludzkości. Pośrednio uczestniczyła w nim firma Omega, ponieważ na rękawie kombinezonu kosmicznego Buzza Aldrina […]

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Fantastyczna. Jak nie jestem zwolennikiem złoceń, tak w tym przypadku wyszło naprawdę świetnie. Strach tylko pytać o cenę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to oficjalna cena.

 

The Speedmaster Apollo 11 45th Anniversary Limited Edition is available in an individually numbered limited edition for $7,700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, jak złoto, to wszystkie wskazówki powinny być z niego wykonane, a nie jedna pozłacana. Bez sensu.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Nie rozumiem, jak złoto, to wszystkie wskazówki powinny być z niego wykonane, a nie jedna pozłacana. Bez sensu.

Nie zdziwiłbym się, gdyby to akurat było rozsądnym rozwiązaniem - przy resecie stopera na centralną działa spora siła, która przy miększym materiale jakim jest czyste złoto mogłaby z czasem odkształcić wskazówek od częstego używania i zerowania z mechanicznym przytupem. Nie jestem inżynierem by ręczyć za to głową, ale tak na zdrowy rozsądek wydaje mi się to prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o tym pomyślałem.

 

Mimo to, nie dawałoby mi to spokoju i za każdym razem patrząc na tę wskazówkę, miałbym tę przykrą i denerwującą świadomość... :/


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

No drugą możliwością byłoby danie np. 14k czy nawet mniej, aby utwardzić materiał - zastosowane rozwiązanie wydaje mi się chyba jednak lepsze (to samo złoto i ten sam kolor).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki miłośnik wszystkiego co związane z kosmosem, muszę przyznać, że zegarek wyjątkowo trafił w mój gust.

 

wysłane z KTMa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.