Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Tkips

Poszukuję zegarka do 1500zł

Recommended Posts

Witam. 

Poszukuję zegarka do 1500 zł w stylu elegancko sportowym (mam 17 lat). Zależy mi na tym by był szwajcarski.

Preferuję pasek skórzany najlepiej z zapięciem motylkowym lub jakimś innym zabezpieczeniem. Kolor paska czarny lub brązowy.  

Spodobał mi się ten Tissot. Jednak koperta wydawała mi się trochę mała. Wysyłajcie swoje propozycję. Dziękuję. 

post-73709-0-46782300-1407268013_thumb.jpg

Biorąc pod uwagę styl, rodzaj zapięcia i dużą kopertę to w tej cenie przychodzi mi do głowy Certina DS Podium Big Size.

Wystarczy przejść się po galeriach: Apart, Kruk, Time Trend i innych.

OMEGA SEAMASTER 300M

Gdybyś zechciał zrezygnować z napisu "swiss made", który w tej kwocie żadnego prestiżu nie daje (domyślam się,że o to Ci właśnie chodzi) to stajesz przed bardzo szerokim wyborem np. w marce Seiko.

Zerknij na linię Sportura : http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,12343,9726-0-0-SNAE69P2.html

ceny w tym sklepie są negocjowalne i często do bardzo przyjemnego poziomu.

Zupełnie odrębną kwestią jest rodzaj mechanizmu.

Czy zastanawiałeś się nad zegarkiem mechanicznym ?

W tym zakresie cenowym można pokusić się o takowy,ale byłby to raczej zegarek typu casual.

Mariusz

w tej cenie tissot lub certina będzie ok

np: certina ds-1

do 1500 zł miałbyś swietnego seiko lub orienta myślę, że warto się zastanowić nad jap.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cxax
      Szukam zegarka automatycznego na bransolecie, na co dzień do biura. Do koszuli i marynarki, ale również do bardziej sportowego stroju.

Wstępnie wybrałem 3 modele:
      1. CERTINA DS-1 Vintage Powermatic Big Date

2. TISSOT Gentleman Powermatic Silicium Black

3. HAMILTON Jazzmaster Day Date Automatic (ewentualnie wersja z samym datownikiem, bez dnia)

W rezerwie trzymam jeszcze modele:
      - CERTINA DS-8 Powermatic
      - HAMILTON Khaki Field King Automatic - fajny, wolę bardziej minimalistyczną tarczę.
      - HAMILTON Khaki Aviation Pilot Day Date - chyba trochę za duży.

Mój obwód nadgarstka to jakieś 17,5cm. Co wybrać? Czy są między nimi jakieś istotne różnice czy też brać ten, który bardziej się podoba?

• By Moraw
      Witam, jestem na forum nowy więc na wstępie chciałbym się przywitać, trafiłem tu przypadkiem, przeczesując internet w poszukiwaniach informacji na temat zegarka w którego posiadanie wszedłem już jakiś czas temu.

Proszę o pomoc w identyfikacji zegarka (tak - przeczytałem regulamin, i wiem, że nie wyceniacie tutaj zegarków, niemniej jednak chciałbym poznać chociaż szacunkową wartość tego przedmiotu, czy jest to jakiś zabytek historyczny o ogromnej wartości? czy raczej pospolity bubel z czasów wojennych których pełno na zagranicznych aukcjach? Ja niestety pomimo usilnych starań nie znalazłem ŻADNEJ informacji na jego temat)

Chodzi dokładnie o zegarek kieszonkowy, datowany na 1914r.
      Widnieje na nim orzeł siedzący na mieczu a w tle maszeruje wojsko (prawdopodobnie niemieckie?)
      U góry znajduje się napis "Wir deutsche fürchten gott sonst nichts auf der welt"
      co według tłumacza oznacza "My Niemcy nie boimy się niczego na tym świecie?"
      Na tarczy widoczna data 1914r. jest ona również wybita w środku pod mechanizmem.
      Mechanizm oznaczony jako SIMON P.W.C, a na odwrocie cyfry 2215 51
      Udało mi się go rozebrać, poniżej zamieszczam kilka zdjęć.
      Liczę na jakikolwiek odzew i pomoc w identyfikacji tego cuda.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
      Jakub.

• By Cilof
      Cześć,
      Nadszedł czas na wybór kolejnego zegarka do kolekcji.
      W dotychczasowych niewielkich zbiorach nie posiadam zegarka ze Szwajcarii, poniżej to co udało mi się uzbierać:
      Bulova 97A150
      Seiko SRPC17K1
      Festina F16885-2
      Pulsar PU4003X1
      Budżet jakim dysponuję to około 1400zł, wiem że na szwajcara to mało, do tego w automacie, ale moją uwagę przyciągnął oto ten zacnie wyglądający Tissot:
      https://jubitom.com/zegarki/tissot/t-sport/gentleman/zegarek-tissot/t0984073605201
      Zegarek będzie noszony w pracy do koszuli wizytowej.
      Bardzo proszę o opinię czy w tej cenie znajdę coś innego zgodnego z moimi wygórowanymi wymaganiami oraz w zaplanowanym budżecie (nie musi być nowy).
      Również proszę o informacje na temat sklepu, ponieważ zegarek jest jeszcze dostępny na stronie marko.pl

• By kalarepa92
      Witam wszystkich,
      całkiem niedawno weszłam w posiadanie tego oto zegarka. Ciekawi mnie czy jest on oryginalny, kompletnie się na tym nie znam. A niestety nie znalazłam nigdzie takiego samego. Co o nim myślicie? Z góry wielkie dzięki!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.