Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

STARUSZEK

Pilnie bardzo proszę o info Eterna Matic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i mam gorącą prośbę - jeśli Ktoś ma wiedzę lub linki z modelami Eterny Matic z lat 1965-1979 , werki jakie były stosowane we wszystkich modelach Eterny Matic z tych lat - idealne byłyby jakieś wykazy kompletne modeli lub werków a najlepiej jedno i drugie - wiem że to mało możliwe ale będę bardzo bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc w tej kwestii :!:

Bardzo bardzo proszę o pomoc - sprawa jest bardzo pilna, z góry bardzo dziękuję za pomoc . Pozdrawiam Piotr.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu bardzo dziękuję - a stronkę znam jednak chodzi o wykaz kompletny werków stosowanych w ETERNIE MATIC i ewentualnie wykaz modeli z lat o które podałem - a propos stronki to czy tam są wszystkie werki Eterny jakie były stosowane przez tą markę czy stosowała ona również werki innych producentów nie sygnowane :?:

jednym słowem czy tam są wszystkie stosowane przez Eternę po wpisaniu w wyszukiwarkę Eterna :?:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skąd ja mam wiedzieć?

Nie denerwuj się :oops: :oops: przepraszam za moją reakcję ale siedzę w tym już kilka dni i nic nie mogę znależć konkretnego a czas mam do środy, jeśli Ktoś coś może powiedzieć jeszcze - będę bardzo wdzięczny

ETERNA MATIC :!:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie denerwuję 8) Powinienem w poprzednim jakąś mordkę wkleić np. :wink: . Nie ma powodu byś :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam kontakt mailowy z Eterna - ja sie nie zawiodlem - szybko i bardzo wyczerpujaco.

ps.

nie spotkalem jeszcze Eterny z nie sygnowanym przez nia werkiem.... co jednak o niczym nie musi swiadczyc - dwie z lat 40 zarowno manual jak i automat sa sygnowane, a kontiki 10 z konca 50 tez ma sygnowany mechanizm..

 

pozdrawiam i jeszcze raz sugeruje kontakt z Eterna przez ich www


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusina

Zżera mnie ciekawość, czy Staruszek wylicytował/kupił tą Eternę?

 

Bardzo wdzięczne zegarki, ale ja zasadzam się tylko na wersje z wczesnym bumperem (taki w kształcie ciężkiego narzędzia mordu), a więc nie Matic. Z lat które wymienił Staruszek za to, to tylko Kontiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i kupił i nie kupił - narazie nie ma się czym chwalić :!: a osobiście poluję na Eterną Matic Kontiki ale starszy model i nie 10 ani 20 - musi być obowiązkowo z bezelem


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.