Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rk7000

CO NOSZĄ WIELBICIELE ZEGARKÓW RADZECKICH JAK NIE NOSZĄ RADZIECKICH?

Rekomendowane odpowiedzi

Wieczorem z takim wynalazkiem.

post-27093-0-28328900-1492283683_thumb.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecane fotki.

Wskazówki świeca mocno, indeksy już mniej.

Nie są to zdjęcia robione chwilę po naświetleniu tylko po pewnym czasie.

 

7967119_IMG_20170415_200328.jpg

 

7967118_IMG_20170415_200336.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Niestety chrom, ale w dosyć przyzwoitym stanie jak na swoje ponad 50 lat, taki budżetowiec na Felsie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jacek, bardzo fajnie wygląda ta Clama! No i super fotka! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też z zegarkiem na ręku :) Wyjątkowo :)

post-88672-0-09524100-1492426815_thumb.jpg


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ja dzisiaj też z zegarkiem na ręku :) Wyjątkowo :)

Dlaczego wyjątkowo ? W smartfonie dokładniejszy ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wyjątkowo ? W smartfonie dokładniejszy ? ;)

Też :D I większe literki, a to już ważne :P

 

A na serio - po prostu szkoda mi zegarków, a staruszków to już wogóle. Praca często w terenie, trudne warunki, deszcz, pot, łapy w różnych miejscach :), itd.

Więc jeśli już, to jedynie "do kościoła" i raczej któryś ze współczesnych automatów (lubię myioty 9015 bo fajnie płynie wskazówka).


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Też :D I większe literki, a to już ważne :P

 

A na serio - po prostu szkoda mi zegarków, a staruszków to już wogóle. Praca często w terenie, trudne warunki, deszcz, pot, łapy w różnych miejscach :), itd.

Więc jeśli już, to jedynie "do kościoła" i raczej któryś ze współczesnych automatów (lubię myioty 9015 bo fajnie płynie wskazówka).

To tak jak ja, na co dzień do ciurania G-Shock czy inny Protrek, a mechaniki od święta, albo po godzinach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ja, na co dzień do ciurania G-Shock czy inny Protrek ...  ;)

 

Leży w domu dziadek g-314, kupiony jako nowy chyba jeszcze za miliony :D :D i gnije w szufladzie. Bardziej przeszkadza na ręce, niż jest przydatny.

Miałem nie tak dawno błysk geniuszu i kupiłem sobie protreka prw-2500, bo te fazy księżyca, ciśnienie pokazuje, bezelki, bajery. I co? I szybciutko znalazł klienta. Chemii nie było :D

 

Mam swoją filozofię na zegarki i tak już zostanie. Fajny vintage, szufladka i jest pięknie :D  


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

:)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Sekundnik chrono w tej vratce Ci się rozkalibrował. Ja chyba po tygodniowej przygodzie z astronautą się z nim rozstanę i kupię coś innego. Jednak ten prąd kopie w rękę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekundnik chrono w tej vratce Ci się rozkalibrował. Ja chyba po tygodniowej przygodzie z astronautą się z nim rozstanę i kupię coś innego. Jednak ten prąd kopie w rękę..

jak bedziesz sprzedawac to polecam grupe czasojolicy na fb. Kosmos i Astro schodza tam w mig ;) Nawet przy czterocyfrowych kwotach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekundnik chrono w tej vratce Ci się rozkalibrował. Ja chyba po tygodniowej przygodzie z astronautą się z nim rozstanę i kupię coś innego. Jednak ten prąd kopie w rękę..

Jak już sprzedasz i bedziesz chciał kupić tego Balticusa o którym pisałeś to daj znac ;), myśle że bedziesz mógł na tym skorzystać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już sprzedasz i bedziesz chciał kupić tego Balticusa o którym pisałeś to daj znac ;), myśle że bedziesz mógł na tym skorzystać ;).

W jakim sensie skorzystać? Astronauta to fajny sikor, który naprawdę jest dobrze wykonany, ale ma kilka mankamentów, które sprawiają, że nie potrafię się z niego cieszyć. Mój zeppelin z podobnej półki cenowej jest znacznie lepiej dopracowany i to on ze mną zostanie. Co do balticusa... różne opinie o gwiezdnym pyle słyszałem i na 100% muszę go zobaczyć na żywo przed zakupem, żebym nie wtopił jak z VC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.