Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rk7000

CO NOSZĄ WIELBICIELE ZEGARKÓW RADZECKICH JAK NIE NOSZĄ RADZIECKICH?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

A da się gdzieś zdobyć tarczę do tego tworu? W sensie pełną, żeby to złoto azteków jakoś zasłonić? Gdyby się udało, to zegarek znośny do noszenia - neutralna sylwetka, nie zs duży..

 

 

Jeszcze jakby mu te subtarcze zlikwidować czy zasłonić to byłby naprawdę fajny zegarek. Tylko wtedy na cholerę te pushery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subtarcze możnaby zostawić, ale żeby udawały prawdziwe chrono - sekundy na jednej i minuty na drugiej. Pushery zostawic i je "odłączyć" żeby wskazówki zawsze stały na baczność na 12 :D

 

a tak serio - ma ktoś pomysł skąd wytrzasnąć tarczę? Ingersoll robił inne modele na tej kopercie i mechaniźme tylko nie szkieletorowate paskudztwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Altus :)64ceeb136372059eb1a6b7d325b4eabd.jpg

 

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest coś co muszę dla siebie znaleźć :wub:

Na rynku wtórnym ciężko, ale ceny w ich sklepie moim zdaniem więcej jak przyzwoite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rynku wtórnym ciężko, ale ceny w ich sklepie moim zdaniem więcej jak przyzwoite.

Dwa razy już przepuściłem okazje na alle z czego jedna była bardzo tania ale jeszcze się kiedyś trafi. Trzeciej nie przepuszczę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też kiedyś koło nosa przeszedł za 4 stówki, bo przespałem licytacje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Te stare referencje Zuanów są fajne, te nowe niestety już dają dużo do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te stare referencje Zuanów są fajne, te nowe niestety już dają dużo do życzenia.

A poczym to rozpoznać? Gdzieś jest jakieś porównanie? Ja sam nie wiem co mam, napewno nie jest to vintage :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiatak, a czy przypadkiem te nowe referencje nie były w dwóch rozmiarach - jedna duża 42 mm, a druga na wzór oryginału z lat 60-tych? 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Tak, pierwowzór to 37mm, i te moim zdaniem wyglądają znacznie lepiej (to oczywiście tylko moje zdanie) Seagull poszedł do klienta i zrobił też trochę większe 42mm.

Ogólnie te 37mm ciężko jest kupić teraz, jest kilka ofert co prawda w sklepach, ale nie wiem na ile to prawda a na ile fake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Mój ma 36 mm bez koronki, kupiony na forum ale na 99% jest z tego sklepuhttp://www.watchunique.com/seagull-1963-original.html

Te większe to chyba są nawet z szafirem?

Ten mały też jest z szafirem, takie były właśnie te pierwsze. Twój ma tą pierwszą kopertę, moim zdaniem fajniejszą bo w tych nowych są krótkie uszy. Fajny zegar!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ta koperta uważam jest genialna no i hesalit, bo jakoś z szafirem go nie widzę. Czyli wszystko jasne. Zdecydowanie go nie sprzedawać :D

Ten Swatch jest z Alle ?

Tak, był na allegro i na olx chyba też :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.